• saat 14.00 civarı tekrar indirileceği söylenmektedir.

  sokağa çıkma yasağı kaldırıldı

  kaldır indir kaldır indir. bakkal kepengine döndü lan. gece iyi takip edelim haberleri. belki 23.00 civarı gene yasak derler yarın sabah kalkıp işe gelmeye çalışırız 3000 lira kitlemesinler.
  11 0 ...
 • şaşırttı mı, hayır. oradaki o orospu çocukları geberse gram üzülmem. sikerim öyle işi. asil türk askeri değil onlar. ruhları terörist amına kodumun çocuklarının. damarlarında kürt kanı var ne de olsa. sikik göt laleleri.

  edit: başlıkta kurtaran demiyor, eziyet edenlerin kürt olması diyor. kurtaranın kürt olması, eziyet edenlerin kürt olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ayrıca ben bütün kürtleri kast etmedim. ama kabul edelim ki %95'i böyle bunların.
  9 8 ...
 • dün tbmm'de milletvekillikleri düşürülen 3 vekilin kim olduğu, kimler olduğuna dair bilgilendirme amaçlı konu başlığı...

  1-hdp hakkari milletvekili leyla güven;
  https://streamable.com/twki7b

  hdpkk'lı çok net...

  2-hdp diyarbakır milletvekili musa farisoğulları;

  şehit eren bülbül'ün katilinin cenazesinde saf tutan bir terörist kendisi;
  milletvekilliği düşürülen 3 vekili tanıyalım

  kendisini diyarbakır milletvekili olarak değil, amed milletvekili olarak tanımlamış bu terörist.
  türkiye cumhuriyeti'nde amed diye bir vilayet olmadığına göre bu teröristin milletvekilliği yapmasına da gerek yok.
  milletvekilliği düşürülen 3 vekili tanıyalım

  ve gelelim 3. isme.

  3-chp istanbul milletvekili enis berberoğlu...

  kendisi masum gösteriliyor.
  neden?
  çünkü chp'li...

  bakınız chp'li enis berberoğlu'nun ne ile suçlandığını ve bu suçtan hüküm giydiğini hepimiz biliyoruz.

  zaten enis berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesine de en sert tepkiyi berberoğlu'nun suç ortağı vermiş.
  milletvekilliği düşürülen 3 vekili tanıyalım

  suç ortağı terörist can dündar.
  dünden beri bütün dünyaya türkiye'yi şikayet eden vatan haini bu piç, enis berberoğlu'nun suç ortağıdır.

  enis berberoğlu hürriyet'in genel yayın yönetmenliğini yaptığı dönemde açık açık fetö'yü desteklemiş, fetö'nün ergenekon ve balyoz kumpaslarını desteklemiştir.
  milletvekilliği düşürülen 3 vekili tanıyalım

  fetö'nün tetikçisi enis berberoğlu'nun ergenekon'u terör örgütü olarak nitelediği ve şerefli namuslu türk askerlerine iftiralar attığı fetö emri ile yazdığı köşe yazıları hala hürriyet'te duruyor;
  https://www.hurriyet.com....-un-bddk-baskini-11003259

  ergenekon ve balyoz kumpasları sırasında nedim şener ve soner yalçın'a yakınlığı nedeniyle kaç kişiyi hürriyet gazetesinden çıkardığını küçük bir araştırma ile bulabilirsiniz.

  yani bu adam fetö'nün chp'nin içindeki truva atıdır. daha doğrusu fetö'nün truva atının içindekilerden biridir enis berberoğlu.
  -----------------------------

  her 3 milletvekili hakkında yapılan işlem de doğrudur.

  bu 3 milletvekilinin vekilliğinin düşürülmesinin karşısında olanlar saflarını belli ediyorlar, çok iyi oluyor, çok da güzel oluyor.

  şunu unutmayın ki akp devlet değildir. devletin üzerinde hiçbir güç yoktur. bu 3 vekilin tbmm'den gönderilmesinin sebebini siyasi boyuta indirgemek yanlıştır. buradan siyasi malzeme çıkarmaya çalışmak yanlıştır.

  devlet gerekeni yapmıştır.

  pozisyon temiz, oyna devam...
  11 3 ...
 • lut kavmi

  222.
 • Eşcinsellikle ilgili her konuda adı geçen kavim. Helak olmuşlar Eşcinsel oldukları için.

  Ya arkadaş, anlamadığım şu:
  3 aydır heteroseksüel halinle evden dışarı çıkamıyorsun, çıksan iş yok güç yok, Yiyecek ekmek için para bulamıyorsun, devlet yardımı ile geçiniyorsun...
  Bu da bir nevi helak olmak değil mi?
  Hani homoseksüeller helak oluyordu?

  Hala neyin derdindesiniz, nerelerde takılı kalmışsınız?
  Gerçekten kitlelerin afyonu dedikleri bizim kitleleri de uyuşturmuş. Toplumsal bir uykudayız.
  7 1 ...
 • Yoktur.
  insanoğlunun başına her şey gelebilir.

  Bakınız ben Koyu yeşilaycıydım mesela. asla sigara içmem derdim hep. Bu dünyada sigara içecek son kişi bile olmam derdim. içen herkesle kavga ederdim.
  Sen ergenlikte bile içme içme, sonra durduk yerde hiçbir sebep yokken meraktan kendi kendine başla, alış, sonra 2 yıl iç. insan mallığına doyamıyor biliyor musunuz?:)) insanın kendi kendine ettiğini kimse etmiyor onu da deneyimledim bu arada. nasıl acırdım o verdiğim paralara.
  3 çocuğun karnı doyardı be sözlük:(.
  Cahillik işte. Bazı şeyleri yaşamadan öğretmiyor tükürdüğümün hayatı.
  fazla merak başa bela çocuklar, yapmayın.

  Bıraktım bu arada tamı tamına 1 yıl, 1 ay, 3 gün önce. Hop yavrum göster kol kasını!
  10 0 ...
 • Eşcinselliği legal göstermek isteyen eşcinsellerin dillerinde pelesenk olmuş cümle. iyi o zaman amk, hayvanlarda cinayet de var, bir çok hayvan başka bir hayvanı gözünü kırpmadan öldürebiliyor ne yapalım şimdi, öldürmeyi meşru mu kılalım? Ya da bir horoz, canı istediği zaman, rızası olsun olmasın başka bir tavuğun üstüne çıkabiliyor. Peki bu durum bize tecavüzü aklıyor mu? Başka bir örnek, bir aslan şayet ondan güçlüyse bir diğer aslanın yaşam alanına istediği gibi el koyabiliyor, peki şimdi gasp olayını normal mi karşılamalıyız? sizin argümanlarınıza göre bunları insanlarda da normal karşılayalım, çünkü doğada var, öyle mi?

  Bırakın bu işleri, insan insandır. Bir insanı bir hayvandan ayıran en büyük özelliği aklıdır. Eşcinsellik normal falan değildir, derha tedavi edilmesi gereken bir tür psikolojik hastalıktır.
  9 4 ...
 • Hissedilen: Yeni açılmış paketten yapılan mis gibi kahve ile güneşi selamlıyorum...

  anın görüntüsü

  Aslında olan: ühüü, güneş bile doğmadı. 5.00 de kalktım ayılmaya çalışıyorum *
  2 0 ...
 • Demokraside yaşıyorsunuz. Başka bir insanın tercihi sizi ne ilgilendirir?

  Sırf sizin hoşunuza gitmiyor diye neden başkasının hayatına karışırsınız?

  Siz kimsiniz? Ne hakkınız var?

  Televizyonda Netflix diyorsunuz, izlemeyin efendim.. paralı zaten, aboneysen de kapat aboneliğini.

  Decathlon ilan koymuş, alışveriş etme madem.. sana ne...

  izlemeye , alışveriş etmeye mecbur değilsin ama başkasının tercihlerine karışamazsın. Sen nasıl kendi tercihini yaşıyorsan, herkes kendi tercihini yaşayabilir, yaşayabilmeli..

  yoksa ortaçağda yaşamaktan ne farkımız kalır..
  3 0 ...
 • Moronların yürümez abi yea dedikleri ilişki türü. iki insan birbirini gerçekten seviyorsa çok da güzel yürür. Yürütemediyseniz bunda uzak mesafe ilişkisinin bir problemi yok, dip dipeyken de ayrılacaktınız. Çünküm salaksınız. Sadece zordur o kadar, edebiyat yapmayın.
  3 1 ...
 • NEŞE ALTEN...
  Size bir hikaye anlatmak istiyorum...
  Tek hayali öğretmen olmak olan, Tekirdağlı Neşe Alten öğretmenin hikayesi...
  Daha 22 yaşındaydı,
  Eğitim fakültesinden yeni mezun olmuş ve aynı yıl Diyarbakır'ın, Bismil ilçesi, Çavuşlu Köyü ilkokuluna ataması yapılmıştı.
  Ailesi onu göndermek istemiyordu, Ama Neşe öğretmen ısrar etti ve "BAYRAĞIMIN DALGALANDIĞI HER YERE GiDERiM" dedi. Ailesi vazgeçiremeyeceğini anlayınca babası onunla beraber yola çıktı. Okul harabe, sıralar kırık dökük, duvarlar yıllardır boyanmamıştı.
  Neşe öğretmen Köy muhtarını ve köyün ileri gelenlerini topladı, yardım istedi, Baktı ki yanaşmıyorlar, Masrafları ben maaşımdan karşılayacam, siz sadece bana duvarcı, boyacı, camcı, marangozcu ustalar bulun" dedi. 10 gün gece gündüz çalıştı ve okulu açtı. Masraflar 3 maaşına mal olacaktı.
  Tarih 26 Ekim 1993'ü gösteriyordu, Öğretmenliğinin 25. günüydü, Daha 22 yaşındaydı, Akşam eve gelmiş, yorgundu. Babasına sofrayı hazıladı, Sofrada sadece yoğurt, ekmek ve sivri biber vardı. Aniden kapı çaldı. Babası, kim o der ve dışarıdan "Açın, köydeniz. Neşe Öğretmene bir şey soracağız der." Kapı açılır ve karşılarında silahlı teröristler. içlerinden Türkçe konuşan biri babasına sertçe bir tokat atar ve "Baskıcı T.C.'nin hiç bir öğretmenini Kürdistana sokmayız" der.
  Babası ayağa kalkar araya girer, "beni öldürün kızımın bir suçu yok o daha çok genç der", Arkadaki teröristlerden biri silahını çeker Neşe öğretmenin yanında babasını oracıkta öldürür.
  Teröristler Neşe Alten öğretmeni saçlarından sürükleyerek köyün içinden çıkışına kadar sürükleye sürükleye götürürler. Neşe öğretmenin feryadına yardım çığlığına hiç kimse gelmez. Sol göğsüne 5, sağ göğsüne 5 mermi sıkıp orada ŞEHiT EDERLER.
  ilçe Jandarma Komutanı olayı Duyar duymaz olay yerine hareket eder. Olay yerine ulaştığında gördüğü manzara dayanılacak gibi değildir. Olayı anlatırken; “Masadaki ekmek ve yoğurtla, piknik tüpünün üstündeki kızartılmamış bibere takıldım. Öylece duruyorlardı. Akşam yemeklerini bile yiyememişlerdi. içim acıdı. Ben bile gözyaşlarıma hâkim olamadım. Bunca olay gördüm, bundan etkilendiğim kadar hiç birinden etkilenmedim” diyecekti.
  Neşe Alten öğretmen saçlarında tutulup sürüklenerek götürülüp şehit edildiğinde daha 22 yaşındaydı ve 25 günlük öğretmendi. Baba kızın cenazesi Tekirdağ'ın Şarköy ilçesi'nde yan yana defnedildiler. Geride gözü yaşlı bir aile, Yarım kalan hayaller. Allah onlara rahmet etsin.
  insan hakları örgütleri Neşe öğretmen için tek kelime açıklama yapmadı, PKK bildirilerine bile imza atanlar, Neşe Öğretmenin feryadını duymadı, PKK'lı teröristler için SiViL HASASiYETLERi tutan AB birliği yetkilileri Neşe öğretmeni görmedi bile...
  2 0 ...