• Birileri tarafından görev yeri değiştirilmiş olan kadındır. Ulan nasıl kin ve nefret beskiyorsunuz ki bu ülkeye sizden yana olmayan herkesle uğraşıyorsunuz?

"istanbul Büyükşehir Belediyesi seçiminin iptal edilmemesi yönünde oy kullanan YSK üyesinin kıdemli hâkim eşi, talep etmediği halde başka bir mahkemeye atandı."

Bu zihniyet sizin sonunuz olacak, yaptığınız haksızlıkların hepsinin cevabını ilk genel seçimde tekrar göreceksiniz.

https://medyablok.net/201...a-mahkemeye-tayin-edildi/
    8 0 ...
  • Adı: bahadır vatansever.

sanırım ibb fen işlerinde çalışıyor.
    daha ekrem imamoğlu mazbata almadan şöyle bir paylaşım yapmış bir şerefsiz;
    ekrem imamoğlu na kovacak personel önerileri

gerizekalı akit.
    ekrem imamoğlu daha mazbata almamış, göreve başlamamış ama bize zulüm yapılıyor diyerek iftira atıyor.

çamur at izi kalsın.

ekrem başkan sen konuyu biliyorsun, bu tip şerefsizleri 5 kuruş tazminat ödemeden kapının önüne koyabilirsin.
    7 1 ...
  • akp iktidarının yaptığı şey.

suriyelilere şu ana dek ne kadar harcadık?
    40 milyar dolar.
    (bkz: suriyeli mülteciler/#41627608)

ülkenin her şeyini satıp suriyelilere yedirmek

peki akp iktidarı boyunca cumhuriyet tarihinde yapılan her şeyi satıp ne kadar gelir elde edildi?
    sadece 61 milyar dolar. https://www.haberturk.com...lam-tutar-1914015-ekonomi

akp'nin ülkeyi yönettiği 17 sene boyunca, cumhuriyet tarihi boyunca yapılan her fabrikayı sattık, limanları sattık, maden sahalarını sattık, kısacası her şeyimizi sattık, elde edilen gelir 61 milyar dolar ve biz bu 61 milyar doların 40 milyar dolarını suriyelilere harcadık...

bunu hazmeden, bunu olumlayan, buna onay veren her türkiye cumhuriyeti vatandaşı bir vatan hainidir, aptaldır, cahildir...
    10 0 ...
  • Şimdi birisi çıkar hümanistlik yapar kürt olduğunu nereden anladın veya bu olayın kürtlüğü mü var der.

Bunu diyecek bre orospu çocuklarına sesleniyorum. Hiç bir ingilizin şu hareketi yaptığını gördün mü? Tipik ortadoğulu hareketi. Ayrıca tiplerinden de anlaşılıyor kürt olduğu. Hümanistlik kasmayın.
    9 5 ...
  • çok sevdiğim kişinin,kişilerin, arkadaşımın, ailemin, dostumun aktivite fikiri olsun, görüş fikiri olsun, herhangi bir şey teklif vs fikirleri olsun aslında düşüncesel olarak katılmıyor olmama rağmen hayır diyememek. baskı altında bırakıldığım için de değil yani. bak istemiyorsan hayır de, ben dedim diye değil demelerine rağmen diyemiyorum. bu huyumu yenmem lazım abi.
    9 0 ...
  • lg q7

3.
  • Bazı özelliklerinden kısmasalar güzel telefon diyebilirim.

Ama yüksek grafikli oyun oynamayı çok sevenlerin almasını tavsiye etmem.
    2 0 ...
  • Gevrek bir isim değil, sıfattir.

Sıfat ismi tamamlamak için kullanılır.

Örneğin ; simit (isim)

Gevrek simit (isim tamlamasi)

Simitçiler sürekli simitlerinin taze
    Olduğunu belirtmek için böyle bagirirlar, çünkü taze simit gevrek olur.

Gevrek kelimesi nadir kullanılan bir kelime olduğundan ve genelde simit ile anıldığından zamanla simit ve gevrek kelimeleri özdeş hale gelmiştir.

Halk gevrek simit demek yerine sadece gevrek diyerek meramini anlatmaya başlamıştır.

Kaynak; (bkz: stop o popo)
    3 1 ...
  • eva peron

18.
  • evita, kocasıyla tanışmadan önce basit bir fahişeydi...evet...gerçek bir fahişeydi !!...juan peron´la tanıştıktan sonra, çok zeki ve halkçı bir kadın olduğu ortaya çıktı...bu kadın, çok önemli bir karakterdir...son derece halkçı ve son derece solcu politikalar yürüttü...bazen kocasının önüne geçti...

buanes aires´te yarım milyon insana konuşma yaptı...o yarım milyonun çoğu kadınlardı.

arjantin´deki en büyük halk kahramanı "evita" dır...o basit orospu sonradan insanların kalplerini fethetti...çok büyük bir kadındı evita...kadın haklarını arjantin´de en üst seviyede bir yerlere yerleştirdi, sağlık sistemini düzenledi, çocukların okul ve kreş problemlerini- arjantin çok büyük bir ülkedir- organize etti, insanlar çok ama pekçok sevdiler onu...

geçmişini hiçbir zaman inkar etmedi , hep "evet- ben bir orospuydum, ama şimdi bu insanların kurtuluşu için çalışacağım" dedi !!...

kocası ve arjantinin o zamanki şefi juan peron´u gölgede bıraktı !!....

çok insana göre evita - kadınların kadınıdır... çok güçlü bir karakterdir. evita 33 yaşında kanserden öldü, ölmeseydi büyük ihtimalle arjantinin başına geçecekti...milyonlarca insanın sağlığına kavuşmasına, çocukların adam gibi okullara gitmesine sebep olmuştur...

öldüğünde ülkede "milli yas" ilan edildi- aslında hiçbir resmi vasfı yoktu, ama lady diana´dan çok daha başka bir kadındı o...

evita çok daha ünlü olmalıydı...oysa sadece müzikali ünlü oldu..ancak arjantililerin "evita"sı onlar için peygamber gibi bir şeydir. ben almanya´da arjantililerin 65 yıl önce 33 yaşında ölen "evita" ları için hüngür hüngür ağladıklarına birkaç kere şahit oldum...kadına halen daha aşıklar...bi tanesi bana "o , bu sikindirik dünyanın başına gelmiş en güzel şeydi !!" demişti...

keşke 33 yaşında ölmeseydi...
    2 0 ...
  • enfes bir olay. kendime sıfırdan sahne kuracak kadar iyi değilim ama rüya başlar başlamaz rüyada olduğumu anlayıp istediğim her şeyi yapıyorum. mesela diyelim ki rüyamda işe gidiyorum, iş yerinde anormal bir şey farkeder farketmez demek ki rüyadayım diyorum. işte o an şenlik başlıyor*

uçmak, yüksek yerlerden atlamak, gerçek hayatta yapamayacağım daha pek çok şey. keşke kimi göreceğime de karar verebilsem. bilincimin bir şekilde açık olduğu rüyalarda bilinçaltımdan fırlamış alakasız insanlarla olmak gibi kötü bir yanı var.
    2 0 ...
  • Sevgili yazar, Yani su an bu yaziyi okuyan kisi...

Sen cok iyi birisin. Ayni zamanda da cok ozel biri. Degerini bilmiyorlar ama uzulme, ben biliyorum. Seni kimse dinlemiyor ama huzunlenme, ben dinliyorum. Ruhunun diyarlarinda ne zaman yalniz kalirsan omzunda bir el hissedeceksin. Boylece hicbir zaman yalniz olmadigini anlayacaksin.
    2 0 ...