• yaklaşık 1 saat önce silinmiş olan şu tweettir.
    mhp resmi twitter hesabının bugün sildiği tweet

başkası adına utanmak, ama çok çok utanmak...

bakın şunlar hala duruyor;
    https://twitter.com/MHP_B...status/442406871404912640
    https://twitter.com/MHP_B...status/436878412448534528
    https://twitter.com/MHP_B...status/446315115252826114

birazdan silinir bunların da ekran görüntüsünü koyayım şöyle;
    mhp resmi twitter hesabının bugün sildiği tweet

insan cumburlop ortağına hırsız, rüşvetçi, yolsuz der mi hiç?
    çok ayıp. hadi silin bakem...
    11 5 ...
  • Aktrollerin bahsi geçince ölü taklidi yaptıkları Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetinin icraatlarıdır.

1- bop eşbaşkanlığı.
    2- ırak'a giren Amerikan askerleri için dua etmesi.
    3- ırak'a giren Amerikan askerlerine yardım için Meclis'ten tezkere geçirmeye kalkması.
    4- Zekeriya öz'e zırhlı araç tahsis ettirmesi.
    5- Ergenekon kumpasının savcısıyım demesi.
    6- çözüm/açılım süreci.
    7- sayın öcalan demesi.
    8- vakti zamanında Fetullah ile beraber yürünen yollar.
    9- Salih Müslim'e Ankara'da kırmızı halılar serilmesi.
    10- Barzani için Atatürk havalimanına Kürdistan paçavrası çekilmesi.
    11- Barzani'yi akape kongrelerine Onur konuğu diye çağırması.
    12- rahip Brunson.
    13- 2004 yılında uçakta giderken yandaş gazetecilere CHP'yi 'anti Amerikancı' olmakla şikayet etmesi.
    14- reza Zarrab ile ilişkiler.
    15- egemen bağış, Erdoğan Bayraktar, Muammer Güler, Zafer Çağlayan gibi tiplerden hesap sormaması.
    16- milliyetçiliği ayaklar altına alması.
    11 2 ...
  • Genellemeleri sevmem ama bu kesinlikle doğru. Zaten normal diye nitelendirilen bir insanın böylesine bi hayvanı besleyeceğini sanmıyorum.

Dar kot pantolon, çakma Nike ayakkabılar, çakma adidas eşofman üstü, keko saçlar, cılız beden, sıska vücut, kollarda jilet izleri, yüzde yara izi...
    Abi hangi fabrika ürünüsünüz siz ya.

Gördüğüm an karşıya geçiyorum sanki her an tasmayı bırakıp salacaklar gibi. O cins psikopat tipteler.
    Bence bunları da pitbullarla birlikte kafese tıksınlar.

Gidin labrador, kaniş, buldog falan besleyin neden pitbull? Manyak mısınız olm.
    4 2 ...
  • 10 aralık 2018-17 aralık 2018 arası. geçen hafta ne oldu?

-haftanın olayı: (bkz: 13 aralık 2018 ankara tren kazası)
    ne yazık ki yine ihmal, yine kaza. 9 vatandaşımızı kaybettik.
    yine kimse sorumluluk almadı, yine kimse istifa etmedi...
    geçen hafta ne oldu

-emin çölaşan ve necati doğru'ya "fetö ye üye olmadan örgüte yardım etmek suçu" uydurularak dava açıldı.
    (bkz: emin çölaşan a fetöcülükten dava açılması)

-rize emniyet müdür altuğ verdi makamında silahlı saldırı sonucu şehit edildi.
    (bkz: rize emniyet müdürünün şehit edilmesi)
    geçen hafta ne oldu

-netflix türkiye'nin the protector dizisi yayına girdi. ilk sezonu yayınlandı.
    geçen hafta ne oldu

-tasarruf tedbirlerinden muaf olan tbmm başkanlığı 66 yeni lüks araç kiralamak için ihaleye gidileceğini açıkladı.
    (bkz: tbmm ye 66 yeni araç kiralama ihalesi)

-türkiye uzay ajansı kurulması için cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı.
    (bkz: uzay ajansı kurulması hk cb kararnamesi)

-tbmm'de bütçe görüşmeleri devam ediyor.
    cumhurbaşkanlığı bütçesi yüzde 233 arttırıldı.
    (bkz: cumhurbaşkanlığı bütçesinin yüzde 233 artması)

-reis 3 sene önce açtığı 15 temmuz şehitler parkının adını değiştirerek millet bahçesi yaptı ve yeniden açılış yaptı.
    (bkz: esenler 15 temmuz millet bahçesi)
    8 1 ...
  • tasarruf tedbirlerinin uygulandığı güçlü türkiye'de gerçekleşen mobilya alımıdır.

çankırı karatekin üniversitesi rektörünün lojmanına tam 145 bin liralık yeni mobilyalar alınmış.

--- spoiler ---
    eski rektör ali ibrahim savaş’ın yerine 11 mart 2017’de göreve atanan çankırı karatekin üniversitesi rektörü hasan ayrancı için aylık 1300 liraya lojman kiralanırken yeni lojmanın mobilyaları da üniversite bütçesinden karşılandı.
    145 bin lira ödenerek alınan eşyalar arasında şunlar var: zigon sehpa, dolap, komodin, yatak, yatak başı, markiz, genç odası yatağı, genç odası çalışma masası ve koltuğu, çekmeceli şifonyer, çocuk odası için yavrulu yatak, kayar kapaklı elbise depolama, televizyon ünitesi alt ve üst modül, orta oval sehpa, yan sehpa, berjer koltuk, üçlü koltuk ve yemek masası...
    --- spoiler ---

vay be ülkede her şey tamam, bir tek rektörün çocuk odasının yavrulu yatağı eksik.
    yavrulu yataklarda silkeyim ben sizi haramzadeler...

http://www.diken.com.tr/r...tv-unitesi-oval-sehpa-vb/
    25 3 ...
  • çok pis bir holivut klişesi. değişik versiyonları var elbet.

- o günü merakla bekliyorum john! o gün bana saldırmak için geldiğinde var gücümle karşına dikileceğim.

fıırrrrsss (asansör kapıları kapanıyor yavaş yavaş. harry, jonh'un gözlerine bakarak;)

+ seni çok bekletmeyeceğim. şimdi git ve açıklarını kapat. geliyorum john geliyorum!..

bazen bu laf sokma, çapkın bir gülüş, ilkokullu gibi bir el hareketi de olabilir. ama olur illa bir asansör sahnesi yaparlar.
    8 0 ...
  • ulular ulusu reyiz ve sevgili damat ferit paşanın balkon konuşması ile startı verilecek kutlamalardır.

17 25 aralık hırsızlık ve yolsuzluk haftası

vay be böyle bir ahlaksızlığı, hırsızlığı, rezilliği savunan yaratıklarla bir arada yaşıyoruz. hırsızlık neyse hadi nasıl olsa güç bizde kimse yakalayamaz diye yaptılar ama daha büyük ahlaksızlık yakalandıktan sonraki bu pişkinlik bu aymazlık utanmazlık kansızlık. sokmuşum fetoya da yapılanmasına da ortaya çıkan şeylere kimse yalan diyemedi. montaj kuntaj sondaj diye lafı çevirdiler ve sürü psikolojisinde yaşayan taraftaları da bunları yedi.
    9 0 ...
  • geri vitesleri ile ünlü "şen ortaklar" tadındaki ittifakçı siyasetçilerin marifetidir. adamlar 3 atar yapıyorlarsa hepsinde geri vitese takıyorlar bari saatte geri adım attılar demesinler diye yapıyorlar galiba. hadi biz neyse koca koca insanlarız o sabilere yazık. herkesin çocuğu servise binip gidemiyor okuluna malum.
    5 0 ...
  • Neden gidip kira isteyen ev sahibi öldürsünler, eşinize çocuğunuza tecavüz etsinler, hırsızlık soygunluk yapsınlar diye mi.

Kimse kusura bakmasın ama bunların büyükleri ne ki çocukları ne olsun. Bu konuyla da vicdanımı sorgulayacak değilim.

Herkes yallah köyüne burası Ali babanın çiftliği mi iq.
    13 8 ...
  • Evet hiç kimse vazgeçilmez değildir. Ben bunu yaşadım, en kötü şekilde öğrendim. Kimse kendini dağın tepesinde görüp beni her ne olursa olsun seviyor asla bırakmaz diye düşünmesin.
    1 0 ...