• Bıktıran tiplerdir.

Çoktan adama beyim demeye başlandı. Her buluşmada çeyiz konuşmalar,gelinlik modelleri göstermeler vallahaa şiştiiim... bir an önce evlenseniz de kurtulsak.
    4 0 ...
  • Canlı canlı derisini yüzüp açık yaralarına tuz dökeceksin. Hain piç acı çekerken karşısında oturup "Türk" kahvesi yudumlayacaksın.
    4 0 ...
  • abd savaş gemisinin karadenize gelmesi

Rusya Ulusal Savunma Yönetim Merkezi, ABD Donanması'na ait USS Ross destroyerinin Karadeniz’in güneybatı kısmına giriş yaptığını bildirdi.

Merkezden yapılan açıklamada, ABD Donanmasına ait USS Ross destroyerinin Karadeniz’in güneybatı kısmına giriş yaptığı, Amerikan savaş gemisine Rus Karadeniz Filosuna ait Vışniy Voloçek küçük füze gemisinin refakat ettiği belirtildi.

Böylelikle Amerikan gemileri bu yıl içinde Karadeniz sularına sekizinci kez girmiş oldu. ABD daha önce güdümlü füze taşıyan USS Porter (DDG 78) destroyerini Karadeniz’e göndermişti.

Rusya Ulusal Savunma Yönetim Merkezi ise Amerikan savaş gemisinin Rus Karadeniz Filosuna bağlı Amiral Essen firkateyni ile Vışniy Voloçek ve Orehovo-Zuyevo küçük füze gemileri tarafından takip edildiğini duyurmuştu.

ABD ordusu Karadeniz'de Montrö Anlaşması ve uluslararası hukuk uyarınca bulunabiliyor. 1936 tarihli Montrö Antlaşması gereği Karadeniz'e kıyısı bulunmayan ülkelerin savaş gemileri burada 21 günden fazla kalamıyorlar.

Kaynak: sputniknews.
    5 1 ...
  • peki bu sahte dediğiniz peygamber gerçek dediğinizden farklı ne yaptı? o da aynı din masalıyla kendine kitle kurdu ve takipçi kazandı. cenazesinde de onun için üzülen bir yığın bıraktı.
    inanmadığınız peygamberlere sahte inandıklarınıza gerçek demek.
    4 1 ...
  • fenerbahçe

18046.
  • öyle her hafta yok hakemler şöyle böyle yok maç tekrarlanmalı diye ortalığı velveleye vererek, ne bileyim, sosyal medyada 7-24 "vedat 100 milyon lem", "sicili bozuk lem", "uzay takımı lem", "serdar aziz falcao'dan daha çok gol lem swh" gibi şeylerle fb'yi olduğundan fazla büyük göstermek gs'yi yerin dibine sokmakla falan şampiyon olunmayacağını gösteren takım. bir söz de ersun'a söylemek gerek. "ligin sıralamasını biz belirleriz", "gs'yi şampiyonluktan ettik" gibi şeyler söyledin diye o işler öyle olmuyor hocam. eved.
    7 1 ...
  • fenerbahçe

18040.
  • FB Taraftarı:

Menerbahce mampiyon

Biz:

https://youtu.be/ehzguyUzbtw

O değil de asrın takımı Fenerbahçe ile rezil Galatasaray arasında bir puan var. Dün son dakikada o golü yemeseydik bugün öne geçmiştik. Medya sizi fazla gazlıyor.
    6 3 ...
  • insanların özgürlüklerini savunmak güzel ama Bunu böyle aptalca cümlelerle yapmamak gerekir zira sonrasında böyle g.t olursun.

Rakı içenden de içmeyenden de gelebilir zarar. insandan zarar gelebilir. insan tehlikeli bir canlıdır. Sarhoş, yobaz vs ek bir sıfata ihtiyacı yok.
    5 0 ...
  • aç olmamama rağmen can sıkıntısından yemek sepetine girip ne söylesem diye boş boş dolanırken, ben napıyorum aç bile değilim ki düşüncelerim beynimi kemirirken içimdeki isteği bastıramayıp yemek söylemem. yemeğin gelmesine yakın nakitim olmadığı için kartımı aramaya başlamam fakat yerinde bulamamam. kartı kaybettiğimi anlayınca, hadi kart tekrar çıkartılır da ben bu yemeği nasıl ödeyeceğim diye götümün tutuşması ve hızır gibi yetişen biri sayesinde para bulup içimi rahatlatmam. sonrasında, ben bu kartı bulsam bulsam üniversite itiraf sayfalarında bulurum diyerek bütün sayfaları takip edip gönderilerde ve storylerde kartımı ararken tam 23 saat önce paylaşılmış bir storyde kartımı bulmam. 1 saat daha geçmiş olsaydı story silinecekti ve kartımı bulamayacaktım. şimdi kartı bulan kişiye mesaj attım bekliyorum. içimdeki sesi dinleyip söylediğim yemek sayesinde oldu hepsi, uzun lafın kısası hayat garip şey.

edit: kartı bulan arkadaş kartı tekrar sokağa salmış dalga geçer gibi bana kartın olduğu sokağı söylüyor. gidip baktım kart mart kalmamış tabii. şimdi arayıp kullanıma kapattırdım.
    8 0 ...
  • Teknolojinin kötü etkisi üzerine anlamlı çalışma.

teknolojinin insan üzerindeki etkisi
    (img:#19483280)
    (img:#19483281)
    (img:#19483282)
    8 0 ...
  • o kadına bakımlı olmayı isteyeceği hayat refahını sundun mu? Rahat bir psikoloji sundun mu?

Sonra bakımlı değilsin, herkes bakımlı olmak ister herkes bir kere geldikleri bu hayattı öz güven dolu yaşamak ister. Erkek kadını eve tıkayıp hayat refanı dar eder psikolojisini siker atarsa kusura bakmayın kadnın yaşadığına dua edin.
    9 0 ...