• Toslayanlar ev arkadaşlarıyla yaptıkları harcamalarda asla mağdur olmaz!

  Sen de Tosla kullan, ev arkadaşlarınla ortak harcamaların için grup oluştur, tüm harcamalar tek bir yerde kolayca takip edilsin. Tosla kimin kime ne kadar borcu var hemen hesaplasın, ödemeler Tosla’dan anında yapılsın. Harcama hatırlatma özelliği ile kimsenin kimseye borcu kalmasın, kimse mağdur olmasın *(swh)

  Hemen sen de kullanmaya başlamak için tıkla.

  10 0
 • Geçenlerde akıllı robot süpürge aldım kendime. Teknoloji gelişmiş arkadaşlar. Habire o laboratuvarlarında bir şeyler üretiyorlar da bize gelene kadar diyordum, geldi. Oturduğum yerden telefonumdaki tek tuşla evimi hem süpürtüp hem de vileda yaptırıyorum ve bunu yaparken gücünü, gürültüsünü, su düzeyini falan hep ayarlayabiliyorum. Ben yoğun bir insanım ve işten kalan özel hayatımı temizliğe harcamaktan bıkmıştım. bunu Bi sevdim Bi sevdim.

  ırgat gibi çalıştırıyorum süpürgeyi. Şarjım %30 şarj olayım mı diyor hayır süpüreceksin diyorum, telefonumdan tek tek bakıp süpürmediği yer varsa özellikle orayı uzun uzun süpürtüyorum. Kendimi şu liseli dizilerinde annesi temizlik görevlisi olduğu için boş vakitlerinde annesine yardım eden fakir ve güzel kız temizlesin diye çekirdek kabuklarını yere atan zengin ve itici tiplerden biri gibi hissediyorum.

  Bundan sonra teknolojinin daimi ve en güçlü koruyucusu benim. Teknolojiye laf atan karşısında beni bulur, ona göre. Aferin bilim insanları. Çalışın canlarım.
  3 0 ...
 • aconitium
  aglakmaymun
  alidemiral
  asasin
  baba10
  benisevin
  bir garip yobaz
  byg20
  chessplayer - 2435 fm
  dilenci osurugu - ben bu hayatı yaşayamadım.
  eliyazer
  gece yarisi o persembe
  havastroking
  hiyar gibi hissediyorum
  kekremsi tat
  modern zaman filozofu
  orgazm kazim
  pietro pacciani - bir tek yol var
  scratch
  sonuncuzamanlordu - yalanla kurulan zamanla yıkılır.
  tarihci yazar
  trans man
  ulu tengri
  uluyan bilge
  uslu zannedilen deli
  yggdrasil
  1 0 ...
 • Seni ilk gördüğümde, ilk konuştuğumuzda sevmiştim tamam tamam böyle bir sevmek değildi ilk başta sadece hoşlanmıştım.Sen felsefe bölümündeydin bense tarih ve tesadüfen aynı dersi almıştık.Eve gittiğimde düşündüğüm tek şey gülüşün ve bakışın oldu bir anlık geçici heves sandım ama geçmedi.En sonunda 3 ay sonra sana duygularımı açtığımda red yiyeceğimi biliyordum nitekim öyle de oldu ve ben seninle ortak aldığımız derste çok mutlu pozu verip eve gittiğimde ise gözlerim şişinceye kadar ağlamıştım.Gerçi hala ağlıyorum aklında başkası olduğunu bildiğim halde napayım seni unutamıyorum.Bana ders notu fotoğrafı göndermiştin ya onu bile silmedim hatta hafıza kartına taşıdım çünkü senin el yazınla yazılmış not o senden izler taşıyor.Sırf sen gör diye Whatsapp'ta saçma sapan hikayeler paylaştım ama artık paylaşmıyorum çünkü galiba numaramı silmişsin.Özel numaradan sırf sesini duymak için başkasına arattırdım seni ama sonra da acaba rahatsız ettim mi diye çok pişman olup bir daha yapamadım.Seni unutmak için zibidi zibidi tiplerle takıldım, bir günlük hatta saatlik ilişkiler yaşadım ama olmadı unutamadım seni....
  1 0 ...
 • Bir şarkı bu kadar mı içimi dökebilir ? Sözleri içime o kadar dokundu ki balkonda çıkıp dinlerim her gün. içimde bir özlem başlar, ama bu özlem kolay dolacak bir özlem değil. Hissediyorum, öyle bir sevgi ve özlem var ki bu bu dünya'da ulaşılacak bir şey değil. ''Bizler tanrı'nın kırık hayalleri...'' Özür dilerim tanrım, seni gerçekten çok seviyorum. Bunu da biliyorsun..
  2 0 ...
 • o dönem fotoğram makinesi yoktu bir ressama veya heykaltıraşa çizdirebiliridi ama bunu yapmadı ve yapılmasını istemedi.

  sebebi: o dönem putperestlik yaygındı hz muhammedin heykeli yapılsa putperestler yada diğer inançlar bakın muhammedin heykeline tapıyorlar yada resmine diyebilirdi.

  ki inanç meselesini yanlış anlayanlar günümüzde dahil var. o dönemde hz. muhammedin resmi veya heykeli olsa ona tapanlar olacaktı abartanlar olacaktı.

  şunu unutmayın ki hazreti muhammed sadece allah'ın kulu ve elçisidir.
  5 1 ...
 • siz nasıl ki erkeğin özelini soruyorsanız.
  -işi ne, maaşı ne, alkolü, sigarası var mı diyerek.

  bu sorunun sorulmasını da doğal karşılamanız lazım.
  iki cinsin de önem verdiği şeyler sonuçta başka başka değil mi.

  modernlikten dem vuranı da sikerim.
  bu da böyle biline.
  8 1 ...
 • Ne kültürlü insanlar var. Insan hayret ediyor.
  Ben de biraz ınstagramda yemek videosu izliycem sonra da uyurum. Bir şey diyor musunuz?
  4 0 ...
 • kızlar sadece zengin ve yakışıklı erkeklerden hoşlanır eğer bunlardan birine sahip değilseniz sakın bir kızla muhattap olmayın. zengin bir erkek kendilerinden 30 yaş büyük olsa bile direkt yavşarlar. ben bu türk kızları kadar abaza bir topluluk görmedim ayol!
  4 1 ...
 • bunun sapıklıklarını say say bitmez. sözlük kızına da yürümüştür. 2. karısı olduğunu da açıkladı. her şeyi yaptı bu iğrenç herif.

  hala bulgar karılarına atlayacam falan diyor.

  sikin rahat dursun azıcık azgın herif.
  8 3 ...
 • Kıskanç arkadaş.

  Her zaman ikiyüzlü davranır, sizi teselli ederken dahi kıvranmanızdan memnundur. Özel Bir şeyler paylaşma gafletine düştüyseniz hele geçmiş olsun. Düştüğünüzü düşündüğü an bunları size karşı kullanır hatta çoğunlukla başkalarıyla da paylaşır ve adeta yıllarca bunun için bekliyormuş hissi verir.

  Tuhaf bir arkadaş türüdür kendileri zira aynı zamanda sizden kopamaz da; Parazit gibidir bir nevi. Sizinle var olur, içten içe ölmenizi ister ama sizden de uzaklaşamaz. Bu kıskançlığı fark ettiyseniz ne ala, uzaklaşır kurtulursunuz. Lakin fark edemediyseniz, en yakınınızda her gün kuyunuzu milim milim kazan bir düşmanlasınız demektir. " Neyimi kıskanıyor olabilir ki ? " Şüphesi de yanında huzur bozan bir hediye.
  6 1 ...