• yunan uşağı ve batı dostu tengir gine mümin kardeşlerimize iftira atmış... hem de iftira olduğu o kadar belli ki...

yahu mümin kardeşlerin tayland'a ihtiyacı mı var?

kuran kurslarında, tarikat yurtlarında, merdiven altlarında takkeli-sakallı erkekler çatır çatır birbirlerini sikiyorlar.. şeyhler müritleri sikiyor.. memnun kalan mürit şeyhe anasını, karısını, kızını, kızkardeşini götürüyor... şeyh onları da sikiyor.. tekkelerde sırf bu iş için ayrılmış "sır odası" diye bir yer var...

sıvas gibi tutucu anadolu kentlerinde otuz erkek birbirlerini düdüklerken yakalanıyorlar.. büyük haber bile olmuyor, gazetelerde ufak-tefek bir iki satırla geçiştiriliyor.. hemen arkasından sıvas ülkü ocakları başkanı 15 yaşında bir erkek çocuğuyla basılıyor.. sıvaslı mümin kardeşimizin hac sırarında çekilmiş ihramlı fotografı var.. arka planda kabe, ön planda arkadaş bozkurt işareti yapıyor..

tayland sıvas'ı görse yüzü kızarır...

Ülkenin güneydoğusu zoofiili bölgesi.. öşexle ilişkinin en uçuk varyantları yaşanıyor.. kekular işi öşexte öğrendikten sonra enseste terfi ediyorlar..

ve üstüne üstlük bütün bunlar tamamen yerli, tamamen milli, tamamen kendi olanaklarımızla.. hatta vecihi hürkuş'un uçak fabrikasının bir başka versiyonu da diyebiliriz..

bazen bu müslmanlara yanlışlıkla kuran yerine kamasutra mı indi diye düşünüyorum..

sözün kısası, siz tengir'e aldırmayın.. tayland'a hiç ihtiyacımız yok!! imanı sağlam, akidesi sağlam, sırat-ı müstakimde yürüyen müminler syesinde memleketimiz çok gelişti çoookk...... (erkek erkeğe olmak şartıyla) tayland'dakinden fazlası artık burada var...
    4 0 ...
  • beklemek

798.
  • Beklemek, bir yayı germek gibiydi, ne kadar beklersen yay o kadar geriliyor ve sen kendinden o kadar uzağa düşüyor, hazzın o kadar derinine giriyordun. Ah, ne çılgın yolculuklardan geçer böyle fırlatılan bir ok. Bir filmde Romy Schneider, tanıştıktan kısa süre sonra seviştiği erkeğe, "Ben kendimi çabuk teslim ettiğim erkeklere âşık olmam" diyordu. insan da çabuk teslim olduğu hazlara esir olmuyordu sanırım. Onlar, hayallerimizin bereketli topraklarında büyüye-memiş, serpilememiş, güçlenememiş hazlar oluyorlardı, hızla tadıyor, hızla unutuyordun. "Hazzın başında beklemeyi çok az insan bilir." Öyle demişti. Sanırım çok beklemiş, ödülünü almıştı.

Ahmet altan. içimizde bir yer.
    3 1 ...
  • Vahşi doğada, av konumundaki hayvanların gözünde ufku daha iyi taramaya imkan veren yatay, avcı konumundaki hayvanların gözünde ise odaklanmayı kolaylaştıran dikey bir yarık vardır.
    bilgi içerikli entry giriyoruz kampanyası

t: güzel bir kampanya.
    11 2 ...
  • Dibe vurmak iyidir.

O dipte yalnız kalıp, enine boyuna düşünürsünüz, ölçersiniz, biçersiniz, tartarsınız, sorgularsınız.
    Evet acılıdır, evet zordur ama güçlenirsiniz, yara kabuk bağlamaya yüz tutar, boyut atlarsınız usul usul.
    Sonra ver elini hayat! Dimdik, yeni kararlarla, ağzı sütten yanmış yiğit tecrübesiyle.
    Yani iyidir dibe vurmak, iyidir.
    6 1 ...
  • sözlük kızlarının elleri

20 kilo verdim eller hala tombik. bayramda sarilan yaprak sarması mubarek. cirkinlige bak. serce parmagimin gobegi var.
    12 3 ...
  • ibretliktir.
    reisin üçüncü sınıf dernek toplantılarına düşmesi

reis trabzon yaşlıları koruma derneğinde konuşuyor.
    bu arada konuşmayı istanbul'da yapıyor.
    istanbul'da trabzon yaşlıları koruma derneği ne alaka mk?

buradan çıkıp üsküdar taklacı güvercin severler derneğine mi geçecek acaba?

sen dünya liderimizdin bizim ya.
    yabma böyle şeyler...

neyse, keşke yaşlılara sorsaydın "siz pontuslu musunuz?" diye.
    9 0 ...
  • hayırlı kongreler arkadaşlar...

tayland'ı biliyorsunuzdur, bilmeyeniniz de muhakkak duymuştur.
    ben misal 3 defa gittim.

önce entrymize başlarken şöyle gevşemeniz için bir şarkı bırakayım, önce dinleyin sonra okuyun;
    https://www.youtube.com/watch?v=llP8n7n2ou4+

Pattaya Pattaya,
    Took a trip to Thailand...
    Land of million smiles,
    Made a stop in Bangkok,
    so easy so nice...

offff...en sevdiğim şarkı ya...
    özledim lan ben oraları, ama hanım izin vermiyor malesef. neyse konumuz bu değil...

konumuz tayland'da kongre yapan üniversiteler.

gazi üniversitesi, selçuk üniversitesi, ağrı üniversitesi, muş üniversitesi ve siirt üniversitesi 2019'un ocak ayında tayland'da bilimsel kongreler yapmışlar.

belge-1)
    tayland da bilimsel kongre yapan üniversiteler

belge-2)
    tayland da bilimsel kongre yapan üniversiteler

kongrelere gel...
    eğitim, spor bilimi, kültür...

ahahaha, ulan ben sizin yalanlarınıza sokuyum.
    kimse bana tayland'a gidip bilimsel kongre yaptık demesin sakın.

üniversite bütçelerinden harcırah alarak tayland'da ladyboy peşinde dolaşmışsınız işte.

kongre programına bakın, katılımcıların yüzde 80'i türk.

valla ülkeye bakın azizim.
    neresine el atsanız elinde kalıyor.

siyaset elinde kalıyor, eğitim kurumları elinde kalıyor, din kurumları elinde kalıyor...

helal olsun ama, bir keresinde ben de giderken matbaacı tanıdığa bayi toplantısı davetiyesi bastırmıştım, bunların yaptığı da o hesap.

kongre broşürünü eve götürüp "hanım bak bilimsel toplantı var, al bak bu da kongre programı" dediniz değil mi çakallar...

neyse, umarım ıslak masaj yaptırmadan gelmemişsinizdir.
    şayet öyle ise çok ayıp etmişsiniz. bir daha gidin...
    18 1 ...
  • en birinci neden cinsel tatminsizliktir. kesin oyledir aga.

bunu yapan ciftler genelde birbirlerini hala seviyor ama bir baskasinda tatmin oluyorlar.

yada artik iliskiden soguduklari icin bir baska bedende yeni bir rota cizmek istiyorlar.

bu demek degilki aldatma kavramini destekliyorum. asla!

orozbu cocugu iliskinde bir sorunun varsa bunu karsilikli konusarak halletmelisin. iliski kutsaldir deger vereceksin. ne aldatiyosun.
    4 1 ...
  • "yetmez ama evet" diyerek desteklediğimiz soykırımdır.
    23 haziran seçimlerine şunun şurasına 1 hafta kalmışken bunların algı oyunlarını, troll başlıklarını bir süreliğine de olsa görmeyeceğiz.

uludağ sözlük moderasyonunu şahsım adına tebrik ederim.
    müthiş bir iş yaptılar.

işte soykırıma tabi olan aktroller;

(bkz: isminiunutanadam)--->çaylak.
    (bkz: tiamat)--->çaylak.
    (bkz: telefoncu ekrem)--->çaylak.
    (bkz: 1protesto)--->çaylak.
    (bkz: s h a k t a r v8 x) --->çaylak.
    (bkz: aydinoglu vitesse)--->çaylak.
    (bkz: zall bana hep abi der) --->çaylak.
    (bkz: boz atli hizir)--->çaylak.
    (bkz: zorozorororozorozorororororo)--->çaylak.
    (bkz: payback)--->çaylak.
    (bkz: lazistanli)--->çaylak.
    (bkz: serpil silahliperi)--->çaylak.

(bkz: ak gezen)--->silik.

en az 3 gün sol freym rahatlayacak. ne güzel...

selam ve duva ile...

not: ayrıca aboskal nickli yazar, yani dinozorus amcanız operasyonu haber alıp kendini izinli yapmış.
    45 31 ...
  • -bir bilmecem var çocuklar,
    +haydi sor sor...
    -gıyabi cenaze namazında miting yapan kimdir?
    +acaba kimdir kimdir?
    -miting denince akla...
    +tamam şimdi buldum.
    -hemen onun adı gelir...

evet, bunu da gördük.
    gıyabi bir cenaze namazı ve bu gıyabi cenaze namazını bile siyasi mitinge dönüştürülmesi.

tabi ki bunu dünyada sadece bir kişi yapabilir.
    mursi nin gıyabi cenaze namazında miting yapmak
    mursi nin gıyabi cenaze namazında miting yapmak

sayın erdoğan'ın bir özelliği bu.
    cenaze namazı, bayram namazı, cuma namazı, şehit töreni hiç farketmiyor.
    kalabalığı gördümü mikrofonu eline alıp illa ki mitingini yapıyor.

tam bir hırçın golcü...

not: mitingin videosu da eklenecektir.
    17 2 ...