• Yoktur.
    insanoğlunun başına her şey gelebilir.

Bakınız ben Koyu yeşilaycıydım mesela. asla sigara içmem derdim hep. Bu dünyada sigara içecek son kişi bile olmam derdim. içen herkesle kavga ederdim.
    Sen ergenlikte bile içme içme, sonra durduk yerde hiçbir sebep yokken meraktan kendi kendine başla, alış, sonra 2 yıl iç. insan mallığına doyamıyor biliyor musunuz?:)) insanın kendi kendine ettiğini kimse etmiyor onu da deneyimledim bu arada. nasıl acırdım o verdiğim paralara.
    3 çocuğun karnı doyardı be sözlük:(.
    Cahillik işte. Bazı şeyleri yaşamadan öğretmiyor tükürdüğümün hayatı.
    fazla merak başa bela çocuklar, yapmayın.

Bıraktım bu arada tamı tamına 1 yıl, 1 ay, 3 gün önce. Hop yavrum göster kol kasını!
    3 0 ...
  • Eşcinselliği legal göstermek isteyen eşcinsellerin dillerinde pelesenk olmuş cümle. iyi o zaman amk, hayvanlarda cinayet de var, bir çok hayvan başka bir hayvanı gözünü kırpmadan öldürebiliyor ne yapalım şimdi, öldürmeyi meşru mu kılalım? Ya da bir horoz, canı istediği zaman, rızası olsun olmasın başka bir tavuğun üstüne çıkabiliyor. Peki bu durum bize tecavüzü aklıyor mu? Başka bir örnek, bir aslan şayet ondan güçlüyse bir diğer aslanın yaşam alanına istediği gibi el koyabiliyor, peki şimdi gasp olayını normal mi karşılamalıyız? sizin argümanlarınıza göre bunları insanlarda da normal karşılayalım, çünkü doğada var, öyle mi?

Bırakın bu işleri, insan insandır. Bir insanı bir hayvandan ayıran en büyük özelliği aklıdır. Eşcinsellik normal falan değildir, derha tedavi edilmesi gereken bir tür psikolojik hastalıktır.
    4 0 ...
  • Hissedilen: Yeni açılmış paketten yapılan mis gibi kahve ile güneşi selamlıyorum...

anın görüntüsü

Aslında olan: ühüü, güneş bile doğmadı. 5.00 de kalktım ayılmaya çalışıyorum *
    2 0 ...
  • Demokraside yaşıyorsunuz. Başka bir insanın tercihi sizi ne ilgilendirir?

Sırf sizin hoşunuza gitmiyor diye neden başkasının hayatına karışırsınız?

Siz kimsiniz? Ne hakkınız var?

Televizyonda Netflix diyorsunuz, izlemeyin efendim.. paralı zaten, aboneysen de kapat aboneliğini.

Decathlon ilan koymuş, alışveriş etme madem.. sana ne...

izlemeye , alışveriş etmeye mecbur değilsin ama başkasının tercihlerine karışamazsın. Sen nasıl kendi tercihini yaşıyorsan, herkes kendi tercihini yaşayabilir, yaşayabilmeli..

yoksa ortaçağda yaşamaktan ne farkımız kalır..
    2 0 ...
  • Moronların yürümez abi yea dedikleri ilişki türü. iki insan birbirini gerçekten seviyorsa çok da güzel yürür. Yürütemediyseniz bunda uzak mesafe ilişkisinin bir problemi yok, dip dipeyken de ayrılacaktınız. Çünküm salaksınız. Sadece zordur o kadar, edebiyat yapmayın.
    1 1 ...
  • NEŞE ALTEN...
    Size bir hikaye anlatmak istiyorum...
    Tek hayali öğretmen olmak olan, Tekirdağlı Neşe Alten öğretmenin hikayesi...
    Daha 22 yaşındaydı,
    Eğitim fakültesinden yeni mezun olmuş ve aynı yıl Diyarbakır'ın, Bismil ilçesi, Çavuşlu Köyü ilkokuluna ataması yapılmıştı.
    Ailesi onu göndermek istemiyordu, Ama Neşe öğretmen ısrar etti ve "BAYRAĞIMIN DALGALANDIĞI HER YERE GiDERiM" dedi. Ailesi vazgeçiremeyeceğini anlayınca babası onunla beraber yola çıktı. Okul harabe, sıralar kırık dökük, duvarlar yıllardır boyanmamıştı.
    Neşe öğretmen Köy muhtarını ve köyün ileri gelenlerini topladı, yardım istedi, Baktı ki yanaşmıyorlar, Masrafları ben maaşımdan karşılayacam, siz sadece bana duvarcı, boyacı, camcı, marangozcu ustalar bulun" dedi. 10 gün gece gündüz çalıştı ve okulu açtı. Masraflar 3 maaşına mal olacaktı.
    Tarih 26 Ekim 1993'ü gösteriyordu, Öğretmenliğinin 25. günüydü, Daha 22 yaşındaydı, Akşam eve gelmiş, yorgundu. Babasına sofrayı hazıladı, Sofrada sadece yoğurt, ekmek ve sivri biber vardı. Aniden kapı çaldı. Babası, kim o der ve dışarıdan "Açın, köydeniz. Neşe Öğretmene bir şey soracağız der." Kapı açılır ve karşılarında silahlı teröristler. içlerinden Türkçe konuşan biri babasına sertçe bir tokat atar ve "Baskıcı T.C.'nin hiç bir öğretmenini Kürdistana sokmayız" der.
    Babası ayağa kalkar araya girer, "beni öldürün kızımın bir suçu yok o daha çok genç der", Arkadaki teröristlerden biri silahını çeker Neşe öğretmenin yanında babasını oracıkta öldürür.
    Teröristler Neşe Alten öğretmeni saçlarından sürükleyerek köyün içinden çıkışına kadar sürükleye sürükleye götürürler. Neşe öğretmenin feryadına yardım çığlığına hiç kimse gelmez. Sol göğsüne 5, sağ göğsüne 5 mermi sıkıp orada ŞEHiT EDERLER.
    ilçe Jandarma Komutanı olayı Duyar duymaz olay yerine hareket eder. Olay yerine ulaştığında gördüğü manzara dayanılacak gibi değildir. Olayı anlatırken; “Masadaki ekmek ve yoğurtla, piknik tüpünün üstündeki kızartılmamış bibere takıldım. Öylece duruyorlardı. Akşam yemeklerini bile yiyememişlerdi. içim acıdı. Ben bile gözyaşlarıma hâkim olamadım. Bunca olay gördüm, bundan etkilendiğim kadar hiç birinden etkilenmedim” diyecekti.
    Neşe Alten öğretmen saçlarında tutulup sürüklenerek götürülüp şehit edildiğinde daha 22 yaşındaydı ve 25 günlük öğretmendi. Baba kızın cenazesi Tekirdağ'ın Şarköy ilçesi'nde yan yana defnedildiler. Geride gözü yaşlı bir aile, Yarım kalan hayaller. Allah onlara rahmet etsin.
    insan hakları örgütleri Neşe öğretmen için tek kelime açıklama yapmadı, PKK bildirilerine bile imza atanlar, Neşe Öğretmenin feryadını duymadı, PKK'lı teröristler için SiViL HASASiYETLERi tutan AB birliği yetkilileri Neşe öğretmeni görmedi bile...
    2 0 ...
  • hdp

132.
  • batı da gay haklarını savunup, doğu da muhafazakar takılan parti.

bu partiye oy veren kürtlerin %90 ı abartısız söylüyorum dindar kesimden oluşuyor.

işin tuhaf tarafı istanbul, izmir gibi yerlerde lgbt yürüyüşlerinde hdp var hep.

böyle tutarsızlık ancak türkiye de olur ya.
    6 2 ...
  • ups boobs

296.
  • Size UPS bobs taklidi yapıyım mı.

Başlık; dolmuşçunun yanlış para vermesi.
    UPS bos entirisi; elinle boynundan kavrayacaksin gerdanina doğru. Sonra; eksik verdin yiğidim diyeceksin. Sonra tenhaya çekecek, oy yandım anam.

Başlık; serdarsln06'ın imitasyon gözlük satması;
    UPS bobs; ağzımda gözlük, memeli vaziyette karşısına dikilip, usulca kulağına; te ma atmaja Halit, tema atmaja, dicem. Sonra değişim için karanlık depoya gitcez. Ver allam ver.

Başlık; hava kara bulitli yine yağmur yağıyor, sanki günahsız gibi gözlerime bakıyor.

UPS bos; bu yağmurda davut Güloğlu'yla zina etmek vardı be offf, küçük gözlerini eme eme. Uy haçen daaa.

Öyle işte. Gece gece ipne gibi bunları yazdım. Serdarlı bölümlerde çok zorlandım.
    14 5 ...
  • gayet açık ve tartışma gerektirmeyen nedenlerdir.
    çocukça format ve sözlükte 14 yaş ortalamasına izin verilmesi gelişebilecek uludağ sözlük'ü, liselerin favori mekanı haline getirmiş.

sol framede dönen anket tarzı başlıklar, format kavramının gün ve gün kaybolması ile birlikte sürekli ısıtılıp ısıtılıp insan önüne konulan cinsel başlıklar sözlüğün ağlanacak halini açıkça gözler önüne sermektedir.
    10 2 ...
  • Kınamıyım kınamıyım diyorum ama kız senin buraya atmadığın bi yerin kaldı mı? Ahshsh
    6 0 ...