• saygısızlıktan başka bi bok değil, söylenecek daha ağır ithamlarda var da demeyeceğim.
    lan senin yeter dediğin adam şehit. hepsini geç vefat etmiş bi can, insan öylesine duyduğu bi vefat haberine bile yeri geliyor üzülüyor.
    ne ara bu kadar kalpsiz ve hadsiz oldunuz?

yeter denecek bir şey varsa o da böyle leş cümleleri kurabildiğiz, memleketin zeka seviyesi ile alay eden sikko programlardır!
    10 3 ...
  • deniz tarımının çok güçlü olduğu ülkedir.

deniz yatlarla sürülmekte,
    tohum denize yatlarla ekilmektedir.
    hasat yatlarla yapılmakta, tahıl ambarlarına ve silolara yatlarla taşınmaktadır.
    yatlar türk tarımının olmazsa olmazıdır.
    traktörler gibi yan gelip yat' ma yeri değildir.

not: yine aklımı şeyedesim geldi.
    7 1 ...
  • Güşlü türküye'dir.
    siyasal islamcı, nurcu, fetöcü, gavsçı pislikler nedense bu duruma tepki göstermezler.
    bana güşlü türküye nin fotoğrafını çeker misin

Cam filmi için eylem yapan bu sikko insanlar için 5.05 tl olan mazot ucuz bile.

Olm büyük resimleri göreceğinize, şu küçük resmi görseniz ya biraz.
    21 4 ...
  • Genelleme yapan yurdum öküzünden yüksek olduğunu düşünüyorum.
    Öyle türk kadınları var ki;
    TÜRK adını hem yurdumuzda,
    Hemde yurt dışında gayet iyi temsil ediyorlar.
    Nasada çalışan türk bilim kadınları var.
    Üstelik göbeği yağ bağlamış,
    Uzvu haline gelmiş telefonuyla iç içe yaşayan, asosyal ve hayattaki en büyük becerisi şurada entry girmek olan mahluklar tarafından genelleme içine dahil edilip eleştiriliyorlar bu insanlar.
    Ulan siz zeki misiniz ki başka insanların zekasını sorguluyorsunuz tek hücreli varlıklar.
    4 0 ...
  • ecevit döneminde gerçekleşen hadise. bunu yapan ak parti trollüydü, hatta sonradan kendisine memurluk fakan verildi mükafat olarak ama yine de şu an dolar 4 lirayken kimsenin kasa masa fırlatmaması garip bir durumdur.

gerçi cumhurbaşkanının 100 metre uzağından bile bir yazarkasa atsan, hem hapse girersin hem de o yazarkasayı enlemesine götüne sokarlar orası da ayrı bir ufak ayrıntı.
    26 4 ...
  • türkiye

3604.
  • tartışmasız dünya tarihindeki en karmaşık ülkedir.

ülke o kadar karmaşık ki, ülke hakkında gönül rahatlığıyla bir şeyler yazmak neredeyse imkansız.
    her şey belirsiz. her yol çıkmaz sokak.

emin olun bu ülke hiçbir şeyde geri kalmış bir ülke değil.
    sadece burada her şey çok zor.
    ne söylerseniz söyleyin, ne yaparsanız yapın, dünyanın hiçbir yerinde karşılaşamayacağınız engeller çıkıyor karşınıza.

hiçbir şeyi sevemiyorsunuz, hiçbir şeyden nefret edemiyorsunuz...
    hangi noktadan yola çıkarsanız çıkın attığınız her adım sizi bir tuzağa götürüyor.
    çıktığınız yolda karşınıza çıkan hiçbir işarete güvenemiyorsunuz.
    işaretleri önemsemeyip doğru yoldan gidecek olsanız bile birileri sizi yanlış yola sapmaya zorluyor, olmazsa doğru yolları tutuyorlar siz geçmeyin diye.
    halkın gücü de bu noktada dezavantaja dönüşüyor, çünkü yolunuzu kapatanları çiğneyip geçmeniz halkın hoşuna gitmiyor ve denerseniz halkı karşınıza almış oluyorsunuz.

not: yaklaşık yarım saattir düşünüyorum, bunları yazabildim.
    2 0 ...
  • Açılın başlık benden bahsediyor.

Bu insan tipinde genelde konuşacak konu veya söyleyecek laf bittiği için susmaktan ziyade utanma kökenli suskunluk oluşuyordur.
    Bir de şeyin etkisi var olabilir; mesajda kafandan geçirirken ve yazarken olmak üzere iki kez kontrol edebiliyoruz yazılanı, ama reelde ağzından o laf çıktığı anda bitti, geri dönüşü yok. Bu durum da insanı geriyor hele böyle arkadaşlığın temelleri yeni atılmışsa bir yanlış yapıp da olası bir dostu kaybetmek riskine girmek istemiyor insan.

Bu insanlarla bir aradaysanız özel hayata fazla dalmadan çeşitli konular hakkında soru sorun, illâ ki bir yerden sonra açılıp gerçek bir sohbete girecektir sizinle. Ama sohbeti başlatan siz olmak durumundasınız, yoksa o muhabbet hiç başlamadan biter.
    2 0 ...
  • far cry 3

133.
  • Gece gece niye açıp oynadım bilmiyorum. 2 yıl oldu bitireli. Ormanda sadece okla gezmenin, karakolu da ok dışında silah kullanmadan ele geçirmenin tadı başka. Yalnız hala korkutuyor. Suda yüzüyorum bir tane yerli suya yaklaştı. Adamı timsah kaptı tam yanımda. Dedeyin düşmanlarını sikeyim diye bağırdım düşüyordum sandalyeden. ayrıca Ormandaki o kaplan sesini duymak ve kaplanı görememek de adrenalin seviyesini uçurur.
    5 0 ...
  • a haber

982.
  • Yaragimi 1 trilyon $ dayandi.
    Neymis Eqonomi %7 büyümüs
    Lan sikik
    Bizim Sark kurnazi
    Siyasetciler buyume rakamlarini
    Dolar bazli Deil Tl bazlı
    Ele aliyo her sene ort
    %20 deger kaybeden tl icin
    %7 lik buyume az bile
    Suanda Gshm
    2.7 trilyon lira
    Bizim ekonmik beyinli
    Yoneticilerimiz
    Hala bu seneni en dusuk kurundan 3.4 dan hesaplıyo
    Al sana suan 3.9
    Dan
    Kisi basina dusen milli geli gelir 10 bin dolarin
    Altinda
    2002 de 120 milyar $ borc
    simdi
    Oldu 2016 420 milyar$ borç
    Hala Eqonomi cok
    Eyüü
    Daha 2003 ile
    2016 arasında satilan veya özellestirilen
    15 fabrika 32 sanayi ve Agır Atölye kuruluşu
    17 liman
    Tersaneler
    Bankalar
    T.T.K
    Soma Maden
    Petkim
    Petro_kimya
    Tütün
    Fisko birlik
    Daha sayayımmı
    Kodugummun Makarnaciları
    Ülkenin aq
    Her yeri rantta
    Actaniz bilime
    Deil Betona imamhatibe
    Gömdünüz parayı
    Deniz bitti
    G.t tutustu
    Hepimiz kardesiz
    Euroyu Altıni bozduralım
    Banka ya Yatıralım...
    (bkz: Ha siktir)
    6 3 ...
  • Sinirli insanları zaten sevmiyorum da erkeğin sinirlisi de hiç çekilmiyor. Bir de bazıları sinirlenince çok büyük adam olduğunu zannediyor ya yazık onlara.
    5 0 ...