• siyah beyaz tuşlarında piyanomun
  seni çalıyorum şimdi
  çaldıkça çoğalıyorsun odada
  sen arttıkça ben kayboluyorum

  seni doğuruyorum geceye
  adını koyuyorum aya bakarak
  her şey sen oluyor her yer sen
  ben ölüyorum

  sesini duyuyorum rüyalarımda
  gözlerimi kamaştırıyor ışığın
  rüzgar sen gibi dokunuyor bana
  ben doğuyorum

  duymak istediklerimi söylemiyorsun hiç
  dokunmuyorsun bana
  sen gibi bir şimşek çakıyor
  tam kalbime düşüyor yıldırımı
  ben gidiyorum...
  4 0 ...
 • troll bir yana da evlenip çocuk yapmış, boşanmış bir kadına delik deşik olmuş demek nedir ya? bu lafı kabul eden yazar karısının delik deşik olacağını kabullenen bir godoş mudur? soruyorum sadece sözlük.
  7 0 ...
 • açık eksileyerek ilgi çekme derdinde olan zavallı bir ezik. çok üzücü lan. bunu yaparak toplum içinde bir yer edinebilecegini ya da bir boka yaradigini zannediyor. tek avuntusu, yaşam gayesi, başarabildigi sey bu. başka hicbir seyle, olayla, edebi bir yazınla, fikirle, görselle gundeme gelemiyor. zira kapasitesinin dışında tüm bu saydıklarım. önce sola, sonra saga tıklamanın marifet, başari oldugunu zannediyor. sefil bir yaşantının, kültürsüzlügün, acınasılığın simgesi.
  şu eylemi şempanzeye ögretsen o da yapar.
  dolar 7 oldu amk

  aha yapti iste.
  10 1 ...
 • Bu konuda çeken kişinin tarafındayım.

  Orada olay yerinde çekmeyen 20 kişi var zaten. Hangisi ne yapabilmiş izlemekten başka? Ambulans çağrılır ilkyardım yapılır. ilkyardım bilgin varsa o da. Peki sonra?

  Bu olayı çeken insan olmasaydı ne emine bulutu ne de onun attığı çığlıkları duyardınız. Saçmasapan duyar kasmaya çalışmayın. Böyle şeylerin belgelendirilmesi önemlidir. Türkiyedeki bütün gündemi altüst etmiş oldu. Size gelip emine bulut diye bir kadın vardı eşi boğazını kesti deseler kılınızı kıpırdatmazdınız. Ya ülke iyice kafayı yedi mırın kırın der çayınızı içip kayyumlardan kaz dağlarından amazon ormanından bahsetmeye devam ederdiniz. Video size bu vahşeti yaşattığı için bu kadar rahatsızsınız. Bu kadar rahatsız olduğunuz için umurunuzda.
  13 2 ...
 • Hiçbir şeyci değilim, kendisini severim.

  Daha önce Erdoğan için Yahudiler başa getirdi dediği videosunu paylaşmıştım kendisine dair. Dindar bir kimliği vardır ancak yobaz değildir

  Bu adam iran gibi müslüman ülkelerle de iş yapıyor onlarla plan kuruyordu. iran'ın dini ne? Şiilik. Yahu bakın şu anki hükümet Sünni olmayan Türkleri ülkeye sokmadı kardeşim Suriye sınırında. Bu adam ne Şii ne Sünni ayırt falan etmiyordu ayrım yapan bir yapısı yoktu, fetö gibi dini oluşumların tehdit olduğunu cayır cayır açıkladığı videoları var adamın. Ulusalcılık açısından bakarsak tonla fabrika vesayre kurup devlet eliyle üretimi teşvik etmek yani eski Türkiye'yi örnek alıyordu vesayre vesayre.

  Kendisini AKP zihniyeti ile kıyaslamak kendisi için hakarettir.
  8 0 ...
 • ormanlarımız cayır cayır yanarken türkiye cumhuriyeti tarım ve orman bakanının çıkıp utanmadan uçamıyorlar, arızalı, yağ damlatıyor, motorları yok diyerek çamur atmaya çalıştığı türk hava kurumuna ait yangın söndürme uçaklarıdır.

  türk hava kurumuna ait 2 adet yangın söndürme uçağı bugün süzüle süzüle uçtu ve su boşaltma provası yaptılar.

  video;
  https://streamable.com/w6wc7

  şimdi izmir yanarken bu 2 uçak pekala kullanılabilirdi, hatta türk hava kurumu hazırız açıklaması yapmış bakan bey ısrarla türk hava kurumu uçaklarını talep etmemişti.

  türk hava kurumunun bu uçuş görüntüleri sonrası biraz şerefi ve onuru varsa orman bakanı bekir pakdemir istifa etmeli, hatta devletin biraz şerefi ve onuru varsa bu bakan yargılanıp cezalandırılmalıdır.

  edit: bakan bey'in türk hava kurumu uçaklarını kötülediği, motoru yok dediği videoyu da şuraya bırakıyorum;
  https://streamable.com/flc34

  nasıl rezil bir adamsın sen ya.
  "sertifikası yok" dedin önce, uçakların tamamı sertifikalı çıktı.
  motoru yok, uçamazlar dedin, uçaklar vızır vızır uçabiliyor.
  (bkz: bekir pakdemirli istifa)
  17 4 ...
 • bir a haber haberi ve haber başlığı.

  vatandaşlarımız yerli otomobile büyük ilgi gösteriyormuş, ön ödeme yapmak istiyorlarmış.
  vatandaşlardan yerli otomobile büyük ilgi

  ne güzel kafalar bunlar ya, pırıl pırıl.
  ortada bir yerli otomobil var, ama gören yok, üzeri örtülü.

  geçtiğimiz günlerde de yerli otomobilin prototipi tanıtılmıştı, tabi onun da üstü örtüyle kaplıydı.
  (bkz: yerli ve milli otomobil prototipinin tanıtılması)

  cidden bu haberleri yapan a haber, sabah vb yandaş medyanın bu yavşaklıklarını tarih yazacak hep.
  yazık bu haberleri yapanın onuruna ve şerefine.

  bu haberle aslında kendi zihniyetleri ile dalga geçiyorlar farkında değil gerizekalılar.

  haber linki(tıklamanız tavsiye edilmez);
  https://www.ahaber.com.tr...erli-otomobile-buyuk-ilgi
  15 4 ...
 • 8 sene önce ilk işimde toplantı salonunun kapısının hemen yanındaki damacanadan su almaya, "a lakta muvik muvik" diye gidip suyu bardağa doldurduğum anda, "ya lak taa" dedikten sonra suyu fondipleyip karşımdaki aynaya bakıp muviiik diye şarkıyı bitirmiştim.

  15 dakika sonra çalan telefon ile toplantıya çağırıldığım anda tamam geliyorum dedikten sonra saçlarımı yolup hay sizin toplantınıza şeklinde hareket çektikten sonra hiçbir şey olmamış gibi gülümseyen bir eda ile toplantı salonuna girdim.

  Ve gördüm ki bizim büyük alana bakan aynanın arkası aslında şeffaf bir şekilde toplantı salonundan görülüyormuş. ilk anda aşırı utandım ama insanlar hiçbir şey olmamış gibi davranınca kendimi rahatlattım.

  1 sene sonra işteki son mesai saatimde bir büyük pastayı i like to move it şarkısı eşliğinde getirdiklerinde kıpkırmızı oldum, pastayı iştahla yiyemedim.

  Çok güldüler, dalga geçtiler.
  10 0 ...
 • gözlerim bozuk ve inatla gözlük takmayı reddediyorum.

  geçen eskiden çalıştığım yerdeki sekreteri gördüm, aramızda biraz mesafe vardı ama. ee melahat abla nasılsın maşallah zayıflamışsın falan derken ona doğru yürüyorum.
  birkaç adım kaldı ki onun melahat abla olmadığını anladım, kadın deli olduğumu ima eden bakışlarla beni süzdü, tek kelime etmeden gitti.
  21 0 ...
 • "Kadınlar, erkeklere Allah'ın emaneti" değildir.

  Zaten bu düşünce neresinden tutarsan tut sakattır. Dinlere göre, koskoca Tanrı, yarattığı canlıyı neden bir diğerine emanet etsin. Kendisinin gücü kendi yarattığını "esirgeyen ve bağışlayan" olarak "esirgemeye" yetmiyor mu? Peki bu dünya'da benzer ağır iş ve zorluklarla mücade eden erkekler kime emanet? Boz ayılara mı? Kadınlar bize emanettir demek, onu güçsüz ve muhtaç adleder. Bunun gibi fikirlerin doğuracağı binlerce yıllık bilincin getireceği sorunları bir düşünün... Kadın her konuda erkeğe muhtaç olarak bilinmeye başlar ve erkek kadının üzerinde her türlü hakka sahip olur. Ve an gelir onu öldürür, vurur, döver, cinsel saldırıda bulunur vs.

  Bakın din adı altında söylenenlerin nasıl kadınları mahvettiğini gördünüz mü? Göremedinizse zaten ben tartışmak için yazmıyorum. Göremeyenler de bu dünyanın bir parçası ve bu amaçla aramızdalar. Onları da hoş görüyor ve aydınlanacağı günlerin yakın olmasını umut ediyorum. Bizler var oluş sebebimize göre hareket edip bunları anlatmaya ve buna göre yaşamaya devam ederiz. Evren, kendi sonunu böylece tayin etmiş olur.
  7 1 ...