• müthiş bir protestodur.

  evet, mhp gaziantep milletvekili sayın muhittin taşdoğan, düzenlediği basın toplantısıyla amerika'yı protesto ederek iphone telefon kullanmayı bıraktığını açıkladı.

  izleyelim inşaallah;
  https://streamable.com/dhpqf

  izlediniz mi?
  helal olsun dimi? valla helal olsun.

  lakin bu muhittin taşdoğan kim acaba diye bir bakıyoruz, bir de ne görelim?
  sayın milletvekili gaziantep'teki amerikan hastanesinin sahibiymiş iyi mi?

  aha kaynak: http://www.memohaber.com/...tasdogan-yonetecek/21270/

  mhp li milletvekilinin iphone kullanmayı bırakması

  vatandaşı olmasak hakikaten eğlenceli ülke.

  adam amerikan hastanesinin sahibi, ama iphone kullanmayı bırakarak abd'yi protesto ediyor.

  sayın türkmen beyimiz acaba bu konuda ne diyor, çok merak ediyorum.
  13 0 ...
 • Lan ahahahahah halen cahildir bilmem nedir diye boş yapıyor

  Bak dostum, biz eşcinsellerden iğreniyoruz, tamam mı? iğ-re-ni-yo-ruz. Bunun cehalet ile ne alakası var ey allame-i cihan?

  Yok efendim x kromozomuymuş yok bilmem ne. Yahu bana ne? iğrenmek insanın elinde olan bir şey mi? Gerçi elimde olsaydı yine iğrenirdim, erkek erkeğe vuruşmak gibi bir aktivite normal karşılanamaz.

  Açıkçası bu hastalığın, sapıklığın veya her ne haltsa doğuştan gelip gelmemesi umrumda değil. Neticede iğrenç ve varlığına tahammül edemiyorum.

  Ha bir de değinmeden geçmeyeceğim. Eşcinsellik ile mavi gözlülüğü Aynı kefeye koymuşsun.

  AhahahahahahahahahahahahagahagahagahahahahahHahahahahahahahahahahahahahahahahaah *
  3 1 ...
 • şüphesiz ki atatürk'ün kurduğu tarım ve saniyeleşme hayalleri olan türkiye'ydi. sonra ne mi oldu? sağcıların yardımıyla amerika türkiye'ye sızdı.

  devrim arabalarından bi kesit.
  --spoiler--
  necip: bir şey sorabilir miyim latif bey?
  latif: sor bakalım
  necip: sizce bu otomobili yaparsak ne olur
  latif: hiçbir şey olmaz!
  necip: nasıl olmaz? boşuna mı çalışıyoruz?
  latif: sen ankara'daki kapatılan tayyare fabrikasını duydun mu?
  necip: ankara mı? evet..
  latif: o fabrika neden kapatıldı biliyor musun?
  necip: hayır..
  latif: fabrika atatürk'ün emriyle kuruldu. 2. dünya savaşı'na kadar 112 tane değişik uçak imal edildi orada.. sonra fabrika kendini geliştirmeye başladı tabi, savaş sırasında da kimse bize uçak, eğitim uçağı vermediği için 185 tane eğitim uçağı yapıldı orada
  necip: 185 tane?
  latif: evet. bunları yaptık biz.. 1955 yılında, hollandalılar bize 30 tane uçak siparişi verdi; ama dönemin işletmeler bakanı o siparişleri kabul ettirmedi. hollandalılar da uçakları ingilizlere yaptırdı. birkaç yıl sonra da fabrikayı tamamen kapatıp traktör fabrikasına dönüştürdüler. gündüz ile orada yetiştik biz; çok acı çektik. çok..
  necip: ben, anlayamadım; neden kapattılar?
  latif: biz kim, uçak yapmak kimmiş?
  necip: eh yapmışsınız işte; başarmışsınız?
  latif: türkiye'de hiçbir başarı cezasız kalmaz evlat!
  --spoiler--

  menderes'den nefret etmem için diğer bir gerekçe de budur sanırım.
  5 0 ...
 • Şahsen evden çalışmaya başlayıncaya kadar vakitsizlikten sık sık kullanırdım. Hiçbir zaman problemim olmadı. Zaten Türkiye'de her kurum veya şirket işini Migros kadar özenli yapsa bu ülke her alanda ilk ona girer dünyada.

  Son bir yıldır fiziki marketleri ziyaret ettiğim için ne hale geldi bilmiyorum. Ama mağaza işletmeciliğinde kaliteden en ufak bir taviz vermediklerine göre sanal market de bozulmamıştır diye düşünüyorum. Halkla ilişkilere çok önem veriyorlar, mağazalarda en ufak bir bisküviyle ilgili sorun yaşasanız dahi hemen ilgileniyorlar, yazarınki biraz da şanssızlık olabilir.

  Bu sorunların çoğunu Carrefoursa'da da ben yaşadım. Stok sorunu aslına sizin alışverişinizi yaptığınız mağazadan kaynaklanıyor. Mesela Şişli Carrefoursa'da var olan bir ürün stokta var gözüküyor ama siz Levent Carrefoursa'nın hizmet sınırı içindeyseniz ve Levent Carrefoursa'da ürün yoksa getiremiyorlar ama muhakkak önceden haber verip bilgilendiriyorlar.

  Kanımca 10 üzerinden 8 seviyesinde hizmeti var sanal marketin.
  4 0 ...
 • siz de karar verin arkadaş bu galatasaray fransız piçi mi fedöcü hayin mi?

  nereden sallasam da birilerine bok atsam diye düşünen herkesin kafasını sikeyim.
  11 6 ...
 • Kimi ziyaret ettiğine bağlı biraz da. 1. Dereceden yakınınsa eğer, kalbin yana yana, sanki seni orada bekliyormuş da geç kalmışsın gibi gidip dertleştigin, olan biteni anlatıp göz yaşı döktüğün, en sevdiği çiçeklerden bitkilerden ekip her hafta suladığın, "bak nasıl da büyümüşler canım" dediğin, hatta
  Çoğu zaman Etraftakilerin tuhaf tuhaf baktığı, ayrılırken yanaklarını değil de mezar taşını öptüğün ziyaretler de olabilir.
  9 3 ...
 • bazı konularda seri bilgi girince tematik mod uygulanmış.
  sözlük kızı -türk kızı serisi , yatalak dede serisi gibi başlıkları da sol tarafta kaynarken tematik mod uyguluyor mu merak ettiren sözlük.
  4 0 ...
 • Cocuktan terorist olmaz. Evet bende ayni fikirdeyim. Cocugun beyni yikanir polisin ustune salinir. Ancak cozumi olum degildir. Islah evleri neden var? Burada cezalandirilmasi gereken aile. O cocuk bu kadar nefret ediyorsa yasadigi topraktan isleyene bakacaksin. Bu gezi parki teroristine gecen oldurulmemeliydi ama yargilanmaliydi berkin dedim tavsan gibi kaldi. Cunku o ancak kotol dovlot demeyi biliyor. Berkin oldurulmeyip yargilansa ruhu bile duymazdi kevasenin.
  6 10 ...
 • Yeni fark ettiğim ve adeta hayatımı kurtaran bir eylemdir. Evet evet hayatımı..

  Sırf pubg mobile yi rahat rahat oynayabileyim diye format attım, sayısız ram hızlandırıcı indirdim, olmadı. Malum oyun açılınca 5 dakika içinde cihaz aşırı ısınıyor. Haliyle de oyun sürekli donuyor ve ölüyorum. Uğur derin dondurucu sayesinde artık böyle bir problemim kalmadı. Koyuyorum telefonu dondurucuya, 5 dakikada buz gibi oluyor telefon. Ne ısınma var ne donma cillop gibi oynuyorum artık. Teşekkürler buzluk, teşekkürler..
  10 3 ...
 • insanlarla yollarınızın sonsuza kadar ayrılmasının ne kadar kolay olduğunu farkettiğiniz an şok olursunuz.
  işte bu yüzden, yanınızda olmasını istediğiniz birini bulduğunuzda bunun için bir şey yapmalısınız.
  11 3 ...