sarılmak

745.
  • ben bu eylemin belki de en içtenini hiç tanımadığım, bikaç saatlik muhabbet sonrası vedalaştığım ve bir daha hiç görüşmediğim biriyle yaşamıştım bak hala unutamam o anı.

saçma tesadüfler sonucu, seneler önce bir akşam yemeği öncesi o zaman okul arkadaşlarımdan biri kardeşiyle ilgili bi şey anlatırken; "o da gelsin yemeğe tanışalım artık senelerdir duyuyorum adını görmek nasip olmadı" gibi bi cümle ettim. çocuk yemeğe geldi. bizden bir yaş küçük ama boy bir doksan fazla, bir dev. takriben altı yedi kişiydik. ben nezaketen onu özellikle davet ettiğim için kendisiyle daha çok ilgilendim, vay aq, muhabbet bi sardı, biz ikimiz kalabalıktan biraz uzaklaştık ve devam ettik konuşmaya, çocuk zihnen ikizim gibiydi, o gece bende kaldılar, hazreti yatıracak yer bulamadım zira kocaman herif, neyse sabah ablası ve diğerleri gitti, ben ve o biraz yürüdükten sonra ayrıldık.

kardeşlerim veda ederken bi sarıldı. bikaç şey söyledi çok sessiz. çok saf çok temiz bir enerji. çok güzeldi. ondan sonra yazıştık konuştuk, seneler geçti, başka bir şehirde okuyor, bi daha hiç görüşemedik. arada o bana selam gönderiyor ablasıyla, ben de ona aynı şekilde.

minnak kalbim böyle ayrılıklarla dolu. henüz mezun olamadı. ama tanıdığım en temiz enerjilerden biriydi.
    2 0 ...
  • ineğe yahut bir puta küfür eden insandan farksızdır. değerler sizin ona bakış açınız kadar değerlidir. sizin gözünüzde. senin gözünde nasıl puta tapan adam bir salaksa, bi başkasının gözünde de allah a inanan adam o kadar salak. sen nasıl puta ve puta tapana rahatça küfredebiliyorsan, diğer adam da sana ve senin inancına küfredebilir. arada bi fark yok. enayi seni. en doğruyu sen biliyorsun he amınakoyim he.
    3 0 ...
  • Sevgiyle ilk kez karşılamaktır..

Ama ilk kez olması hiçbir şey ifade etmiyor bazen kalbe...
    Çünkü bitebiliyor.
    Ve her ne kadar kırılsa da,
    Zaman akıyor ve yine çok sevebiliyor..

Son kez çok sevmek ise bambaşka...
    5 0 ...
  • Her şeyin vardır bir ilki dedirten olay. ilk kez birini gerçek anlamıyla sevmek hatta çok sevmek kişinin daha önce tatmadığı birçok duyguyla tanışmasını sağlayan heyecan verici bir durum.
    12 0 ...
  • bildiğin haraç parasıdır. işsizlerden alınır. gidip de ki ben kimseden borç para almadım, hastaneye de gitmedim, nasıl çıkıyor bu para?
    5 0 ...
  • Sözlük kızlarımızın gözaltına alınırken çekildiği fotoğraflar herhalde, hepsinin yüzü kapalı...
    7 1 ...
  • Umarım bu başlığı art Niyetle açmamışsındır derya kardeş. Zira aksi takdirde efendi görünümlü sözlük sırtlanlığından erkeğin orospusu mertebesine dönüşümün tescillenmiştir.
    11 3 ...
  • hahaha gerçekten güldüren bir laf. adam haklı. bay kemal aşağı bay kemal yukarı. türk siyasetinde bu kemal'den başka bir şey yok mu arkadaş?
    adam güzel konuşmuş genel olarak. her soruyu çok güzel şekilde yanıtlamış.
    8 1 ...
  • Einstein'ın çok güzel bir sözü var.

" delilik; aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir."

Tarık çamdal gibi adamlara beleş milyon dolarlar kazandırma vakti gelmiş demek.
    5 0 ...
  • inanmalarından çok burçlar üzerinden kavgaya tutuşmaları çok malca ve komik. Geçen yengeç burcu için yıkık dedim diye iki tane hanım abla hemen laf sokmuşlar. Benim dalga geçmek için yazdığım şeylerin sizi bu kadar etkilemesi bir tuhaf yani.
    6 1 ...