netflix

201.
  • Online bir dizi-film-belgesel izleme platformudur. Telefon, tablet, televizyon gibi cihazlarınıza kurup istediğiniz yerden istediğiniz içeriği izleyebilirsiniz. Cihaz sayınız alacağınız pakete göre belirlenir.

Birkaç sene evvel almanya'dan satın almıştım. Hala da onu kullanırım, gayet memnunum. Her ne kadar netflix yanında komik durumda olsa da bein connect de tıpkı netflix gibi işimi görüyor.
    5 0 ...
  • erkeklerin calisma prensibi, hadi yavrum aslansin sen, kaplansin sen, yaparsin seklindedir. bunun nedenine ya da dogru mu yanlis mi olduguna deginmeyecegim. cunku, o da tefrruatli bir konu. bunu butun kadinlar icgudusel olarak bilirler. egosunu sisirdigin her adami, rahatlikla manipule edip, istedigini yaptirabilirsin. tabii bunu iyi ayarlayamazsaniz, bir saatli bombaya donusup, elinizde de patlayabilir adam.

neyse, konumuza donelim. girizgahi fazla uzun tuttuk. bir erkek, ne kadar cok reddedilmis, ne kadar cok egosu torpulenmisse, o adam daha temkinli, daha rasyonel olmaya baslar. kimisi buna ozguven eksikligi de der. ama bana gore, sadece temkinli olmak ve kendini bilmektir. boyle bir adamdan hoslandiysaniz. karsina gecip, egip bukmeden, senden hoslaniyorum demelisiniz.

diger ihtimalse, adam zaten fazla ozguvenlidir ve sizi dengi olarak gormuyordur, ondan siklemiyordur. ki bu cok daha yuksek bir ihtimaldir.
    4 0 ...
  • az önce yaşadığım olaydır.

senin uykusuz gecelerinde sessiz çığlıklarını duymayan bi insana ikinci şansı vermeyin gençler .

edit: ben ettim ,yanıldım.
    siz yapmayın .
    5 0 ...
  • tasarruf tedbirleri kapsamından muaf tutulan tbmm bünyesine katılacak yeni ultra lüks araçlar ile ilgili ihaledir.
    güçlü türkiye'nin itibarı için çok önemlidir, hayırlı olsun.

--- spoiler ---
    hükümetin tasarruf tedbirlerinin dışında tuttuğu tbmm, daha önce iki kez iptal edilen 66 araç kiralama ihalesini yeniden açtı. aralarında ‘limuzin’in de bulunduğu 231 araçlık filonun sigortalanması için de ihaleye çıkıldı.
    --- spoiler ---

bu arada tbmm bünyesinde limuzin olduğunu da öğrenmiş olduk.
    o limuzin tbmm'nin değil, milletin tabi. siz seçilin siz limuzine binin tutan mı var, allah allah...

Neyse soran olursa tasarruf yapıyoruz dersiniz nolacak mk?

https://www.birgun.net/ha...-66-yeni-arac-240256.html
    7 0 ...
  • attila

244.
  • büyük türk başbuğu.

attila

yukarıdaki eser, ünlü fransız ressam eugene delacroix'e ait bir fresk.
    bu eser bugün paris'teki bourbon kütüphanesinin duvarındadır.

eserde sanatçı attila ve bozkurt ordusunu betimlemiş.
    atın üzerindeki attila'nın üzerinde kurt postu var.

tıpkı osmanlı'nın deliler'i gibi...

bütün türkler bir ordu...
    9 1 ...
  • kocamı defalarca aldattım
    iyi halt ettin. Bravo. Aldatılan kişi aldatmak gerekiyor demi. Çok haklısın.
    7 0 ...
  • Sabah sabah Allah senin de kocanın da belasını versin. isterseniz birbirinizi yiyin öldürürün parçalayın şu sözlüğe bu amınakoduğumun başlığını açmayın artık. Roma'nin genelevine başkan olarak atarım seni.
    15 5 ...
  • türk sinemasında damat ferit diye adlandırdığımız karakterin yakışıklılık hariç diğer bütün özelliklerini taşıyan şahıstır efendim.

hazır buluşçuluk ( MADDi OLARAK)
    bir nebze de olsa züppelik
    vurdumduymazlık ve yalancılık.
    7 1 ...
  • "kendi açtığı başlığa arka arkaya 5 entry giren ezik" olarak sözlük tarihinde yeni bir çığır açmış yazar iddiasıdır. tamam lan haklısınız siz bizim sizin gibi 13000 yıllık tarihimiz yok *

(bkz: dağ çinlisi) *
    7 1 ...
  • Başıma gelen durumdur. Gelmemiş de olabilir. Ev ile iş arası tam 15 dk. Ben hala yatakta uyanmamak için direniyorum. Neyse şimdi kalksam yemek kahvaltı yapsam üstümü giysem derken saat 08.20 olur. inip arabayı çalışırsam saat 08.30 git benzin al derken saat 08.40 oradan işe git derken saat 08.55 olur. Neyse geç kaldım ben arkadaşlar siz yola devam edin.
    2 1 ...