• “Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. iyice temizlendikleri zaman ise Allah’ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın. Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever.” (Bakara, 2/222)

  "emrettiği yer" kısmında bahsedilen yer sıçma organı değil.
  saygılar.
  iyi günler.
  öptüm. kib. bye.
  9 1 ...
 • selam.
  iki kelam da ben etmek istedim bu konuda.
  iddialıyım.
  zira benim anne tarafım çanakkalelidir.
  dolayısıyla çocukluğumdan beri çanakkale cephesini karış karış gezmiş, incelemiş biriyim.
  "çanakkale" konusunda burada ahkam kesecek çoğu kişinin de alnını karışlarım.

  öncelikle iddiam şudur ki, burada atatürk'ü karalamaya çalışan başlığın ilk entrysinin sahibi olan şahıs bir kez olsun bile çanakkale şehitliklerine, çanakkale savaşlarının geçtiği yere gitmemiş, buraları gezmemiştir.
  şayet böyle bir gezi ve inceleme yapmış olsaydı edebiyle susar oturur, atatürk hakkında böyle bir karalama yapmaktan utanırdı.

  burada hiç kimse atatürk'ün çanakkale savaşlarında komutan, paşa ya da tek yetkili olduğunu iddia etmedi, etmiyor da.
  atatürk çanakkale savaşlarının kara savaşları bölümünde tümen komutanı bir yarbaydır.
  yarbay olarak girdiği savaşta gösterdiği üstün başarı ile miralay(albay)lığa terfi etmiştir.

  ne zaman?
  eylül 1915'te.
  yani daha çanakkale savaşları sona ermeden.

  şimdi, yarbay mustafa kemal, ne oldu da albay oldu?

  bakınız gelibolu yarımadasına çıkarma yapan müttefikler, bu kara parçasını her şeyi ile amansız bir şekilde savunan mehmetçiği buldu karşısında.
  bu küçük toprak parçasında çakılıp kaldılar, bir ilerleme kaydedemediler.
  ta ki 10 ağustos 1915 sabahına kadar.

  10 ağustos 1915 sabahı genel bir taarruza karar verdiler, bu taarruzda ellerindeki bütün potansiyeli kullanacaklar ve gelibolu yarımadasındaki türk milletinin son direnç noktasını da aşarak, istanbul'un yolunu açacaklardı.

  bu stratejik yerin adını hepiniz duymuşsunuzdur.
  conkbayırı...

  bugün avustralya'ya, yeni zelanda'ya gidin, "ben türkiye'den geliyorum, ben istanbul'dan geliyorum" deyin, kimse sizi sallamaz.
  iplemez.

  ama "ben conkbayırından geliyorum" dediğinizde avustralya'nın en ücra köşesinden, yeni zelanda'nın en güneyindeki balıkçı köyüne kadar kapısını çalacağınız her evde önünüze bir kap yemek konur, altınıza güzel bir yatak serilir ve muhabbetiniz can kulağıyla dinlenir.

  işte conkbayırı bu kadar önemli bir yer.

  şurası;
  10 ağustos 1915 conkbayırı taarruzu

  şimdi atatürk'ün üniforması baloya gitmeye uygun, hiç kirlenmemiş diyen arkadaşlar şu conkbayırı destanını ve 10 ağustos'ta orada verilen mücadeleyi lütfen bir kez olsun okuyunuz.
  (bkz: 10 ağustos 1915 conkbayırı taarruzu/#37454661)

  işte bu conkbayırı savunması ve taarruzu biz türkler için sakarya ne ise, dumlupınar ne ise odur.
  conkbayırı bu milletin kurtuluşa giden yolunda yeşeren büyük umuttur.

  bu conkbayırındaki efsane mücadeleyi veren komutan da yarbay mustafa kemal'dir.
  mustafa kemal conkbayırında çanakkale savaşlarının ve türk milleti'nin kaderini değiştirmiş, ingilizlerin istanbul rüyasını sona erdirmiştir.
  bu yüzden de yarbaylıktan albaylığa terfi etmiştir.

  conkbayırında, yarbay mustafa kemal bu conkbayırı taarruzunda düşman siperlerinin 20-30 metre kadar yakınındadır ve burada göğsüne isabet eden şarapnel ile yaralanmış, lakin allah onu büyük türk milleti'ne burada bağışlamıştır.
  conkbayırı atatürk'ün ikinci doğum yeridir.
  tanrı'nın onu bize armağan ettiği yerdir.

  düşman siperlerinin hemen 20-30 metre berisinde göğsündeki saati parçalanarak canı kurtulan bir komutan için bunları söylemek iftiradan, onun aziz hatırasından ve kahraman mehmetçiğimize hakaretten başka bir şey değildir.

  unutmayın tarih bu yalancı, iftiracı aktrolleri hiçbir zaman yazmayacak, ama tarih her zaman conkbayırında atatürk'ün göğsüne isabet eden kurşun'un saatini parçaladığı yeri yazacak...
  10 ağustos 1915 conkbayırı taarruzu
  15 2 ...
 • Arapların gözünden haçlı seferleri adlı kitabı özellikle.Türk tarihine meraklı kişilerce mutlaka okunmalıdır. Zira kitapda anlatilan olaylar arap kâtiplerce kayda gecirildiyse de olayların bas kahramanları tamamen Türk emirleri ve beyleridir.
  Kılıç arslan, danismend, yagsiyan, şemsuddevle ridvan, dukak, kürboğa, Nurettin zengi,baybars ve daha aklıma gelmeyen onca şahsiyet ile ders kitaplarında sadece anadolu bazli üstün körü geçilen bildiğimiz tarihin cok daha ayrıntısına inecek, Selçuklu devletinin aslında bir merkeze bağlı fakat kendi bölgesinde serbest olan ve aynı zamanda birbirleri ile bitmek bilmeyen mücadeleler ve savaşlar içinde olduğunu göreceksiniz.

  Bütün bu savaşlar, mücadeleler düşmanlıklar ve cinayetler icinde game of thrones'a 10 basan şeyler olduğunu öğrendiğinizde dibiniz düşecek.
  6 0 ...
 • 5 sapık şerefsiz soysuz orospu çocuğu 22 yaşında zihinsel engelli genç bir kızı %50 zeka geriliğinden faydalanarak kandırıp camiye,evlerine ve birçok yere götürerek defalarca tecavüz ediyorlar ve kızı hamile bırakıyorlar..

  o çok güvendiğimiz adalet sisteminden en ağır cezayı beklerken vicdanını siktiğimin adalet timsali savcımız 5 şerefsiz sapık iti serbest bırakıyor.

  gerekçe olarak da; mağdurun tecavüz esnasında bağırmamasını gösteriyor.

  işte akp adaletinin adalet sistemini ve kadını getirdiği noktaya en net en açık örnek.

  umarım birbirinizi sikerken helak olursunuz,edecek küfür okuyacak beddua bulamıyorum artık.

  http://t24.com.tr/haber/z...-gerekce-bagirmadi,583250
  24 5 ...
 • Göreceksiniz. isteseniz de istemeseniz de. Göreceksiniz. Buna zorunlusunuz.* isteğiniz kadar ağlayın, zırlayın. Başı açık kadınlarla yaşamayı öğreneceksiniz ve modern yaşamı (medeniyeti) o yobaz cahiliye kültürünüze adepte edeceksiniz. Isterseniz de istemezseniz de yobaz cahiliye devri kapandı.

  (bkz: yallah arabistan a)
  8 0 ...
 • Body salonlarından çıkma, kaslı, baklavalı, geniş omuzlu bir erkek gördüklerinde acaba kızlar etkilenip ıslanıyor mudur bunun merak edilmesi durumudur.

  Güzel ve dekolteli kadın görünce erkeklerin suyu akıyor malum. Peki ya bunun benzeri kızlarda da oluyor mudur?
  5 3 ...
 • kendimi diğer erkeklerden bir kaç level yukarıda görmemi sağlayan bir durumdu ki, dün geceye kadar...

  ya gittikçe yaşlanıyorum kendimi kontrol edemez duruma dayandım yada... neyse...

  - giymişsin giyeceğini veriyorsun dekolteyi anladık tamam.

  - bir de destekli sütyen takmışsın, illüzyonun allahı oynuyor masada, balon gibi şişirmişsin hadi ona da tamam.

  - yahu eğilip durma bari...

  sonra da, "aberystwyth, senin gözün mü kayıyor?"... yok ebenin amı kayıyor! aramızda 50cm var, neredeyse suratıma yapıştıracaksın memelerini, ne yapmamı bekliyorsun? bu kadar da sabrı zorlanmaz ki bir erkeğin!!!

  yanımdaki adam (ki ingiltere'de master yapmış görüp geçirmiş bir manyak) 10 kere çakmağını düşürdü masadan yere, sırf bacaklara da bakacağım diye...

  üzerine gitmeyin erkeklerin, test etmeye çalışmayın. basit varlıklarız biz. sabır testini herkesin geçmesini beklemeyin. testi geçemeyenlere de "a-aa hayvana bak nasıl da bakıyor" diye ahmakça çullanmayın...
  43 5 ...
 • (bkz: kadınların namusunu sorgulayanların namusu)

  bak troll kardeşim aklınca dikkat çekmeye çalışıyorsun ama suç işliyorsun. ben gerizekalıyım. çünkü anlamayana anlatmak gibi bir inadım var bak şimdi bir daha anlatıcam. trollük olsun diye yazdıklarınızı çoluk çocuk okuyor. sonra yanlış bir namus anlayışı edinip sokakta kadınlara saldırıyor, iftira atıyor. yapmayın, etmeyin. insan olun.
  13 0 ...
 • Son 2-3 senedir bozkurtlardan darbe üstüne darbe yiyen aciz topluluk.

  Önce sur, cizre, nusaybin derken kürdistan referandumu da götüne giren, sonra fırat kalkanı ile türk tokadını bir kez daha yiyen, en sonunda fareler gibi afrin'i terk eden bu acizler hangi yüzle nevruz kutlayacak çok merak ediyorum.

  Bakın bu da afrin'de yıktığımız demirci kawa heykeli.
  afrin i kaybedip utanmadan nevruz kutlayacak kürt

  Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürürdüm de muhatap olmaya bile değmez.
  14 3 ...
 • Bilinen bir gerçektir. izmir gibi şehirlerde otobüs ve diğer kapalı mekanlarda bu kokuya istemeden çokça maruz kalınır.

  Temizlikten haberiniz yok mu lan sizin. Ne duş alıyorlar ne de duş aldıklarında gusül alıyorlar. Rezil cenabetler.
  12 10 ...