• Açıklmaya bakın "ben sadece ekrana bakıyordum". E peki senin işin neydi orada?

Diye soracaktım lakin iş için gittiğim kıbrıs'ta arkadaşa uyup kumarhaneye girmiştim ama gerçekten sadece ekrana bakmıştım. Bedava sınırsız yemeklerinden bile yememiştim. Yine de Nedense Bu delüğanlının savunması bana pek samimi gelmedi.
    5 1 ...
  • videosu şurda;
    https://twitter.com/YolTV/status/1196752038249607168

gülmekten yazamıyor insan.

adam istihdam yaratmış, ama iş arayanların sayısı çok artmış.

eee sen demiyor muydun en az 3 çocuk yapın diye. millet seni dinledi üredi dolayısıyla iş arayanların sayısı da artmış oldu.

bu arada istihdam yarattık diyor, kimlere istihdam yarattığınızı biliyoruz.
    12 0 ...
  • Eve giderken kafamda kuruyorum "eve gidince çilekli sütümü alıp iki tek atar kafayı bulurum." diye heyecanlı heyecanlı merdivenleri çıkıyorum neyse eve geldim tabi aklımda çilekli süt olunca evdekilere selam vermeden direk mutfağa koştum ama gördüklerim karşısında dünyam başıma yıkıldı çilekli sutlerimin kolisi bombos. annem yine yapacağını yapmış apartman çocuklarına sütlerimi dağıtmış neymiş efendim misafir gelince çay yerine süt içtiğim için benden utaniyormus, zaman gelecek ben ve sütlerimi özleyeceksin kadın.
    8 2 ...
  • gondor'un evlatları, rohan'ın evlatları, kardeşlerim!

gözlerinizin içinde, kalbimde yeşerebilecek aynı korkuyu görüyorum. gün gelir, insanlar cesaretlerini yitirebilir. dostlarına sırt çevirebilir ve tüm kardeşlik bağlarını koparabilir; ama bugün o gün değil.
    Bir gün insanların devri bittiğinde kurtların devri gelebilir; ama o gün bugün değil, bugün savaşacağız!

bu dünyadaki tüm sevdikleriniz adına, sizlere, kalmanızı emrediyorum, batı'nın evlatları!"

https://youtu.be/CNpC1ZGMYAM

Benim yine bir günde tüm seriyi patlatma zamanım gelmiş. Ağlayacağım.
    5 0 ...
  • ülkemizin refah içinde olduğuna ve enflasyonun da tek rakamlı olduğuna inanan tiptir.
    6 0 ...
  • Türkiye de 135 bin verdiğin aracın avrupa da 13.500 euro ya satıldığını bilmek. Bu iri yapılı bir zenci tarafından abd nin en kötü hapishanesinde becerilmek gibi birşey. Tarifi yok reis.
    12 0 ...
  • Elini eteğini çektiğim, Takıldığım kızların hepsi ciddi ilişki istiyor iq. Ben affedersiniz kaşar bir felsefeci eskortumsu bireyim. Nasıl ciddi ilişki yapayım, o yüzden artık sözlükseksüelim. Evet.
    8 1 ...
  • fazladan sevgilisi olanların olmayanlara bağışlaması uygulamasıdır. ben olduğu zaman bile yalnız taklidi yapıp alıyorum, çok güzel kızlar bırakıyorlar.
    6 0 ...
  • birincisi allah hata yapmaktan münezzehtir. yani allah hata yapmaz. kendini inkar edenleri bile yaratmasında bir hikmet vardır. yani boşa bir şey de yaratmaz.

ikincisi allah kendi varlığına net bir kanıt sunsaydı o işin adı inanç, bulunduğumuz halin adı imtihan olmazdı. diyorsun ki öğretmen sınav yaptı ama soruları ve cevapları bizimle paylaşmadı. vay hain öğretmen vay diyorsun . aslında allah sınavda kitap da açmaya izin veriyor , doğruları da gösteriyor ama sizin inanmaya niyetiniz yok gelin gibi yerim dar oynayamam diyorsunuz.
    11 5 ...
  • bir hadîs-i kudsîde Allah Teâlâ şöyle buyurmuştur:

“Kul(um) bana bir karış yaklaştığı zaman, ben ona bir arşın yaklaşırım; o bana bir arşın yaklaşınca ben ona bir kulaç yaklaşırım; o bana yürüyerek geldiği zaman, ben ona koşarak varırım.” 
    3 2 ...