• annelerine yaptırıp sözlüğe görselini attıkları kurabiyelerdir. kapalı çarşı görmüş adamız yer miyiz lan biz..

(bkz: uludağ sözlük bok atma timi)

güzel olmuş kardeşim eline sağlık. ben kurabiye olsun diye fırına atıyorum kok kömürü elde ediyorum. o bakımdan rakip tanımam peşin söyleyeyim.
    5 1 ...
  • Helal olsun. Biri de daha yeni duyma engellilerin dudak okuması için ağız kısmı şeffaf olan aparat bulmuştu.
    4 0 ...
  • essy

2226.
  • başlık sahibi fakir zenginler mi gelecekti essy hanım veya gerçek adınla mı sesleneyim sayın müstesna dürdane dindendönmezoğulları, adına soyadına bakan içinde cami olan şatoda yaşadığını zannedecek fakat gerçek çok farklı. şato yok, camide yaşıyorsun. *
    fransa anım demişsin, google earth gezintileri gerçek sayılmıyor. psikozlarını gelip anlatma şurada. haplarını mı almadın sen yine.

edit: bu arada ben çaykaralıyım, biz professor de olsak ceo da olsak amele de olsak en büyük idealimiz yaylaya bir ev yapmaktır. çünkü, trabzonluluk bunu gerektirir.
    5 0 ...
  • Arkadaşlar, sosyalist ceyda'nın ailesi alevi (cemevi'nde ibâdet eden kesim) ama sosyalist ceyda alevi değil çünkü sosyalist ceyda, dinlere inanmıyor. Sosyalist ceyda 4.500'e yakın inancı reddediyor, sosyalist ceyda inanç olayını kafasında bitirmiş. Sosyalist ceyda sadece allah'a inanıyor.

Sosyalist ceyda deist (inançları reddeden) ama sosyalist ceyda'nın ailesi ise alevi yani sosyalist ceyda alevi değil... siz beni delirtmek mi istiyorsunuz!!1!1 sosyalist ceyda alevi değil.

Bunu aydınlattıysak başka problemlere geçelim.
    6 2 ...
  • insanı böyle kategorize edilmiş olmak üzüyor.
    2. üniversite okumak isteyen ev hanimi isteyen beyler eqlesin.
    azimliyim arkadaşlar hayallerimin bölümünü okuyacağım.
    5 1 ...
  • Mübarek günde birisi şuna yalandan da olsa ilgi göstersin de sevinsin garibandır. Yine düşmüş şeyma subaşı gibi sanal sevgilerin diline.
    9 0 ...
  • erkek olduğu için toplum tarafından çocuk kabul edilmeyen kurbanı istismar etmiş hayat kadını.

18 yaş altına seks hizmeti vermek suç.

Zorla para almak ise gasp suçu.

Yarrağı yedin amuğa godumun orospusu.

Bizim çocukluğumuz bu orospuların elinde heba oldu yeni nesil yanmasın.
    9 0 ...
  • mansur yavaş' a duyduğum minnet, şükran ve insanlık borcudur.

ankara b' nin yurttaşlara yardım için açtığı bağış kampanyası yasaklanınca...
    yardımları kesintisiz süreceğini belirtip, bir de yeni çözüm önerisinde bulundu...

"yardım yapmak isteyenler mahallelerin bakkallarına gitsin,
    vatandaşların veresiye defterlerindeki borçlarını ödesin"

günün borcu

not: adamsın mansur... adamsın... gün gelir bu borcu... bu ulus sana öder...
    5 0 ...
  • Kadını mağaraya kapatma derdine düşen Cahil cühela takımını rahatsız eden eylemdir.

Halbuki bu durum Hem eşitlik, hem de rekabet açısından iyidir;
    Ayrıca böylesine cinsiyetçi ve saçma bir toplumda kadınlar ancak çalışarak varlıklarını sürdürebilir.

Kabak tadı verdiniz amk,
    Ne diyeyim;
    Empati yapmanız ve insanlara cinsiyetleri üzerinden rol biçmeyi bırakmanız dileğiyle!
    10 2 ...
  • ulan lafa gelince hepiniz avukat hepiniz ogretmen. nasil zaman bulup boyle isler ceviriyorsunuz.
    insan isten geliyor bir banyo yapayim evi toplayim diyor saat 100 oluyor.

yani suradan bir kadin baris seviselim emileşim dese zamanim yok arkadas.
    15 1 ...