• hayırlı cemaatler arkadaşlar...

  insanlar allah ile kendileri arasına birilerini sokmaya, şeyhlere, şıhlara, hacılara, hocalara ne kadar meraklı. bunu hiçbir zaman aklım almıyor. bu kadar mı man kafalı insanlar, anlayamıyorum...

  ahmet hulusi adını daha önce de duymuştum, hatta 2 sene önceki bursa kitap fuarında bedava kitap dağıtıyorlardı bunlar...
  ama bunların da adnan hoca cemaati gibi kedicikli, sapkın bir cemaat olduğunu yeni öğrendim.

  ahmet hakan bugünkü yazısında da buna değinmiş.

  Aslında yeni değil yıllardır var bu cemaat.

  ahmet hulusi denilen şahıs şu;
  yeni kedicikli cemaat şeyhi ahmet hulusi

  "kozmik şeyh" ve "burç tarikatı şeyhi" olarak biliniyor ahmet hulusi.
  abd'nin güney karolina eyaletinde yaşıyor, ama miami'de de bulunuyor.

  ahmet hulusi denilen şahıs amerika'da lüks bir hayat yaşıyor, mustafa ceceli de dahil olmak üzre pek çok ünlü bu cemaate mensup.
  yeni kedicikli cemaat şeyhi ahmet hulusi

  bu son yaşanan mustafa ceceli'nin karısı ile intizarın ilişkisinin ardında da bunlar var.
  ceceli'nin eski karısı da, intizar'da bu cemaate mensuplar.
  yeni kedicikli cemaat şeyhi ahmet hulusi
  yeni kedicikli cemaat şeyhi ahmet hulusi

  abd'deki bu tarikat, kadınlı erkekli kucak kucağa danslı zikir ayinleri yapıyor.
  2017'de ortaya çıkan görüntüler şöyle;
  https://streamable.com/lbzsu

  türkiye'de sosyete ve sanat camiasında pek çok ünlü ismin miami'den ev almasının, miami'ye yerleşmesinin sebebi de bu ahmet hulusi'ymiş.
  reza zarrab-ebru gündeş çifti, sibel can, kıvanç tatlıtuğ ve ailesi hep bu ahmet hulusi'ye yakın olmak için gitmişler miami'ye...

  bu yukarıdaki isimlerden başka ahmet hulusi cemaatine mensup bazı ünlüler de şöyle;
  murat yıldırım, tolgahan sayışman, almeda abazi...

  ünlülere sorduğunuzda ahmet hulusi'yi "yaşam koçu" olarak tanımlıyorlar, oysa bu kozmik şeyh onları avcunun içine almış yönetiyor...

  ne diyelim?
  allah bizim millete, tüm insanlığa akıl fikir versin.

  hakikaten insanların bu tip cemaatlere, şeyhlere neden ihtiyaç duyduğunu hayatım boyunca hiç anlayamadım, anlamıyorum.
  bunların başına gelenlere de hiç üzülmüyorum onun için.

  hepsi bin beter olsunlar inşallah.
  29 4 ...
 • hem müslüman olduğunu söyleyip hem nankörlüğe düşerek atatürkten nefret eden insanlardan bin kat evla olan insanlardır. bizim dinimiz şükür etmek üzerine, hoşgörü üzerine, mütevazilik üzerine, sevgi üzerine, minnet üzerine kurulmuştur. hem peygamberimiz hem etrafındakiler hep bu tarzda insanlardı bu tarzda yaşadılar ve ahirete göçtüler. hazreti ali "bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum" demiş. bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olmayı düşünen bir islamiyet, müslümanlık anlayışından işgal altında olan ülkeyi kurtarıp arkadan gelen bizler için yepyeni ve özgür bir ülke bırakan adamdan nefret eden sözde müslümanlara geldik.

  bu nefret neden ? içki içiyormuş. sanane ? hesabına mı ortaksın ahirette. osmanlıyı yıkmış. lan ülke işgal edilmiş osmanlı mı kalmış ne yıkması. hilafeti kaldırmış. ne de güzel yapmış. hilafetin devam etmesini isteyenler başta işgal güçleri idi zaten. halk hiçbir şeye itiraz etmeden hiçbir hakkını sorgulamadan koyun gibi tek bir adama tabi olsun onlarda istedikleri gibi at koşturabilsinler istiyorlardı. araplar zaten takmıyor seni ne hilafeti kendi kendine oynardın sarayda. birilerini astırmış. o astırdıklarının tamamı ülkesine ihanet eden sahtekarlardı. her an isyan çıkarma potansiyeli olan bu densizleri daha yeni yeni filizlenen bir cumhuriyeti karıştırsınlar, insanların kanına girsinler ve yeni savaştan çıkmış ülkede karışıklık çıkartıp tıpkı bugün ırakta suriyede olduğu gibi katliamlara sebep olsunlar diye mi serbest bırakacaktı.

  velhasılı elhamdülillah müslümanım. inancım kimsenin telkini ile baskısı ile olmadı. tıpkı atamı sevmem, kurduğu sisteme inanmam ve ona minnet etmem gibi. allaha şükürler olsun ki bunları çok küçük yaşlarda idrak edip, öğrenip özgürce kendi kendime anlamama/sindirmeme yardımcı olduğu için.
  8 3 ...
 • müthiş heyecanlıdır.
  ali ağaoğlu destan yazmış resmen.

  --spoiler--
  Ali Ağaoğlu, çok milliyetçi biri olduğunu söyleyerek ekledi: “FETÖ’nün hedefindeydim. 15 Temmuz gecesi silahlarımı hazırladım; onlarla çatışmayı göze almıştım. ‘FETÖ’ye teslim olmam, ancak ölümü alırlar’ dedim.
  --spoiler--

  https://www.sabah.com.tr/...mp;utm_source=twitter.com
  7 0 ...
 • abartılan bir ünlü vakası daha diye düşündürür.
  3-5 şarkı söyledi de "oo, çok ünlü, sesi güzel" vs. denilen salim aslında kötü bir sanatçıdır. hatta sanatçı bile değildir. pıtraklı köyü dahil olmak üzere birkaç farklı köyde toplamda yaklaşık 17 adet hayranı vardır, ama kelle sayısı önemli değildir. bu kadar çok hayranı olması iyi bir şarkıcı olduğu anlamına gelmez. zaten hayranlarının en az yaklaşık 8 tanesi akrabasıdır (hacıların rüstem üvey eniştesi, ama gene de akraba sayılır sonuçta).
  5 0 ...
 • Tarkan- ölürüm sana.

  “Yaktın beni hain, tiryakin oldum yarim offf,
  Çaldın beni benden, düştüm ağına zalim! “

  https://youtu.be/LJ9FpMXJmwY
  5 0 ...
 • Tarkan- ölürüm sana.

  “Yaktın beni hain, tiryakin oldum yarim offf,
  Çaldın beni benden, düştüm ağına zalim! “

  https://youtu.be/LJ9FpMXJmwY
  5 0 ...
 • Tek gerçek kral, yiğit komutan, demir tahtın gerçek varisidir. Tek suçu adil ve gösterişsiz olmak doğru yoldan ayrılmamak. Ama malesef hakkı olanı almak isterken kızıl hayatkadını yüzünden kızının ve başka masumların kanına girdi. Bence brienne onu öldürmedi bir şekilde tekrar göreceğiz onu ama akgezen olarak değil çünkü öldüyse kafası uçtu.
  1 0 ...
 • Namus bacak arasında değil beyinde dediler, hadi onu anladık. Yahu, peki ruh nasıl bakire olabiliyor? duyar kasacağım diye form değiştirmeyin. Bekaret bedendedir arkadaş. Çünkü vücuda ait bir olgudur. Gayet basit.

  Hah, Bedenime sahip oldun ama ruhuma asla tipi bir söylem ile yola çıkıyorsanız, durun bir kahkaha atayım.

  T: eziklik, tatmin edememe korkusu falan değildir. Zannımca tekten, ilk olma isteğidir. Teşbihte hata olmaz, sıfır araç almak insanı daha çok sevindirir. Bu erkeklerin Bakirliği icin de geçerlidir.

  Sanki kızlar 150 kişi ile yatmış erkekleri istiyorlarmış gibi davranmıyorlar mı? Kahkaha atıyorum.

  Not: zar, mar da hikaye. Her insan hayatında bir şeylerin ilkine sahip olmak ister. Şu an tüm hymenler yeryüzünden toplatılsın, yine de insanlar ilk olmak isteyecektir.
  Çok ama çok basit.

  edit: yine gelmiş kıyaslamacı tipler. Arkadaş, kafanız mı almıyor, hayküğnuz mu kurtarmıyor bilmiyorum. Lakin tekrar yazayım, hiçbir erkek kendinden önceki tip ile kıyaslanmayı aklının ucuna bile getirmez. Çünkü bunu yapacak olursa midesi bulanır. Aksini iddia eden varsa buyursun söylesin.
  Yahut kadınlara sorayım, sevgiliniz sizden önce 200 kişi ile yatmış kalkmış olsun. Kendinizi kıyaslayacak mısınız? Ya önceki daha zıp zıp, yanar döner bir tip miydi acaba diye düşünecek misiniz? Peki bunu yaparken mideniz bulanmayacak mı?
  Saf mısınız, salak mısınız bilemedim. Ancak ezberden, kalıp cümleler halinde konuştuğunuz her halinizden belli(çünkü hepiniz aynı haltı söylüyorsunuz). Biraz kendi beyninizi kullanın. ikinci sınıf feminizm argumanlari ile çıkarım yapmaya çalışmayın.
  Edit2: aptal, 15 iq’lu dangalaklar da eksilediğine göre demek ki doğruları söylemişim.
  7 4 ...
 • Solcu kardeşlerim darılıp gücenmesinler ama öyle.
  Hayırdır ya nedir bu geziyi yâd etme hevesi? Yıldönümü falan mı? 15 temmuzla mukayese ediyoruz demeyin ağzınıza biber sürerim. ikisinin de yeri ayrı. Kalp.
  7 2 ...
 • Çiş. Bizim binada vardı bir terbiyesiz velet annesini babasını defalarca uyarmamıza rağmen çocuk asansörün içine çişini yapıyordu. Olay tatlıya bağlanmadı tabi bir gün apartman yöneticisi çocuğu çiş yaparken yakalamış tokat atmış büyük bir kavga kıyamet ardından aile taşındı. Çocuğa tokat atılması beni üzdü tabi ama çocuğun annesini "Sizin asansörünüz benim çocuğundan kıymetli değil" diye bağırırken duyunca, bende içimden "Adnan abi kaşke bir tanede benim için vursaydın" demiştim. Zira o kadınla bir kere de benim tartışmam oldu çocuk apartmanın önünde yavru kediyi tekmeliyor annesi de orada komşusuyla sohbet edip gülüyor. Çocuğuna laf söyledim diye bana da benzer bir cümle kurmuştu. Kadın çocuk değil toplum düşmanı yetiştiriyor haberi yok. He anam hiçbir şey senin piçinden değerli değil.
  10 1 ...