• meczup fatih tezcan'ın 13 aralık 2018 ankara tren kazası sonrası attığı tweet ile hızlı tren müteahhidi, "bu milletin amına koyacağız" vecizesinin sahibi mehmet cengiz'i yalamasıdır.

bugün meydana gelen tren kazası ve son 48 saatte yaşanan içinde cengiz holding'in dahil olduğu birtakım olaylar tesadüf değilmiş, araştırılmalıymış.

tweet şu;
    https://twitter.com/fatih...tatus/1073094617602637824

ekran görüntüsü;
    fatih tezcan ın mehmet cengiz i yalaması

ulan mal fatih!

bunlar tabi ki tesadüf değil.
    cengiz'in yediği yoksul yetim hakları burnundan gelmeye başladı.
    kaçış yok.
    ilahi adaletin tesadüfü olmaz da, sen nasıl bir yavşaksın ki 9 insanımızın öldüğü bir kaza sonrası bu yandaş müteahhidi savunmak için siper alıyorsun?
    6 1 ...
  • Bunun en acısını yemiştim, asabiydi sanırım adı.
    Bakın arkadaşlar, ben acı süs biberi leblebi gibi yiyen insanım, bunu yerken ağlamıştım.
    Ama yine de bitirdim Ehehe.
    5 0 ...
  • Bir Alfred Hitchcock filmini yarısına kadar izleyebildiginiz diye,googlela Stanley Kubrick yazıp filmlerini ezberlediniz diye,kültürlü olmuyorsunuz. Geceleri evde cayinizi demleyip 3 saat entrika dizileri izliyorsunuz gizli gizli. Kültürlü olmak önce kendi cografyanda olana bitene hakim olmakla baslar. O yüzden sizi dizilere verdiginiz şansı,yerli filmlere vermeye davet ediyorum.
    Şöyle de tamamen yerli filmlere odaklı film seçerken size yardımcı olacak bir link bırakıp onerilerimi söyleyeceğim.
    Link:
    https://koalaninfilmdefteri.wordpress.com

Onerilerim:
    Fakat Muzeyyen Derin Bir Tutku Bu
    Kar
    Sarmaşık
    Sınav
    Her Şey Çok Güzel Olacak
    Masumiyet
    Ahlat Ağacı
    Polis
    Aşkın Gören Gozlere Ihtiyaci Yok
    Arkadaslar Arasında
    Ölümlü Dünya
    Kış Uykusu(uyanin lan! ödüllü film)
    Neredesin Firuze
    Av Mevsimi
    Gönül Yarası
    Dar Alanda Kısa Paslasmalar

Daha devam etmemek için kendimi zor tutuyorum. Siz tutmayın ama.
    8 1 ...
  • şu feminen suratlarda erkeklik emaresi aramak; memesiz bir hatunun, iki boş avucu doldurarak iade etmesi kadar imkansızdır.

bizim türk erkeği, 2 yaşındayken bile şunlardan daha erkeksi yemin ederim.

yaprak kıpırdatmayanlarda bugün.
    7 0 ...
  • yozgatın çekerek ilçesi doğumlu. küçük yaşta ailesiyle beraber geçim derdinden dolayı adanaya göçtüler. adananın 19 mayıs mahallesinde gecekonduda 6 kardeşi ile birlikte ikamet ediyor. favori yemeği hamburger. en sevdiği içecek ülker link. güllü hayranı. ileride colaradoda yaşamak istediğini belirtiyor.
    7 0 ...
  • demiryolunu sinyal olmadan hizmete açan akmal kim

---------------------------

Mutlaka iki-üç bin maaşlı gariban bulup,

Birbirlerine telefonda,

"Ben geliyomm ollumm, genara Çeek"

Demedikleri için yargılayacaklar.

Rumuz:

"Z.iken mii... zabbahha mıı..bırakann"
    7 0 ...
  • gülümseyerek ağlamak

Öz ağlamadan, göz ağlamazmış gerçeğinden yola çıkarak denilebilir ki, o gülümseme, neşe değil, can acısı izleri taşıyan gülümsemedir.

Yıkılan hayallere veda ediştir bazen.

Ya da gözyaşlarınıza kıyamayan anneyi bir nebze rahatlatmak, " bakma ağladığıma iyiyim ben" demektir ve tabii ki koca bir yalandır bu.

Bazen koca bir çaresizliğin, sinirlerinizi tahrip etme gücüyle, gözyaşlarınıza karışan biçare bir gülümseyiştir.

Fenadır...
    Çok fenadır yani...
    6 1 ...
  • kendisine dikkat etmesidir. taksim taraflarına falan gitmesin pis dayak yer badem abiler gezerler gene yılbaşı gecesi..
    6 0 ...
  • yalama olmuştur.

(bkz: gemi yalama oldu abi tutmuyor)

bunlar o kadar mide bulandırıcı tipler ki kameralar eşliğinde adam gelip analarını babalarını öldürse ortamdaki herkes gidene kadar "bi bildiği vardır reyizin yoksa niye öldürsün" derler ortamda kimse kalmayınca bir ömür arkasından beddua ederler.

adam la adam her gün yüz yüze baktığımız adam. kızı yıllarca dirsek çürüttü gecesini gündüzüne kattı üniversiteler bitirdi. geldi kpss ye girdi yıllardır atanma bekliyor. onun girmek istediği yere kendisinin çeyreği etmeyecek "bacılar" giriyor araya badem bıyıklı amcalarını dayılarını koydurup. adam hala etrafta yabancı insanlar varken bunları övüyor. yabancılar gidip biz bize kalınca bize dert yanıyor adaletsizlik var diyor benim kızım hak ediyordu diyor. e bize de beter olun abi demesi düşüyor..
    6 0 ...
  • Sabah başa gelmiş olaydır.

evet arkadaşlar. bugün şirkete geçmeden önce amerikan hastanesinde çalışan dayımın yanına gittim. bir işim vardı kendisiyle. onun bulunduğu kata çıktım. bi baktım etrafı hafif kalabalık. ne oluyor acaba dedim, bir baktım ersun hocamız orada. fotoğraf çektiriyorlar. bildiğiniz üzere amerikan hastanesine sık sık ünlü isimler gelir. daha önce sneijder, gomis ve negredo'yu görmüştüm orada. neyse gittim hocamın yanına bir iki kelam etme şansı yakaladım. sizinle tekrardan güneşli günler görebilecek miyiz hocam dedim, gülümsedi sadece ve henüz ortada resmîleşen bir şey olmadığını söyledi. yani zaten geldi bize ama tedbirli davranarak temkinli bir cevap verdi. erzurumspor maçında sizi takımın başında görebilecek miyiz hocam dedim, nasip kısmet, sabırlı olmak lazım dedi. eski fenerbahçe'yi görmeyi çok özledik dedim. inşallah yakındır o günler dedi ve bizlere hoşçakalın arkadaşlar diyerek gitti. eski fenerbahçe'nin sinyalini çaktı ersun hocam.

dayımla çekildiği fotoğrafı da atıyorum, bu arada dayım fanatik gs'lidir.

13 aralık 2018 ersun yanal la konuşmam
    25 7 ...