• doğanın dengesiyle oynarsan o da senin dengenle oynar dolar dediğin baraj dolmaz akar dediğin nehir akmaz.

bu işler ciddi hesap kitap ister 2 laz müteahhit le yapılacak şeyler değil.
    2 0 ...
  • ben kim miyim?
    ben somada hayatını kabeden 301 madenci, müşavir tarafından yerde tekmelenen vatandaşım.
    çorlu tren kazasında hayatını kaybeden 25 kişiyim.
    Erdoğan Bayraktar'dan tedavim için yardım isteyip, dilenci gibi elime üç beş kuruş sıkıştırılıp ölüme terk edilen dilek özçelik'im.
    eşi pazara gidelim dedikten sonra cebinde 1.5 lira ile intihar eden ali kabasakal'ım.
    çocuklarımı ısıtabilmek için saç kurutma makinasını açarak, diğer odada intihar eden emine akçay'ım
    tek başına kızımın katilini bulma mücadelesi veren şaban vatan'ım.
    tek başına büyüttüğü torununu şehit veren yırtık ayakkabılı ramazan akkabak'ım.
    gümüşhane cezaevininin rutubetli pis koğuşunda plastik sandalyede katledilen mustafa kabakçıoğlu'yum...
    5 1 ...
  • 670 milyon tl ye yat limanı yapan belediye
    670 milyon tl ye yat limanı yapan belediye

Sosyal medyada yaygın bir biçimde paylaşılan iddiaya göre Sayıştay tarafından hazırlanan bir raporda Denizli Belediyesi’nin 670 milyon liraya yat limanı yaptırdığı belirtiliyor. Paylaşılan gönderilerde bahsi geçen iddianın yanı sıra Denizli ilinin herhangi bir kıyısı olmadığına dikkat çekilmiş. iddiayı içeren bir gönderi Bağdat Caddesi Forumu isimli Facebook sayfasında 4 binin üzerinde, Takunya isimli bir diğer sayfada ise 600’ün üzerinde paylaşım aldı.

https://teyit.org/denizli...limani-yaptirdigi-iddiasi
    1 3 ...
  • Anlatıldığı kadar kolaydır.

Sorun kızlarda değil sizde.

Tüm kadınların 50 erkek peşinde ve erkek uzmanı kan emici canlılar olarak görüyorsunuz. Bu matematiksel olarak bile imkansız.

Ki bu saydığınız kadın türü kadınların sadece %1-10 unu oluşturuyor
    Onlar da toplumsal dogmalara göre yaşayan kadınlar.

Ha siz toplumun size dayattığı kurallara saplantı duyar iseniz. Karşınıza hep o dilimden kadınlar çıkar. Kalanı da öyle gibi sanarsınız...

Son olarak insan ilişkilerinde çevre faktörü var.
    Çevre önemli bir faktör. Hayatı değiştirmek çevreden başlar.

Çölde balık aramak ne kadar saçma ise diskoda. Güzel kültürlü zeki kız aramak da o kadar saçmadır.
    0 0 ...
  • Kadınla nasıl tanışıyoruz sizce. Ov bebitom dişi varlık potansiyel eş adayım bana ismini bahşet demiyoruz.

Selamın aleyküm kardeş çakmağın var mı. Diyoruz kadına da.

Çakmağı var ise sigaramızı yakıyoruz yok ise maç muhabbeti açıyoruz.

Kafanızda çok büyütmeyin olayı..

Motto karşındaki önce insan sonra kadın.

Edit: Bu arada "Ov bebitom dişi varlık potansiyel eş adayım bana ismini bahşet" lafını da çok tuttum bir gün yoldan geçen bir kadına böyle diyip çanta ile dayak yiyesim var. Dayak yemez isem %99 numarasını alırım.
    0 0 ...
  • bir görselle kendini anlat

Geçen gün bizim genç Türkçü yavru kurtlara bir sol çomar mezhepçi Kılıçdarist Atatürk düşmanı nasıl eğitilir diye online ders eğitimi verirken ekran görüntüsü almışlar Allah affetsin.

Tam da "Böyle tutacaksınız o iranlıların baldırından, onlara Ehl-i Sünnet bir Osmanlı evladı Türk'ün gücünü kasıklarını yarıp hissettireceksiniz" dediğim sahneler gençler.

Bu abinizi bilen bilir, boyu 195, buna rağmen bücür bir iran artığı sol çomar görünce kendine hakim olamıyor, direkt fırsatını bulunca eğitime geçiyor.
    5 0 ...
  • Kuzenim idi. Bir gece bahcede telefonla konusur iken benim uyudugum pencereyi hesaba katmamis idi. Ilkokula gidiyordum.

Kiz buna fotograf atmis sanirim. Cok dar oldugunu, gotunu sikistirip gezemeyecegini, orospuluk yapmamasini, gelirse onu da sulalesini de s..ecegini.. vs vs soylemisti.

Kuzenimi sevmedigimi ve asla bana her ne nedenle olursa olsun kufur eden biri ile birlikte olmayacagimi dusunmustum. Konusmaya devam ettigi icin kizi da salak bulmustum kendimce.

(bkz: travmalar)
    2 0 ...
  • kadınların yapısında var aslında bu durum. Şöyle seksi bir barmen düşün. içkileri ukala bir şekilde bardaklara dolduran.
    Bu durum aslında normal bir durum ama bize anormal işte.
    Hormonlar ciğerim hormonlar. Allah belasını versin bu hormonların.

Normal olan kadın profilidir.
    5 1 ...
  • kardeş napıyosun kafayı yedim şu an. nasıl çıldırdım anlatamam. nolur bir daha yapma.
    4 0 ...
  • Erkeğin saçmalamasına neden olan durumlardır.

Çok sevmek.

ilgi ve alaka göstermek.

Erkeklik duygularını okşamak ve yüceltmek vs vs ..

Sonuç ? Hüsran !!. Aldatma !! Ve de P☆çlik.
    12 0 ...