bugün

zorunlu değildir, alınmasa da olur. ha bazı insanlar her yılbaşında sevgilisine bişeyler alır. pahalı bir şey olmasa da olur, günün anlam ve önemini belirtsin yeter.
(bkz: kırmızı don)
kırmızı don.
şahsım tarafından alınmayacak hediyedir.
ona istediği sevgiyi vermek çok hoş olur bence.
Yılbaşında olmayan sevgiliye hediye almanın bir mantığı yok bence. Bir yılbaşında daha param cebimde kalacak.
çok düşündüğümden bulamadığım hediyedir.
sen kız arkadaşına kırmızı don alıp sevindireceksin. o da o donu sana çıkarttırarak sevindirecek.
çok fazla düşünülmemesi gerekendir. kızlara mücevher, erkeklere teknolojik hediyeler uygundur kanımca.
http://hediye.com.tr/yilbasi-hediyesi/
(bkz: mini cooper)
genelde erkeklerin kızlar için şık bir defter alarak altından kalkabileceği hediyedir. kızlar süslü defterlere dayanamaz, ya günlük tutar, ya anılarınızı yazar ya da şiir neyim yazar içine, belki size yazdırır, romantik olur.
deneyin derim.
mesela bazıları olayı abartıp jartiyet alır olayın sonu hediye paketi kafasında paralanmış olur ve kapı dışarı edilmiştir.
Bun design magazalarından rahatça hediye bulunabilir.
eldiven. *
Güzel bir fular.
Bir ugg bot.

Not: kıymetini bilin alın bir şeyler lan sevgilinize benim yok. ben babamla kutlayacagim.
kadın-erkek fark etmeden yılbaşı için en ideal hediye kesinlikle prezervatif'tir. hem samimi, hem doğal, hem pratik, hem ucuz, hem sağlıklı hem de alınma amacı itibariyle azdırıcı bir ürün. keşke biri alıp da kapımda belirse en kutsal köşemde yer kapar.
kirmizi don ulan . gelenekler sasmaz.
kırmızı iç çamaşırıdır, çok net.
sony kulakliktir aga valla benim olsa kiz arkadasim sevindirirdim .
Erkekse kırmızı başlıklı kız alınır.
mavi don. kurtulun şu monotonluktan ya
Kar küresi, kahve kupası, pentiden sevimli patiklerden ve küçük çikolata paketi.
görsel

hımm...
Düşününce içinden çıkılmaz bir araştırma gerektiren, veya http://www.1dahasoyle.com/yilbasi-ozel gibi hazır listeler olsa da içinden uygun bişeyler seçsem dediğiniz hediyedir. Neyseki 1 ay daha var.