• “Kavak yelleri oc’nin uyarlaması mıydı? Yok be o medcezirdi. Çağataycım oynamıştı ryan’ı. Ee kavak yelleri neyin uyarlamasıydı lan o zaman? Efe ile aslı’nın sevgili olacağını biliyordum hani. Off hay ben senin darked. iyice unutkan oldun. Zaten sabahki alzheimer testini de çözemedin. Boku yedin kızım...”

Sabahki alzheimer testi;
    duştayken düşünülenler

Hala bulamadım. inatla bakmıyorum.
    4 0 ...
  • Umarım ellerindeki belge yüzünden babalarından bol biipli iltifatlar almayacak olan yazarlardır.

Oysa bilmiyorlar biricik evlatlarının fizik yerine uludağ sözlük'te sözlük kızının fiziği üzerinde master degree yaptıklarını...
    11 0 ...
  • Hani artık klişe olacak belki "zamanında bu tarzın değerini bilemediler" demek ama gerçekten de değeri bilinmedi yani, itiraf edeyim o değer bilmezlerden biri de bendim. En çok da bu şarkısına gıcık olur, her çıktığında kanal değiştirirdim. Şimdi ise Kibir, Kim Bilebilir Aşkı, Hayrola, Yola Devam, Kelepçe vs. hepsi playlistimin vazgeçilmezi. Özür dileriz seni bu yola ittiğimiz için Hande, inan seni hiç suçlamıyorum.
    0 0 ...
  • "Sen kendini kandır dümenci ibne."
    -heijan kant

Doğrusunu bildiğim şeyin yalanıyla beni uyutabileceğini sananlara söylemek istediğim söz. Tüm yalancı ibnelere.
    4 0 ...
  • bir buçuk ay oldu prozac adlı seretonin salgılatan ilacı bırakalı.
    saçma sapan gereksiz alış veriş yapmayalı bir ay oldu.

şuan ki duygu durumum: endişe duyuyorum, sahneye çıkmak istemiyorum, zorlanıyorum bu duyguları daha önce de yaşadım ve kurtulmak için meslek dahi değiştirmiştim.

şu gerçek bu endişeli durumlarda çok paralar biriktirdim, prozac kullanmaya başladığımda biriktirmeyi bırak eritmeye bile başlamıştım.

şunu söyleyeyim biraz zor oluyor kabuğuna çekilmek kendin olamamak, espri yapamamak, bıkmışcasına yaşamak, ama yaşanıyor sadece kendini yeyip bitiriyorsun ama hayatın monoton da olsa boş da olsa insanların ilgisini çekemesen de başrol olamasan da yaşanıyor ot gibi yaşamak belki daha da pasif heyecansız şikayet dolu utangaç haller...

ankarada ki juri üyelerinin önünde performans sergilerken bu adı geçen ilacı kullanıyordum evet bana çok şey kattığı aşikar fakat şimdi bir ikilemdeyim para mı seratonin hormonu mu? her ikisi de diyorum ve hemde başaramayacağım diye korkuyorum üzülüyorum.
    3 0 ...
  • Her şeyi acıyla öğrendiyseniz mutluluktan da içiniz sızlar.

Kitaptan bir söz. Çok güzel tespit.
    8 0 ...
  • oha çüş yuh. ben böyle birşey görmedim. birisi, bana yürüdü diyor, 5 dk sonra yazısını siliyor, halbuki kendisi her önüne gelene yürüyor. sabah akşam herkese mesaj atan adam bana yürüdü diyor şaka gibi. arkadaşım ben erkek olsam mesaj alımımı neden kapatayım salak mısın? buna salak dediğim için silinir miyim? umrumda değil ya. fake hesap kullanıyor olsam şu an seni eksilere boğmam gerekirdi ama kullanmıyorum. takip ettiğim yazarlarla karşılıklı beğeni yapıyorum, şu an hepsi mışıl mışıl uyuyordur. yarın yine bir 10 15 beğeni alır bu da çünkü karşılıklı beğeni yapıyorum ve bundan sana ne?
    edit: 1 dk da 4 beğeni oldu. şey yanyana 4 pisim var kendimi beğeniyorum.
    edit2: şimdide turuncu saçlarımı kafaya taktı sanırım. Özelden mememi mi atiyim istiyorsun derdin ne?
    16 3 ...
  • insanların kendini tekrarlaması da olabilir. Karşılaşılan engeller, yaşanan kötü olaylar ve işte bu dediğinizden bir müddet sonra hayır bu da değilmiş dedirtmekten öteye geçmiyor ve işte insanlara inanç aşılayan kişilerin bizi yakalamaya çalıştığı nokta da tam burası. insan gerçekten kendini düşünmekten alıkoyamıyor, gerçekten söylendiği gibi bir imtihan içerisinde miyiz o yüzden mi iyi gidecekken bir anda her şey drama filmleri gibi boka batıyor. Yoksa bir yerlerde biz mi hata yapıyoruz? inanca bağlanıp, öldükten sonra daha güzel bir hayat olacağını düşünürsek bu olanlara katlanmak biraz daha kolaylaşabilir, fakat sonrasının olmadığını düşünecek olursak insan nasıl baş eder bu kadar kayıpla akıl sağlığını yitirmeden. Ya da asıl mutluluk, ulaşılacak nirvana akıl sağlını yitirmekten mi geçiyor.
    5 0 ...
  • ilgi mi çekmek istiyor?
    Hmm pek umrunda değil.

Ben de burdayım mı demek istiyor?
    Açıkçası bu da umrumda değil.

Benim umursadığım şey fotoğraflarının sapık ruhlu insanların elinde gezmesi.
    Atıp siliyorsunuz ama iş işten çoktan geçmiş, O fotoğraflar birilerinin galerilerine çoktan girmiş oluyor.

Ne bileyim bana korkunç geliyor bu durum.
    Size gelmiyorsa buyrun meydan sizin.

Edit: galericiler eksiliyor.*
    16 8 ...
  • Buram buram zenginlik kokan hareket. 25 krş farkla kendinizi şımartmak isterseniz yapın derim. Keşke daha önce paralı olsaymış. Kasiyer ve sıradaki insanlar size gıpta ile bakıyorlar.
    Kıyamam ya. Herkese benden poşet diyesim geliyor. Bir gün yapacağım bu çılgınlığı.
    21 6 ...