• -Özel güvenlik görevlisi
    -jandarma asayiş uzman çavuş
    -trafik polisi
    -vardiya amiri
    -makinist
    -beden eğitimi öğretmeni
    -pc başında oturan her türlü devlet memuru.
    3 0 ...
  • 10 kasım'da atatürk fotoğrafı paylaşan oğlunu evlatlıktan reddettiğini söyleyen yalak adamdır.
    atatürk fotosu paylaşan oğlunu reddeden adam

nasıl yalaklık yapacağını şaşırmış şerefsiz.
    sırf bir yerlere yaranmak için oğlundan bile vazgeçebiliyor göt.

Not: adam sıfatını lafın gelişi kullandım. Adam olduğu için değil.
    22 9 ...
  • linkedin

183.
  • hesapta professional business platformu..

ağırlıkla türkler olarak anasını siktiğimiz bir platform daha..

elin çinlisi, hintlisi ile cayır cayır yazışabiliyorsun, kimse mırın kırın yapmıyor..

bizim yerli öküz karı kız peşinde, zengin adam düşürme derdinde..

allah aşkına ne zaman tarih sahnesinden silineceğiz biz ya..

dünyanın kanseriyiz amk yayılmasak bari..
    12 2 ...
  • Girdiği entrylerden net en az 1.5 sene yatarı olan sözlük ergeni.
    Bu ergen Atatürk'e hakareti sadece 'küfür etmek' zannediyor.

Mesela şurada Atatürk heykeline saldıran kadının serbest bırakılması için 'geç bile kalındı, daha erken salınması adaletliydi' diyor. Bu suçu ve suçluyu övmektir, savunmaktır.

https://m.uludagsozluk.com/e/40589747/

Mesela şurada da Atatürk'e hakaret edenlerin serbest bırakılması için değişim başladı, Türkiye eski Türkiye değil diyor. Bu bir durum tespitidir fakat lafın sonuna koyduğu elhamdülillah tabiri ile bu duruma şükrediyor, savunuyor.

https://m.uludagsozluk.com/e/40593704/

Şurada da 'Atatürk'ten korunma kanunu' istiyor.

https://m.uludagsozluk.com/e/40593951/

Bak ergenus. Şurada insanları kızdırıp, 2 eksi oy alarak eğlenmek için yaptığın şey var ya. Kaçar bir yerine, demedi deme. Atatürk'e hakaret sadece küfürlü kelime yazmakla olmuyor. Yukarıda attığım bütün entrylerin suç barındırıyor. Senin gibi bir ergene bu saatten sonra hukuk öğretecek değilim, devletin savcıları ve hakimleri öğretir zaten. Üşenmem, (zaten avukatımda Vekaletim var, götümü kaldırıp bir yere gitmeme gerek yok) suç duyurusunu döşettiririm. Evet diğerleri gibi 3-5 ay yatar çıkarsın ama sonra da ne memur olabilirsin ne başka bir şey. Tayyip gidince de sıradan bir inşaatta amelelik dahi yapamazsın. Daha fazla mide bulandırma derim.
    8 5 ...
  • siz korunmaktan ne anlarsınız lan amk denyoları dediğim mal beyanı.

anlasa babanız bundan yıllar önce korunurdu da biz sizin gibi kansızlarla uğraşmazdık.
    8 1 ...
  • yoo bono boşoy olmos okcogor konsoro nodor yooo şeklinde cevap verilen uyarı cümlesidir. aslında uyarmayacaksın hiç. içsinler göğüs hastalıkları uzmanlarına iş çıksın. abi yaaa akciğerler bitmiş kansere dönmüş ühüüh diyene de basacaksın tokadı sittirreeelaaaaa diye.
    9 1 ...
  • cuckold

62.
  • insan doğasında hükmetmek kadar hükmedilmek de var. bu olayın derinine inecek olursak çoook geriye gitmemiz gerekir. bazı insanların köle olma fantazisi gibi. bunların ataları daha önceden köle olduğu için kendilerini buldukları ve rahat ettikleri konum orası. mesela bu hükümet , tarikat veya herhangi bir topluluk başkanlarına biat eden insanlar da bu duruma dahil.
    2 1 ...
  • hekimlik, cerrahlık saygı duyulacak ve hayli zor, ömre ipotek koyan meslekler.

bu iş sevmeden yapılacak iş değil.

hiçbir detayı düşünmeden, ilgi alanı olmamasına rağmen garanti iş diye tıp yazan kişide hiçbir şekilde sosyal, pratik zeka kırıntısı dahi bulunmaz.

amaç buysa liseden sonra ticaret yapmaya, kendi işini görmeye çalışan kişi çok daha zekidir. yahut güzel bir vole vurmuş müteahhit.
    amaçlanan şeye çok çok daha kolay ulaşmışlardır.
    2 3 ...
  • temmuz ayının ilk günleri, yıllık iznimi almışım paşalar gibi tam 10 koca gün.
    tatilin gayri resmi ilk günü * minik faremle alışverişe çıktık, yeni mayolar, kolluk, simit, gözlük, havlu vs...ne lazımsa decatlon sağ olsun... daha önce de yazmıştım, izmir'in mordoğan beldesinde küçük bir evimiz var biz ona "yazlık" diyoruz haddimiz olmadan, miniğimle birlikte yazlığa gittik, kimsecikler yok, sadece miniğim ve ben. asıl planım 3-5 gün güzel bir otele gidip miniğimin doyasıya eğlenmesini sağlamaktı ama otellerde yer bulamadık.
    her akşam dışarda yediğimiz sabit bir mekanımız vardı, hem orda çalışan arkadaşlar minik faremi çok severler, hem de ben mekanın müziklerini ve ortamını beğenirim, zaten bizin yazlıkta da gidilecek çok alternatif bulamazsınız. kahvaltılar ise benim elimden...özel baba omletleri *
    miniğim bu yaz çok fena gaza geldi, kendinden 8 ay büyük kuzeni kolluksuz ve simitsiz yüzünce benimki de cesaretlendi ve bu yaz, kolluk-simit kardeşleri emekliye ayırdık.
    36 yıllık hayatımın sanırım en huzur dolu, en dolu dolu ve en hızlı biten 10 günüydü...

yazın geri kalanı ise, minigimi özlemek ve ona kavuştuğum günleri doyasıya yaşamakla geçti...

yaz aşkı mı ?
    oldu tabi olmaz mı *
    yaz bitince bitti ama *
    3 1 ...
  • belki içimiz ısınır minvalli temenni.

akşam 29 derece sıcaklıkta uykum gelmiş. yatmışım yatağa. saat 23 falan. oda iyi üstünü örtmeden rahatca ve iliklerin ısınarak uyuyabileceğin bir sıcaklıkta. camı da aralamışım. mis gibi deniz havası.
    at gibi uyumuşum deliksiz.
    6 sularında büyük bir açlıkla uyanmışım. hemen ayaküstü kısa bir kahvaltı. sonra ver elini bahçe. oh serin serin. sessizlikte o biçim. bitkileri ağaçları incelemişim. behçeme komşunun ektiği tomatis biberden bi kaç tane koparmışım. bi anda saat 8 olmuş.
    sahilde akşamlari tıklım tıklım olan çay bahçesine doğru güneşte ısınarak yol almaya başlamışım. yolda ailecek sıcak insanların işlettiği bakkalima günaydın demişim.susamlı poğacamı almışım.
    sahile varmışım. deniz çarşaf. martılar falan balık peşinde dalıp çıkıyorlar. turnamsı bir kuş bile var içlerinde. marmara da ne işi var diye hayret ediyorum. balıklar falan zıplıyor sudan.

kafedeki iranlı garson kızımız içten bi sıcaklıkla çayımı bırakıyor. bomboş bir kafayla denize bakıyorum.

huzur huzur huzur.
    1 0 ...