• Muhtemelen sizi sevmeyen kaynanadır.
    Bu yüzden ibneliğine yapıyordur.
    Bi benim annem olamadı böyle. Telefonda manitayla kavga ediyorum; 'bağırma kıza, elin kızına böyle davranamazsın, feministim ben ezdirmem sana kızı' diyor. Ben mi evladıyım manitalarım mı belli değil. Başbaşa bıraksam maksimum 5 dakika sonra beni çekiştirirler.
    4 1 ...
  • düşük yakıt tüketimi için öneriler

T:
    bizde, ingilizler gibi karşı dairede ki dul ve yetim komşu birlikte banyo yapabiliriz.

(Ama bunun ne faydası olacak anlayamadım.)

(Gazeteler..)

Rumuz:

"Dul garı piçisin dediler çok vermediler"
    8 3 ...
  • Ah bir de konuşmayı bilse.. size göre terörist bana göre eski dostunuz tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin genelkurmay başkanı esir alınıyor ve bu adam olaylar bittikten sonra işine devam edebiliyor. Ülke namus denen şeyden yoksun. Nasıl oluyor da bir genelkurmay başkanı esir alınabiliyor nasıl oluyor da işine devam edebiliyor. Hiç mi sorumluluğunuz yok. O konuma nasıl geldin ve ya getirildin bilmiyorum ama hak etmediğin aşikar. Evet
    5 1 ...
  • Aktroll hezeyanı.
    Ergenekon yoktu. Çomar bir örgüt uydurdu, başka Çomar bir oluşum da destekledi.

Bunun olmaması, kumpas olması, birilerinin para çalmadığı anlamına gelmiyor.
    Zira 17-25 aralık için 'kumpas' diyenler de 'Ergenekon vardır' diyordu.
    Kaldı ki Ergenekon'u ve 17-25'i yapanlar Tayyipgillerin vakti zamanındaki kankası, büyük hocası. Sizin kirli çamaşırlarınızı en iyi onlar bilir.

Jimmy de iyice Nedim Şener oldu çıktı. Ona da Çöktüklerinde tayyipçi olmuştu.
    Kime dokunsalar tayyipçi kesiliyor.
    3-5 ay sonra yeniden ortalığa çıkmak için tayyipçi olma şartı koştular galiba.

Ergenekon gibi Türk ordusuna kumpas kurulan bir rezilliği 17-25 gibi sefilikle eşit tutmak da ancak aktroll bir kafaya nasip olur.
    8 3 ...
  • hata sizde.

Defalarca yazdim farkli platformlara, yine yazacağım. suç sizin gibi her televizyon'a çıkan psikopat, ne olduğu belli olmayan gerizekalilari yüceltmeniz, hakkında sayfalarca entry girmeniz.

bu kafayla da çok gider bu böyle. Maksimum 200-300 lira ceza alir, yarin serbest bırakılır. Siz de hic bir sey olmamis gibi bütün bu olanlari unutursunuz! Hey gidi hey. Ne özgecan'lar unutuldu bu memlekette?

Televizyon sektörünüz, kazandığınız paralar yerin dibine batsın. Bizim gerizekalı millet sebep bunlara hep.

Edit - ayrıca, bu konu üstünden trolluk yaptığını sanan sayın gerizekalilara duyurulur: yatacak yeriniz yok. sözlükte bir kimliğin ardına gizlenip şerefsizlik yapmak kolay tabi ki. Diyecek sözüm yok, ne anlarsınız insanlıktan? Tek hücreli amipler.
    7 2 ...
  • sadece din öğretmeni anlaşılan. Zira o dersin adı din kültürü ve ahlak bilgisi. Ahlakı eksik olduğundan onun öğretebileceği bir şey değil.
    rekabet sahada kalır. biz de galatasarayı fenerbahçeyi sevmeyiz, kötü sonuçlarında güler dalga geçeriz, birbirimizle olan maçlarında küfürler ederiz sinirleniriz falan ama camiaların büyüklüğünü, o camialara gönül vermiş eşimizi dostumuzu yok saymayız. Gösteremesek de camialara saygımız vardır. Yoksa her gün bir takımın bayrağı forması yanar, sokaklar kan gölüne dönerdi. Bu rekabet tribünden sahadan dışarı çıkmamalı. Ben de beşiktaşı savunmak için kavgalar verdim, küfürler ettim küfürler yedim ama döndüm yine gs’li fb’li arkadaşlarıma sarıldım. Formalarına saygısızlık etmedim. Taraftarlığımın sınırlarını aşmadım. Ne yazık ki bu arkadaşımız bu bilinçte değil. Üzüldüm kendisi adına.
    9 0 ...
  • Eskiden ne güzel sadece yığınla kitap almak için gittiğim ve aşık olduğum mekandı şimdiyse ders çalışmak için evimden çok durmak zorunda kaldığım ve o eski sevgimi unutmaya yüz tuttuğum yerdir.

Eskiden kütüphane görevlileriyle de arkadaş gibiydim beni ve babamı tanırlardı aldığımız kitap sayısında veya süresinde sınırlama yapmazlardı bilirlerdi ki bir zarar vermeden kitaplar geri gelirdi ama şimdi üniversitenin o suratsız görevlileri yüzümüze bile bakmıyorlar. Çalışmayı bıraksalar da erkenden kapatsak diye bekleyip duruyorlar.
    3 0 ...
  • ateşteydi zaten ne ateşe atması.

tersine beraber küme düşme potasında olduğu alttaki rakibine 1 puan kazandırdı.
    4 0 ...
  • 24.9 milyar piksellik, kuantum teknolojisi Quantum Satellite ile çekilmiş çin/şangay fotoğrafıdır.

istediğiniz her noktaya odak yapabilirsiniz. araçların plakalarına hatta insanların yüz ifadelerine kadar ayrıntıyı net bir şekilde görebilirsiniz. sağa-sola, yukarı aşağı her şekilde bakın. gerçekten inanılmaz bir şey.

http://sh-meet.bigpixel.c...sage&isappinstalled=0
    24 3 ...
  • Tartıştık diye konum isteyip geleceğini söylemeyip ben dustayken beni ayazda dışarda beklediğini öğrendiğimde, bazen ben bir şeyi incelerken onun da beni saf gözlerle incelediğini farkettiğimde, tüm gücüne heybetine rağmen ben seni dövenilirim diye inatlaştıgımda(bunu yapamayacağımı ikimizde biliyorken) bunu yapabileceğime dair umutlar besleme e yardım ettiğinde ve yine ayni tüm gücüne ve heybetine rağmen gelip başını omzuma koyup bana sığındığı anlarda çok sempatik..
    11 1 ...