• size bişey itiraf ediyim mi? çiçek çok içimde kaldı anasını satiyim ya..

  o kadar jest görmedim ki aylaaar sonra şakayla karışık çiçek istemiştim. tamam ben de klişe olduğunu biliyorum fakat tatlı bi hatırası olur demiştim.

  pinti olduğunu bildiğimden bi yerlerden koparıp versen de olur demiştim. "nerden koparayım" diye bana sordu. gene pes etmedim en olmadı annenin evdeki yaşam ünitesi üzerine süs diye koyduğu yapay çiçek de olur demiştim. yine de unutuldu gitti. 1 yıl geldi geçti küçücük bir ot parçası bile göremedik ya la..
  6 0 ...
 • Sen zaten türk değilsin ki türkçü olabilesin. Arapçı oldun, kandırılan oldun, Türk düşmanı oldun, Türkiye'yi mülteci devletine çeviren oldun, Kürtçü oldun, herşey oldun sen zaten. Türkçülük gibi bir şerefe erişemezsin zaten.
  6 3 ...
 • Son sınıftayım okul başlayalı neredeyse 2 ay oldu ama ben hala gitmedim gitmek de istemiyorum sevmiyorum amk okulunu şehrini sırf ailemin zoruyla daha çok babamın zoruyla devam ettim ne güzel daha hazırlıktayken bırakacaktım ama olmadı şimdi de yemiyor işte bu halde de okula gitsem ne derslere girerim ne de bir şey anlarım hadi bıraktım diyelim bırakınca ne yapacağım nasıl iş bulacağım üstüne askerlik var bu arada siz siz olun aile zoruyla okumayın sevmiyorsanız ilk yılınızda bırakın sonra bırakılmıyor.
  5 0 ...
 • her zaman için bahsi geçen eski sevgili ile yeniden başlamak yerine, kendi benliğinizle ve daha önce yaptığınız hatalarınızdan, pişmanlıklarınız, isyanlarınızdan vazgeçerek ve günahlarınızdan da arınarak yeniden başlamak olayıdır. her zaman derim, şu hayatta halen nefes alıp verebiliyorsanız bir şeylerin değişme imkanı var demektir. hele ki yaşınız genç ise yeniden doğmuş gibi başlamak sadece ve sadece sizin elinizdedir. kararlı ve iradeli olmak yeter. şu hayatta en önemli olan sizsiniz. sevgiliniz olmuş olmamış, işiniz olmuş olmamış, sınavı kazanmış kazanmamış olmanız hiç önemli değil. mutluluğunuza gölge düşmesin yeter. şuan öyle gaza geldim ki fatih terim tarzı oğlum göreyim sizi, göreyim sizi diye motivasyon konuşması yapasım geldi. swh.
  10 0 ...
 • " biliyorsun daha kotusu de olabilirdi. Kadının teki sen uyurken penisini kesip hareket halindeki bir araçtan dışarı atabilirdi."

  Fight club.
  8 0 ...
 • bir takım orosu çocugunun iftirasıdır.

  bence piç olan sensin amına kodumun ne idigü belirsiz orospu çocugu hadi yine banla.

  meraklanma peşindeyim mahkemelerde seni sürüm sürüm süründürmeden ananı sikmeden bırakmayacagım.

  orospu çocuguna bak yav yılların pısırık fetöcüsü gelmiş bize ahkam kesiyor hadi lan orospu çocugu gidip andımıza karşı gelenlerle hesaplaşsana hadi banla beni de rahatla senin ananı sikecegim ama emin ol.
  8 4 ...
 • allah günah yazmasın cefakar annemin sütlaçını hiçbir zaman severek yemedim. tabi bunu ona hiç belli etmedim. her seferinde "anneciğim ellerine sağlık pek güzel olmuş..bi daha ki sefere de muhallebi yap olur mu?" diyerek gönlünü aldım. nitekim muhallebisi çok güzel idi.. bu nedenle sütlaça karşı çocukluğumdan ileri gelen bir sevgisizliğim söz konusuydu.. sütlaca olan bu olumsuz bakış açım uzun süre devam etti. askerliğim sırasında karşılaştığım Amasya'daki lokantanın ( ptt' nin yanındaki bahçeli lokanta) fırın sütlacı, sütlaça olan bu olumsuz bakış açımı adeta 180 derece değiştirdi..askerliğim bir bahar sabahı bittiğinde, bir fırın sütlaç müdavimi olarak çıkmıştım garnizondan dışarı. artık ben eski ben değildim..
  4 0 ...
 • Rte'nin yaptığı yeni açıklamadır:

  https://www.vaziyet.com.t...urkcu-degilim-h37148.html

  Reis önceden de gürcü olduğunu iddia ediyordu. Neyse en doğrusunu reisimiz bilir yarın aborjinim dese ben ona da inanırım.
  9 2 ...
 • Hayırdır amınakoyayım ya, heriflerdeki tribe bak, kürt çocuğuna nasıl türküm dedirtirmişiz. Ulan türkiye cumhuriyetinde sizin yeriniz ne ki gocunmayın diye kendi evlatlarımızı türküm dedirtmekten mahrum bırakacağız? Sizin potansiyel terörist piçleriniz rahatsızlık duyuyor diye bizim çocuklarımız niye türküm diyemiyor? Amele herif. Sanki iranda ırakta yaşıyor. Türk toprağında türk andını sike sike okutacaksın evladına. Veya okuldan alacaksın.
  11 3 ...
 • özel mesajda parası ile övünen hayvan
  Son zamaanlarda böyle tipler türedi sözlükte. Adamla tartışıyordum ve artık gına geldi,Sürekli uzun uzun paralaflar döşeyip taciz ediyor. Çalışmam lazım seninle uğraşamam gibisinden bir şeyler söyledim ve bana bordrolu çalışan filan demeye başladı. Mesleğimi daha söylemedim bile. Sanki bordrolu çalışmak suç, çok yanlış, büyük utanç. Ben utanırım ya böyle konuşmaya insanlarla. Asla onursuz bir adam olmadım. Yeri geldi hamallık yaptım inşaatlarda, yeri geldi holdinglerde çalıştım ama asla paramı hak etmemezlik yapmadım. Bu ve bunun gibi görgüsüz ayılar memleketi mahvediyorlar. Yazık len. Çalışan demir paslanmaz, kansız piç arlanmaz. 1200 TL Yatırım faizde 5k veriyormuş. Tipini siktiğimin görgüsüzü.
  22 11 ...