• Hastalık ya da tercih değil cinsel yönelimdir. Hayvanlarda bile rastlanan bir şeye hastalık demek, aşağılamak, nefret beslemek hatta ölmelerini istemek hastalıklı kişilerinin bakış açısıdır. Üstü kapatılan tecavüzlerin, çocuklara yapılan tacizlerin nirvana olduğu bir ortamda, eşcinsel ilişkinin garipsendiği nefret beslendiği kafadan şüphe ederim. Gitsin psikoloğa falan görünsün artık ilgilisi kimse.
    7 4 ...
  • oğlunu 28 yıldır kilit altında tutan anne

isveç polisinin verdiği bilgiye göre bir anne, oğlunu 28 yıl boyunca evinde kilitli tuttuğu iddiasıyla tutuklandı.

Stockholm polis sözcüsü Ola Osterling verdiği demeçte, "Annenin, oğlunu özgürlükten mahrum bıraktığından ve bedensel zarar verdiğinden şüpheleniliyor" dedi. Osterling, bulunan kişinin ‘çok uzun zamandır kilit altında tutulduğunu’ belirtirken medyada yer alan 28 yıldır tutsak olduğuna dair haberlere yorum yapmadı.

Expressen ve Aftonbladet gazetelerinde çıkan haberlerde, annenin 12 yaşındayken oğlunu okuldan aldığı ve o zamandan beri onu apartmanda kilitli tuttuğu ifade edildi. Expressen'e göre, adı açıklanmayan bir akraba 41 yaşındaki adamı pazar günü, 70'li yaşlarındaki annenin hastaneye kaldırılmasının ardından buldu. iddiaya göre adamın bacaklarında yaralar vardı, zar zor yürüyebiliyordu, neredeyse hiç dişleri yoktu ve konuşma yeteneği sınırlıydı. Haberde tutsağın bulunduğu dairenin ‘yıllardır temizlenmemiş gibi göründüğü’ belirtilirken, tutsağı bulan akrabasının "idrar, kir ve toz vardı. Çürük kokuyordu" sözüne yer verildi.

https://tr.sputniknews.co...il-alikoyan-anne-hapiste/
    5 1 ...
  • haksız yere silinip silinmediğine ben karışmam, beni de ilgilendirmez. ama fazla abartıldı sanki, kimler geldi geçti bu sözlükten. süper güçleri falan mı vardı bu arkadaşın.
    5 0 ...
  • Yalan. Ülkücü genç dediğiniz kişiler birbirlerinin arkalarının teminatıdır. Arkasını kollaması bakımından.
    7 1 ...
  • demek ki cennette alanında uzman bir jinekolog muhakkak bulunuyor dikim işleri için. belki onun da günah ödeme şekli böyle işliyordur talihsiz bir şekilde.
    (bkz: overlok makinesi ayağınıza geldi)
    6 0 ...
  • ilk defa jimmy’e katılıyorum anasını satıyım. An itibariyle Uludağ sözlüğe verilmesi gereken isimdir.

Sol frame full vajina. Amk libido düşükse De Yükseltiyorlar. Vallahi alacağınız olsun!
    13 1 ...
  • Tüm türkiye olarak tebrik ediyoruz.

Buradan köfteleri kıymayla yapılmamış gibi durduğu için fellah köftesi denilmiş sanırım.

sulu köftenin içine patates, bezelye, havuç gibi sebzeler de konulur. Biz topalak deriz ve sadece nohut koyarız mesela.

Fellah köftesi de yoğurtlu güzel oluyor. Off ben yine çok acıktım sözlük ya.:(( yemek başlıkları engellensin swh.
    10 0 ...
  • göt lalesi diyerek bize ahlakını gösteren tipik bir islamcı beyanı, siz değilmisiniz, hristiyanlık yahudilik değiştirildi ve en son din islam diyen ? niye hristiyanlık yahudilk eleştirilsin zaten size göre bozuk, kaldı ki üçü de sümerin mitlerinden oluşuyor teknik olarak, bu ülkede islamın uygulamaları ve baskısı olduğu için eleştiriliyor yoksa kimse bayılmıyor sizin arap adetlerinize...
    5 1 ...
  • otobüs mü bekliyonuz dedirtir.

lan yazmayayım diyorum duramıyorum vajina görseler bomba diye karakola götürecekler hala şekil peşindeler.
    7 1 ...
  • kayınpederini baklavayla zehirleyen adam

Antalya'da boşanma aşamasındaki eşinin gittiği babaevini önce kurşunlayan sonra sosyal hizmetler görevlisi gibi eve gönderdiği 2 arkadaşının ikram ettiği baklavayla kayınpederini zehirleyen şüphelinin daha önce de zehri meyve suyuna karıştırarak eşini zehirlediği ortaya çıktı. Mağdur kadın, bu olaydan sonra birkaç günde kendine gelebildiğini belirtti. Hayatta kaldığı için çok mutlu olduğunu söyleyen kayınpeder, ''Bundan sonra eşimin yaptığı baklava dışında yemem" dedi.

http://Https://www.ntv.co...is,viw__hBl4Eyp-Nvn_Shw0g
    4 0 ...