borsa

152.
 • https://canlidoviz.net/ borsayı takip eden arkadaşlar siteyi incelemesini öneririm. Sitede canlı döviz kurları, canlı kripto para fiyatları ve güncel borsa haberleri yer almakta.
  1 0 ...
 • bir de bunlar çıktı ortaya.

  görevini kötüye kullanmaktan dolayı görevinden alınması gereken bekçidir. işinden bağımsız olarak tanışmaya çalışıp isminizi öğrenmek istese kimse bir şey diyemez. ancak devletin kendisine vermiş olduğu yetkiyi kullanarak bunu yapması net olarak suçtur.

  amaç gerçekten gbt sorgulamak mıdır? hiç sanmıyorum ancak hadi diyelim ki şüphelendi ve sorgusunu yaptı. işini yaparken isminizi öğrenip sizi beğenip eklemiş. "ee ne var bunda?" diyenler de olabilir. mutlaka olacaktır da. ancak isminizi öğrendikten sonra yine bunun için izin alması gerekmektedir. aksi suçtur.
  4 2 ...
 • Evlenmek, baba olmak ve insanın ailesiyle geçirdiği en sıradan anlar.
  kendi evladını koklayıp öpmek. yürüdüğüne şahit olmak. konuştuğuna şahit olmak.
  öncelerde 3'e kadar saydığına sonra bunu 5'e çıkardığına şahit olmak. sizinle konuşmaya çalışmasını izlemek. kendi başına tuvalete gittiğini görmek. kendi başına giyinmesini seyretmek. kaydıraktan kaymasını izlemek. ve daha bir sürü şey.
  3 0 ...
 • ara güler

  238.
 • ara güler

  bize afrodisias gibi bir tarih hazinesi kazandırmıştı...
  keşke ihtiyar balıkçı'nın anavatanına döndüğünü görseydi.
  başımız sağolsun.

  --spoiler--
  En iyi fotoğraf makinesi en iyi fotoğrafı çekseydi, en iyi daktilo en iyi romanı yazardı...(ara güler)
  --spoiler--
  5 0 ...
 • Buraya eller günahkar bakınızı vermeye gelmiştim, hem daha önce iki kez yazılmış hem de esprinin boktanlığından dolayı kendimden utandım ve bu entryyi girdim.

  Tanım: bir çift ellerdir.
  6 0 ...
 • Çok rahatsız olurum.
  iyi ki insanların yanında çok rahat edemediği biriyim de benimle konuşurken en yılışığı bile hararetli el kol hareketleri yapmaz.

  Bazıları da bi olayı anlatırken insanın koluna vura vura anlatır, çürütür o tarafı. Bu ikiliyi evlendirmek lazım. Birbirlerine dokunup dursunlar.
  6 1 ...
 • Benim muşlu bir arkadaşım vardı kendisi şu hayatta tanıdığım en iyi adamlardan birisidir kendisi sürekli birşeyleri açıklamak zorunda kalıyordu her muhabbette batılının doğuluya olan önyargısını doğulununda batılıya olan ön yargısını kırmaya çalışıyordu gerçekten çok değerli bir insandı. Şehid haberine hüngür hüngür ağlayan ağrılı arkadaşımda vardı abisi koruculuk yaparken şehid olmuş vanlı arkadaşımda vardı . Pkk ınn hain planı araya nifak sokmaktan başka bir şey değil.
  8 1 ...
 • şikayet et butonunun çalışmaması
  ilgili entry yi şikayet edememem neticesinde fark ettiğim olaydır.
  nasıl bu kadar rahat sözlük kızlarına küfür edebiliyor diye sormuyorum, ilgililer bununla ilgilenmek dışında ne ile meşguller onu merak ediyorum açıkçası.
  4 0 ...
 • Ben sevmiyorum cılız erkek. Biraz kalıplı, boylu poslu olsun. O ne öyle hamsi gibi akdjjf.

  Tabii bu demek değil ki haftanın Kırk saatini spor salonunda geçirsin. ikisinin ortası ideal. Benim kilomda bi erkekle sadece alışveriş arkadaşı olurum.
  11 8 ...
 • bir arkadaşım var. Bursa'da çok bilindik bir hastanede başhekim. 90'larda aldığı toros model arabaya biner, halen tekel 2000 sigarası içer. hayatta bunların onu mutlu ettiğini öne sürer sürekli.

  bugün bir arkadaşın rahatsızlığı ile ilgili aradim, bulunduğumuz hastaneden sevk falan istedi, çok şükür hallettik. Arkadaş ameliyata alındı, biz de bu bahsettiğim arkadaş ile oturduk, birer sigara yakıp birer fincan da kahve ile uzunca bir sohbet ettik.

  dikkatimi ceken harika bir cümlesi vardı: 'kaderin önüne ne denli geçebiliyoruz ki canabar? Belki de sadece geçtiğimizi düşünüyoruz. Oysa, kaderimizin bu olduğunu pek tabii unutuyoruz.'

  diyecek pek bir şey bulamıyorum, kesinlikle günün tespiti.
  12 1 ...