bugün

Trans ise kadın değildir. Transtır.

Evlenmem. Bunda bir beyis yok aq linç etmeyin.
Evlenmem. Evet
Yalnız Olayların ilk paragraftaki gibi gelişmesi için kör ve beyinsiz olmak gerekiyor...
Tam Varya her şey on numara gidiyor mükemmel derken 7 seneden sonra piston aşağı...

Napalim bu kadar iyi bir şey zaten bu kadar çabuk olamazdı.
Evlenirdim dersem suç evlenmezdim dersem suç.

Kimseyi yargılamam bu kadar diyeyim.

Ama özel olarak trans bir bireyle olmak gibi düşüncem de yok.
Trans... yani büllüğü kestirmiş, yerine vajiş yaptırmış... yani kadın olmuş. Senaryoda Anlatıldığına göre kadınlığı fiziksel ve davranışsal olarak 10 numara 5 yıldız.
Çocuk istemeyen bir erkek için engel göremiyorum.
cinsel hayatınız çok iyi ama önünde sallanan koca büllüğü hiç fark etmediniz he mi?

hakikaten uçuyormuşsunuz o zaman, nasıl bir uçuş olduğunu kafamda canlandırmak istemiyorum şu an.
--spoiler--
karısını boşayıp ameliyatla cinsiyet değiştiren kayınbiraderiyle evlendi.
--spoiler--
sonuçta trans yağ içeren cipsleri trans yağ eşliğinde yiyoruz. belki değiştirdiğin cips markasıdır bu evlilik.
Her iddiasına girerim türk kadınıyla evlenmekten iyidir dediğimdir ama evlenmem kimseyle o ayrı tabii.
https://youtu.be/-kGUrjXfohg?t=68
bayraklı mı geleyim bayraksız mı geleyim?
Oyle bir senaryo olsa evlenirdim ama oyle bir senaryo olmaz cunku ellerine ve ayaklarina bakarak trans oldugunu anlarim. Kafa nakli yayginladtiginda trans oldugunu tabii ki anlayamam.
Trans bir ev arkadaşım oldu, bir yakın arkadaşım var, bir diğeri eşimin kardeşi. demek ki evlenirdim de.