fuck buddy

830.
 • gerçekten olgun bir erkek ve kadın arasında yaşandığında evliliğe kadar gidebilen faaliyettir. insanlar birbirini en iyi yatakta tanır ve etkilenirse de orda etkilenir herhalde.

  fuckbuddy olarak başlayıp şuan nişanlı olan arkadaşlarım var.
  2 1 ...
 • yıllardır hıristiyanların inandığına inandırıldığımız şey.

  halbuki bu olay tam kendin çalıp kendin oynamak. "hıaaa hıristiyanlar hz. isa'ya tanrı diyorlar, çok şükür bir müslümanız bak bizimki daha mantıklı"

  katolikleri ve protestanları bilmiyorum, onlar hakkında konuşamam. ama ortodoks hıristiyanlar böyle bir şeye inanmıyorlar. onlar bu tanrının oğlu olma durumları vb. şeylere sembolik olarak bakıyorlar. kesinlikle tanrı olarak görme gibi bir durumları yok.

  şunu diyebilirsiniz sevgili müslüman arkadaşlar:
  "e isa tanrı'nın oğluysa, tanrı olmaz mı zaten, nasıl sembolik olabilir ki?"

  açıkçası burada asıl "oğul" kavramı, isa'nın babasız doğduğuna inanılmasından kaynaklanıyor. islam'da da adem'e allah'ın ruh üflediğine inanılır. adem'in babası veya annesi yoktur. adem'e "tanrı" demeyiz.

  bu arada, zülkarneyn'in dünyanın sonuna gidip, ayı çamura batarken görmesine "sembolik" diyorsunuz da, isa'nın tanrının oğlu olmasının sembolik olmasına mı takılıyorsun?

  ben bu iki dine de inanmadığım için bu konularda kafam rahat. *
  5 0 ...
 • banyoda ne kadar şampuan, losyon, sabun, krem, efendime söyleyeyim temizlik maddesi vs. varsa bir kaba boca edip karıştırarak bir canavar yaratacağını zannetmek.

  bunlar hep powerpuff girls etkisi zannımca.
  9 0 ...
 • sidik ve bira karışımı bir kokusu var gibi geliyor. yeni imajıyla da balat şarapçılarına dönmüş. melankoli, çok melankoli, haddinden fazla melankoli. oyunculuğu da öyle abartıldığı gibi değil. şu twitterdaki aptal melankoli hesapları olmasaydı bu kadar tutmazdı, her sözün altında bu adamın sözleri var ama bu sözleri söyleyen kişi kendisi değil. enteresan adam sevmiyorum ben. film galasına sarhoş gidecek kadar umursamaz. işe saygı be nejo.
  5 2 ...
 • bir kevase cıkar size bir iftirada bulunur ve bu iftiraya inanan namus bekçisi babada sizi gelir vurur.

  no justice

  sabah akşam çalışırsınız bir gün eve gelirsiniz karınız başkasıyla vurursunuz hapse düşersiniz.

  herkes eşit olduğu halde siz vatanın yükünü taşırsınız omuzlarınızda.

  daha çok şey var ama küfretmeden yazasım yok.

  edit:
  eklemeyi yapıcam.
  birde türk kızı gibi genelleme gibi oldu ama coğunu kapsar bu dediklerim.
  dünya ortalamasına göre çirkin hint kadınlarından biraz güzel biri işe evlenip hayatınızda, xy kromozomlarından y'ye atfen
  çocuk geçindirme,aile sorumlulukları, boşandıktan sonra aile sorumlulukları, erkeklerin kadınlardan erken öldüğüne şaşmamalı.

  edit: @revy nickli aptal biri var.erkek kadın eşitliğini savunup erkeğin ezildiği bir sistemi görmezden mi gelicez.
  sen erkeği kadına ezdir ve bunada pozitif ayrımcılık de.
  yemezler bu feminist lafları erkekler uyandı artık.

  kadın beyanı esastır saçmalığından müzdarip biri olarak, ölen arkadaşımızın bir iftira sonucunda ölmesi, babası öldürmese bile, kızın iftirası ile çocugun yargıyla uğraşması, paikolojik sorunlar yaşaması, ispatlanmayan bir olay ( iftira) hapis bile yatmanın sonuçlarını daha büyül boyutlarda görücez

  toplı taşıma araçlarında kadınlardan uzak durun, ben öyle yapıyorum. her an bir kevase çığlığı basıp sizi lince uğratabilir. kendisi keyifle ölümüzü izleyebilir aman dikkat gençler.
  18 4 ...
 • Korkunç bir şeymiş gibi görünse de bazı zamanlar en iyi arkadaşınız oluyor yalnızlık. Bir bankta oturuyorsunuz, sahile bakarken sigara yakıyorsunuz. Tam çaprazdan midyeci geçiyor, insanlar geçiyor. izliyorsunuz öylece ama bir de huzurlusunuz. Kendi kendine konuşmak gibi. Ben de bu ara böyleyim.
  8 0 ...
 • Türk sinemasının kaliteli olup olmadığı tartışılır ama hız konusunda bizden iyisi yok dedirten filmdir. Günlük dizi çeker gibi film çekmişler. Herhalde sahnelerin yüzde 80’i yakın çekimdir. Birbirine 2516167 dk aşkla bakan insanlar göreceğiz. Pardon görmeyeceğiz. izlemeyeceğim.
  7 0 ...
 • dhkpc’li olduğunu bir entrysinde resmen kabul etti, bu bir suçtur fakat hiçbir yaptırımı olmadı. kendisine terörist sevici diyince moderasyon entrymizi siliyor ama. bu nasıl iş anlamadım anlamayacağım.

  Kendi deyimiyle boş hatta bomboş yazar.
  9 4 ...
 • Açık kalp ameliyatı hissi veren bir soru cümlesi.

  --spoiler--
  'uğur abla’mın peşinden gezmediği şehir, yürümediği yol, görmediği diyar kalmamıştır memlekette. öyle değil mi bekir abi? yalan mı?'
  --spoiler--
  6 1 ...
 • bir akp vaadidir.
  hatırlayan var mı?
  mezun olan gençlere 50 bin tl sermaye vaadi

  peki mezun olup hazır olan 50 bin tl sermayesini alan var mı?

  olum bak, aldıysanız doğru söyleyin, "aldık" deyin de adamları boş yere eleştirmeyelim.
  13 2 ...