• Ölümsüz Sanat güneşimiz zeki müren'in 1963 yılında yapmış olduğu amerika seyahatinden hoş bir enstantanedir.
    zeki müren in mickey mouse ile fotoğrafı

Rahmetli disneyland'ın önünde ne kadar da mutlu bakıyor.
    Bu dünyadan bir zeki müren geldi geçti...

Şimdi uzaklardasın...

Edit: şu entryi eksileyen iki hasta ruhlu insan kim çok merak ediyorum.
    Mesaj atın konuşalım dertleşelim, bir derdiniz varsa çare olalım.
    24 10 ...
  • çok affedersiniz ama höt deyince al sana göt diyecek ,arkalarında balon patlasa altına sıçacak insanlar kalkmış kahramanlık edebiyatına soyunmuş.

kastamonu insanını çok severim hele kadınları insanlık timsalidir ama bu zavallı insanlıktan çıkmış beş kuruş paraya tamah etmiş biri .

bitki ilacı diye millete olmadık şeyler satar ,açı-n yutup'u defalarca rezil etmiştir uzmanlar bunu.

çin halk cumhuriyeti ve asya ülkelerinin konuyla ilgili sitelerinden video çalar kendini bitki ilacı videosu gibi yayınlar. yakalanır utanmaz.

bu söylediği söz büyük suç ama bakalım savcılar cesaret edip bu zavallıyı sorguya alacak ve mahkemeye çıkartabilecek mi ?

bir ömer çoşkun vardı millete bitki ialacı satardı ama hastalanınca amerika'ya gitti iflah olmadı geberdi .

buda aynı millete bitki suyunu ilaç diye satar kendisi lüks hastaneye gider.

yazmaya bile değmez ,çekin sifonu layık olduğu yere gitsin.
    5 0 ...
  • hiç ama hiç şaşırtıcı olmayan yükselmedir.

ebleh yandaşların öncelikle şunu anlaması lazım: türkiye'nin bir yıl içinde 240 milyar dolar finanse etmesi gerekiyor. böyle bir para yok. merkez bankası'nın elindeki kullanılabilir döviz rezervi 30 milyar dolar seviyesinde.

bu kaynak nasıl bulunacak? tabi ki yeniden borçlanarak. yani borç borçla çevrilecek; aynen yıllardır yapıldığı gibi...

peki bu yıl neden borç bulmakta zorlanıyoruz? sebepler şunlar:

1- her biri harvard'tan london school of economics'ten mezun portföy yöneticilerine gidip "yüksek faiz enflasyonun sonucu değil sebebidir" derseniz akıl sağlığınızın yerinde olmadığını veya cahilin cühelanın önde gideni olduğunuzu düşünürler. hele ki merkez bankasının işine karışmaya, yöneticilerini tehdit etmeye devam edeceğinizi söylerseniz ip hepten kopar. böyle birinin yönettiği bir ülkeye kim borç verir ki?

2- bir ülkede habire seçim, olmadı referandum, baktın ki ekonomi batıyor erken seçim yapılıyorsa elbette o ülkeye güvenilmez.

3- bir ülkenin insanları kutuplaştırılıyor, birbirinin gırtlağını sıkmaya hazırlanıyorsa elbette o ülkeye güvenilmez.

4- merkez bankasının faiz oranı enflasyona ve ülke riskine göre düşük. adam neden parasını riske atsın ki? üstelik abd'de faizler arttırılıyor, paracıkları güvenli limanlara çekme imkanı doğuyorken?
    10 1 ...
  • Anlamadığım şey şu, okulda pratik namına hiç mi birşey öğrenmiyorlar? Adam ne gösterdiğin ipliği tanıyor, ne tezgah ın çalışma prensibinden haberi var, işletmeye indirdiğinde ne devereyi, ne aktarmayı tanıyor?
    20 senelik usta bunu parmağında çeviriyor. Sanayi de toz yutarak öğreneceğin işleri 4 senede amfide karı keserek öğrenemezsin. Sanayi serttir, taşa çarparsın. Staj alın bol bol. Yaz tatilleri girin fabrikaya çalışın. Yoksa sudan çıkmış balığa dönersiniz.
    2 0 ...
  • yandaş yalakalara yüzlerce binlerce dairelik siteler yaptırdıktan sonra kalan 3-5 metrekare yere bir salıncak, bir de 15 temmuz anıtı koyar oldu sana millet bahçesi.
    boşuna taşımadı havaalanını.

koyunlara afiyet olsun.
    4 2 ...
  • satranç oynamaya başladım. bilgisayara karşı oynuyorum.
    ulan her hamlemde aha çok yanlış bi hareket yaptım diye öyle geriliyorum ki. bir de oyunu biraz tavla mantığıyla oynuyorum. bilgisayar benden fazla düşünüyor amk.
    seri oyna bro falan diyorum.
    şu ana kadar hep yenildim zaten.

biraz moralim bozuldu bu duruma. çünkü sabırsızlığım, düşünmeden yaptığım hareketler hayatım boyunca kaybetmeme sebep olmuştu.

düşünüyorum da hayat satranç ve ben de tam bir loser'ım.
    8 0 ...
  • Bazıları anne karnından doğarken bile kötüdür. Vicdanını anne rahminde unutanlar...

Şu insanların hikayelerini duydukça hayatta yaşanmaya değer bir şey yokmuş gibi geliyor. Hayatı sorguluyor insan. Şu an yaptığım gibi. Bu saatte mükemmel beyin yanmaları yaşıyorum evet.
    8 0 ...
  • Adam elindeki fotoğrafa göre başlık açıyor.

Bu Azmini tebrik ediyorum lakin üzülerek söylemeliyim ki fotoğraftaki kadın alessandra ambrosio ve kuru g*tün teki.
    5 0 ...
  • sg aq bıktım lan senden.çomarmısın troll müsün belli değil ama oksijen israfı olduğun kesin.sana oksijen veren yaprağı zikeyim.
    8 1 ...
  • sakindir,kavga etmeyi sevmez daha doğrusu tenezzül etmez çoğu zaman eğer sizinle ciddi ciddi kavga ediyorsa sizi gerçekten umursadığının kanıtıdır.
    çok belli etme taraftarı olmasalarda hassas ve duygusaldırlar, unutmazlar ciddi anlamda unutmazlar kendilerine yapılan iyiliğide kötülüğüde.
    meraklıdır, insanlar hakkında birşeyler öğrenmeye bayılırlar ama bunu dedikodu malzemesi olarak kullanmazlar.
    güvenilirdirler.
    eleştiri kabul etme huyları asla yoktur şöyle ki; hiç eleştiriye gelemiyorsun dediğinizde bile alakası yok diyip onu bile kabul etmezler.
    hep kendileri haklıdırlar hatalarını kolay kolay kabul etmezler.
    tersleri çok pistir ama siz iyi gittiğiniz sürece asla size kötü gelmezler.
    son olarak çok fazla hatta gereksiz bir sekilde düzenlidirler.
    ve evet çok inatçıdırlar baskıya gelemezler kolay söz dinlemezler ama hassas noktalarını bulup güzellikle gittiğiniz sürece her dediğinizide yapabilirler.
    5 0 ...