tavsiye

sağlam sikmek

Peki senide kobay olarak kullanalım o zaman ne dersin.
Sağlam s*kerdik.
Ama şaka yapmıyorum strapona para öderdim.
Boşu boşuna mesaj atmasın kimse kurtaramazdı.

Ent.

fiat egea

taliant ve dacia gibi araçlardan daha iyi en azından. egea aslında o kadar da kötü bir araba değil. tabi dayanıklılık konusunda çok pis damara basar ama kullanışlıdır.

fiat egea

taliant ve dacia gibi araçlardan daha iyi en azından. egea aslında o kadar da kötü bir araba değil. tabi dayanıklılık konusunda çok pis damara basar ama kullanışlıdır.

poposunu bacaklarını gösteren kadınlar enayi midir

gösterir ama elletmez. elleyemediğiniz ama uzun uzun baktığınız için size enayi gözüyle bakar. o neden çok da kesmemek lazım kızı.

dili kulağa sokmak

Bir zürafa bunu rahatlıkla yapar ama siz hayatınızın geri kalanını aynı rahatlıkta geçiremeyebilirsiniz.

“Bir sağ kulağımın arkası kaldı” dersiniz ya, işte o da kalmaz..

anksiyete psikolojik değil fizyolojik bir sorundur

Anksiyete psikolojik sorunların tetiklediği bir fizyolojik durumdur desek daha doğru olur.

18 nisan 2024 tokat depremi

Saat 18:11'de, 5,6 büyüklüğünde ve Sulusaray merkezli gerçekleşmiştir
Umarım hasar yoktur.

manyak olmaya karar verdim

yeter kardeşim. cidden tadında bırakın. kaldı ki bunları neden yazdığınızı biliyorum. zamanında size ayar verdiğim, donuza eklediğim için kabullenemeyip kin tutuyorsunuz sonra her gün sinirlerimle oynamak için çılgın gibi saldırıyorsunuz. yani o kadar rica ettim, saygıyla yaklaşmaya çalıştım, şımarıkça, gamsızca devam ettiniz ya, size '' yazıklar olsun '' dışında bir şey diyemiyorum. enayilik bende zaten, kötü olduğunuzu, kızdırmayı sevdiğinizi unutup yine de diyalog kurmaya çalışıyorum. enayiyim ben.
artık tadı kaçıranların icadı olan bir yarışma. hepinize yazıklar olsun...

erdoğan dan sonraki başkan

ekrem imamoğlu'dur.

adam, önüne kim geçerse geçsin şutluyor. gözünün yaşına bakmıyor, affetmiyor.

atatürk gelse chp'nin başına geçemez diyen parti artıklarının gözünün önünde başkanlığa adaylığını dahi koymadan özgür özel gibi orta seviye bi siyasetçiyi yarışa sokup başkanı değiştirmeyi başardı.

eğer bir kez daha biri önüne geçmeye, set kurmaya kalkarsa bu sefer neler yapar kim bilir.

o iş 1 kez oldu, 2. ye zor.

şişman kız vardı yuzır ne oldu ona

Hani cennet mahallesinde oynak balina vardı ya. Bak yeminle söylüyorum onun gibi bir yazar vardı ve kendini inanılmaz beğeniyordu. instagram da baya takipçi kasmış. Birgün sözlükte hava atarken instagramını paylaştı. Girip bakmaz olaydım.
Hem gözlerim kanadı hem de midem bulandı.

Genelde taytlı foto paylaşmış. Fotoları görünce gözlerim kanamıştı ve altındaki yorumları görünce midem bulanmıştı.

Ördeği hatta damanacayı s*ken tipler hep yorum atmıştı.
Ufff neden hatırlattın mk!

Edit: inş. Onu sormuyon hshsh..