• durum göndererek gizliliğinizi önemsiyoruz paylaşımı yapılır mı ya hu? whatsapp a kimse sosyal medya gözüyle bakmıyor. rehberinde olmayan her kim olursa olsun durumda kullanıcıların karşısına çıkarmamalısınız. iletişim psikolojisinden, sosyolojiden, kitle psikolojisinden anlamıyorsunuz... bu şeye benziyor, ev sahibi olarak anahtarınızla eve girip sayın kiracımız gizliliğinizi önemsiyoruz demeye.
    2 0 ...
  • Bilinç altınız orospu olmuş geçmiş olsun.

Kaç tane karı kız varsa artık hayatınızda. Gerçi adamın nicki pezevenk başka ne olmasını bekliyorsun ki benimkide mallık!
    2 1 ...
  • ilaç kullanılmalı. depresyon ve birkaç şikayetim daha mevcut. 2 senedir atlatamadım. 3 kez ilaç denedim, bu üçüncü denemem. bu sefer farklı bir ilaç kullanıyorum ve 2 aydır daha iyi durumdayım. ilaç kullanmaz isem uyuyamıyor, yemek yiyemiyor, korku atakları geçiriyor ve yataktan çıkamıyorum. gündelik hiçbir işimi yapamayacak kadar ağırlaşıyor durumum. ilaç kullanılmalı. intihar meyili için hasta dikkatli takip edilmeli, intihar edebileceği şeyler ondan uzaklaştırılmalı.
    günlük tutması için teşvik edin. beraber spora başlayın, spor ruh halinde çok etkili. dikkatini çeken konularda kitap vs sağlanmalı, beyin başka şeylerle meşgul edilmeli.
    tempolu yürüyüşün çok faydasını görüyorum. sizde deneyin.
    2 0 ...
  • sözlüğe baktığımızda her konuda kesin kes bilgisi ve fikri olan arkadaşlardan geçilmiyor. en doğrusu en hakikat sahibi o arkadaşlar. aksini iddia eden cahildir veya iq seviyesi 2 haneli oluyor. ahaha. bir de herbokologlar bir şeyi savunurken cahil ve düşük iq ithamında bulununca kendi tezinin güçlendiğini zannediyor.

sözlükte amerikan uzmanları, avrupa uzmanları, nihal atsızlar, ırk bilimciler, toplum mühendisleri ve fistness uzmanları kaynıyor. en kral en mükemmel tespitleri yapıyorlar. helal olsun, ha unutmadan insanların kafasından geçenleri okuyabilme yeteneğine de sahipler.
    2 0 ...
  • istemememe rağmen "iyilik" yapıp da teşekkür bekleyen insanlarla asla anlaşamıyorum.
    1 1 ...
  • Hayatının minicik bir özeti :

12 yaşına geldiğinde 6 farklı dil konuşabilen dahi çocuk. Annesinin ilgisi her zaman en çok kendisinde olmuş (elbette onaylamıyorum) kız kardeşlerinden biri piyano öğrenmeye başlamış ve sigmund rahatsız olunca piyanoyu evden atmışlar.

Tıp fakültesini derece ile bitirmiş.
    Bir deney esnasında kokaini yaratıp kokain bağımlısı olmuş. Nişanlısı martha'ya bile kokain gönderiyormuş.

Neyse evlenen barklanan freud abimizin 3 oğlu da 1. Dünya savaşına katılmış. O kadar parasız kalmış ki patates karşılığında yazı yazıyormuş o dönem . Zatüree ve Kötü beslenmeden kızı sophie ölmüş. Sigmund freud için çok büyük bir yıkım olmuş.

Sonrasında freud ağız kanseri olmuş ve çenesinde protez ile yaşamak zorunda kalmış. Tutunduğu tek dalı kızı anna kalmış. Hitler avusturya'yı da feth edince ; ülkedeki en yaşlı yahudi olan ve çok iyi korunan sigmund freud' un (hitler kendisinden nefret etmektedir) kızı anna'yı tutuklatmış. Ülkeden gitme karşılığında anna'yı serbest bıraktırmış sigmund freud. Sonra ingiltere'ye gitmiş ve sürgünde ölmüş.
    2 0 ...
  • ahaber'den ezberlemiş, durup durup papağan gibi "akp'den önce çivi çakılmamış" diyor. kuklacılığa başlamış, chp'liler "2003'de de fakirdik amma" diyormuş. onu diyenler fantezi dünyandaki chp'lilerdir. 2002'de akp gelmeden önce avrupa birliğine girmek üzereydik, "nasıl yapacağız"ın hesabını yapıyorlardı. şimdi bir adamın bir tarafında oynattığı millet diyorlar.

akçomarlığa heves eden adam gibi yapsın. "akp'li değilim ama" olayına girmeyelim.

"çivi çakmamışlar çivi çakmamışlar". ya sen küçük tayyip falan mısın? bak bunlar türkiyenin en büyük sanayi kurumları. hangisi akp'nin 20 yılında yapılmış, de bakalım. akp ne yapmış da bunların arasına sokmuş?

1 1 TÜPRAŞ-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. 87.949.306.283
    2 2 Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. 37.070.563.066
    3 3 Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. 25.850.659.907
    4 4 Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş. 24.635.365.339
    5 - Star Rafineri A.Ş. 20.831.490.442
    6 6 Arçelik A.Ş. 18.618.318.252
    7 5 TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. 17.214.311.459
    8 7 iskenderun Demir ve Çelik A.Ş. 16.391.885.570
    9 - - -
    10 8 Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. 14.146.073.159
    11 15 Aselsan Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 12.591.587.725
    12 10 Hyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 10.903.560.018
    13 11 Çolakoğlu Metalurji A.Ş. 10.338.694.378
    14 12 Mercedes-Benz Türk A.Ş. 9.943.691.164
    15 - - -
    16 9 içdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş. 9.803.127.248
    17 13 PETKiM Petrokimya Holding A.Ş. 9.233.405.399
    18 22 TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. 8.677.894.242
    19 33 EÜAŞ Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü 8.515.825.488
    20 17 BSH Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. 8.359.211.422

akp'nin yaptıklarını sayayım: 5 tane müteahhit firmayla dümen kurulmuş. dolar üzerinden şişirme fiyatlarla, katma değeri olmayan yol, köprü, havaalanı, tünel yapıyorlar. beraber devleti soyuyorlar. 5 firmanın hepsi bütün dünyada, bütün ülkeler arasında en çok devlet ihalesi alan firma listesindeler. bunun başka açıklaması var mı?
    1 0 ...
  • rahmetli hacı dedem ben 6-7 yaşında köye yanına gittiğimde evdeki bir ders kitabının ilk sayfalarını açıp atatürk resmini gösterip sert ve gülümseyen bir ifadeyle "tükür" demişti ben de tükürmüştüm.

sonraları anladım atatürk'ün kıymetini ama bu kara cahil halka atatürk'ü anlatmanın imkansızlığını da aradaki süreçte öğrenmiş oldum.
    2 0 ...