• gerçekleşmesi halinde bugün aklınca dalga geçen tiplerin tek yaşama gayeleri olan futbol müessesesinin ülkemizde bitmesi anlamına gelecektir. sadece fenerbahçe değil galatasaray veya beşiktaş böyle bir yola gitse ülkede futbol mutbol oynanamaz. isteyen denesin.

keşke yapsak ben şahsen isterim. 2011 senesinden beri ellerine geçen her fırsatta koca kulübe zarar veren, milyonlarca insanı hiçe sayan tff - mhk gibi kurumların ve yayıncı kuruluş denilen kan emici müessesenin nazik yerlerini görürdük ne güzel. hatta gs ve bjk nin aklı varsa fenerbahçe ile söz birliği ederler biz de olmayız derler. yoksa düzelmez bu saçmalıklar.

keşke 2 sene bu ülkeden futbolu ve siyaseti tamamen çıkarsak, yasaklasak ülke özüne döner. siyasete bakıyorsun tamamen para odaklı herkes kendi ekmeğinin peşinde vatandaşları düşünen kimse yok. futbola bakıyorsun herkes kendi ekmeğinin peşinde taraftarları 100 yıllık kulüpleri düşünen kimse yok..
    3 1 ...
  • Ben de doktorum deyince saldiriyorlar. Cok egolusun sana haddini bildiricem falan diyolar. Nasil bi yazma sekliyse. Nasil kanitlayacaklarsa kendilerini.

Kadinim deyince bi daha mesaj gelmiyor.

Halbuki doktorlar hic oyle sandiginiz gibi efendi falan degil ikili iliskilerde.
    2 0 ...
  • ilginc bir tespit. Peki ilerleyen yaşlarda aynı sey kadınlarda da oluyor mu? Yani, heteroseksuel bir kadın, meme gördüğünde heteroseksuel bir erkek kadar seviniyor mu?
    Not; ben de meme sever bir erkeğim. hem de öyle böyle değil, baya bi severim.
    1 0 ...
  • Olsa da konuşsa kalbimin dili... diye devam eder baba mekanın cennet olsun senin gibisi bir daha gelmez bu dünyaya.

https://m.youtube.com/watch?v=wtOHNhG0EZc+
    2 0 ...
  • fenerbahçe

18277.
  • hala olayı idrak edememiş fenerliler var. sadece fenerbahçe değil bütün takımlara verilen limit çok düşük. bunun sebebi ekonomi krizdir. ülkede döviz sıkıntıda birde futbolculara transfer ücreti milyon eurolar verildiğinde ülkede zaten az olan döviz iyice sıkıntıya girecek. bu yüzden bütün takımlara sınır getiriliyor sermayeyi korumak için.

bu saatten sonra türk takımlarının avrupada başarı yakalamaları çok düşük. türk ligi küçülmeye gidiyor.

ajax, porto ve benfika gibi oyuncu yetiştirip satan şampiyon olacak. eskidendi parayı bayılıp şampiyon olma dönemleri.
    1 3 ...
  • Tamam, biz de ilk 97 bölümü ayıla bayıla izledik, hatta 3-4 kez baştan izledik, repklikleri hala ezberimizde, yaşımız gençti, kanımız hızlı akıyordu falan ama... eğri oturup doğru konuşalım şimdi.

1. Arkadaş cast demiş... başrol yapımcının oyuncu bile olmayan kardeşi, yan rollerin bazıları başrolün oyuncu bile olmayan hemşehrileri falan.

2. Osman sınavdan sonrası kademe kademe kötüleşiyor.

3. Behzat ç, ezel, hatta ekmek teknesi varken kesinlikle ve katiyen gelmiş geçmiş en iyi dizi olamaz.
    0 3 ...
  • evlenirken sadece cinselliğin düşünülmesi
    kafa dengi bir eş seçilmemesi
    bencillik
    aşırı veya çok az ilgi
    yetinmeyi bilmeme
    sağdaki soldaki soysuzlara uyup gaza gelme
    mantıklı ve makul kararlar verememe
    yüksek beklentiler
    geçim bilmemek

gibi az insanda bulunan özelliklerin olmamasıdır.
    2 0 ...
  • lübnan

182.
  • Nasil bi devirdeyim anlamıyorum.
    Bir gün evimde yemek yaparken,köyümde güneşin batışını izlerken,sokakta yürürken şehrimi bombalayacaklar diye çok korkuyorum.
    Yok mu barışın olduğu bir yer gidip yasayalım korkusuzca.
    9 0 ...
  • fiat egea

184.
  • Bu nasıl peynir ekmekmiş arkadaş şu dandik arabanın bile fiyatı anasının nikâhı olmuş.
    Valla ben araç olarak sahte balenciaga alabiliyorum en fazla. Ayak gücüyle çalışıyor. Ekonomik ve ergonomik.
    4 0 ...
  • bir gün erector ile tengir uçakta yolculuk yapıyorlarmış. Erector hostes çağrı ziline basıyor, hostes buyrun ne istemiştiniz diye sorunca hiç ibnelik olsun diye bastım diyor, aynı şekilde 3-4 defa hostesi çağırıyor, her seferinde erector aynı sözü söylüyor.bu durum tengir'in de hoşuna gidiyor, bu sefer zile tengir basıp hostesi çağırıyor, hostes artık çıldırmak üzere ne istiyorsun diye tengir'e soruyor, tengir de hiç ibnelik olsun diye bastım der demez hostes tengir'i tuttuğu gibi uçaktan dışarı atıyor, ardından da erector'u atıyor, tengir hızla aşağı doğru düşmekte iken erector paraşütünü açarak yanına gidiyor. tengir erector'a sitem ederek senin yüzünden öleceğim bak başıma ne hal getirdin deyince erector da "madem paraşütün yok ne diye ibnelik yapıyorsun" der.

Fıkralar ve türkiye ile.
    7 1 ...