bugün

inanılmaz lezzetli, hayatımda yemediğim tavukları yediğim tavukçudur. açıldığından beri müdavimi olmama rağmen posiyonlarında küçülme gibi bir değişiklik görmediğim üstelik son gittiğimde oturacak yer bulamayıp yan tarafındaki ıcık cıcık yağ içinde tavuk pişiren amerikan tavukcusuna gitmek zorunda kaldığım tavukçudur. bir yerli marka çıktı ya ! hemen taşlayalım sopalayalım.
Bugun maltepe sahilyoluna kfc de yemek icin gittigim ve yaninda farkettgim konseptiyle beni cezbeden yer. Diger fast foodlarda 13-14 liraya zor doyarken 10liraya sinirsiz icecek ve patates salata ve tavugun oldugu super menuyle doydum, az once internet sitesine girdgimde nautilus ve buyaka subelerini farkettim kadikoyde oturuyor olmamdan dolayi natiulus subesini ziyaret edicem. şimdilik hersey mukemmel denenmesi tavsiye edilir. (en azindan amerikan fast foodlarina karsi yerli saglikli bir tavukcumuz olmus ne güzel.
Ozellikle acılı but cok lezzetli henuz digerlerinin tadina bakmadim tavsiye edilir.
Bakırköy capacity deki kalite hizmet lezzet 10 üzerinde 10 dur. Kesinlikle Tavsiye ediyorum. Aldıkları para helal.
Green salads'a göre daha fazla menüsü olmasına rağmen makarnası ve salatası kötü olan yer. genelde pörsümüş marullar vs. Oluyor.

Onun dışında Sunum servis vs. Fena değil. Biraz geç geliyor sadece.
tavuk satan bir yere göre çok pahalı... o sebeple bıraktım kendilerini.
yemek söylendiğinde önden gelen tadımlık çorba ile gönlümü kazanmış yerdir.
eskişehir'e franchising anlaşmasıyla şube açmış işletmedir.

çok geniş bi menüye sahiptir ve oldukça lezzetlidir. fiyatlar eskişehi piyasasının biraz üstündedir ama değer. hele ki servisle beraber getirdikleri sıcak ekmekler enfes.
world chicken.

(bkz: benim mekan)
(bkz: ibiğim şekil önümden çekil)
hiç gitmediğim, fakat açıldıktan birkaç ay sonra fiyatları iki katına çıkarttığını gördüğüm mekan. nautilus şubesi ilk açıldığı zamanlar gözüme takılmıştı, fiyatlar da çok makul gözüküyordu, 6-6.5 lira. şimdi değil bir kaç hafta sonra giderim dedikten sonra bir de gördüm ki fiyatlar 10 liranın üstüne çıkmış. şu ansa yanılmıyorsam 12-18.5 lira arasında değişiyor.

mekan bu parayı hak ediyor ya da etmiyor diyemem sonuçta hiç gitmedim, ama insanları bu şekilde sikmek isteyen bir mekana gitmeyi zaten istemiyorum.

bir benzeri için:

(bkz: kasap döner)

edit: imla
ilk yediğinizde aklinizin gittigi onceden yediklerimiz neydi dersiniz sonradan alişila gelmiş birbirini tekrarlayan tatlar.
Soslu tavuğun mucididir , ayrıca türkiye geneli 56 şube almanyada 2 çinde 1 hollandada 2 tane olmak üzere hizmet vermektedir , verdiğiniz parayı tam anlamıyla doymak üzere karşılığını alırsınız , birbirinden güzel lezzetleriyle vazgeçilmezlerimdendir.
Ayda bir defa mutlaka tavuk yediğim yer. Ama en son dün gittiğimde fiyatlar 1-1,5 tl arası artmış. uzun makarna yerine eve aldığımız makarnadan koymuşlar. Salataya da zeytin eklemişler. * Ana ürün tavuk yine lezzetli olmasına rağmen değişiklik soğuttu beni.
siz hiç tavuk yediniz mi ? sloganıyla beni kendisinden daha yemeden uzaklaştıran tavukçu dükkanı.
Eve gelen şiparişlerinin porsiyonları bariz derecede küçük olan restorant. 15 tl ye 6 parça tavuk ve 1 kaşık makarna geldi ya la. :(
Cheese californiası güzeldir ancak makarnası birçok şubesinde değişmiş gördüğüm kadarıyla, eskisi daha iyiydi.
Yıllardır " yahu şu burger'a mc'e kfc'yr popoyes'e bir türk firması rakip olamıyor" deyişimi birinin duyup açtığı işletme zinciridir. Harikulade lezzete sahip mönüleriyle diğerlerinin 10 adım önündedir. Sağlıksızda değildir ha diğerleri gibi. Şefin mutfağı mıydı neydi tam hatırlamıyorum adını ama güzel bir salata, makarna ve harikulade bir tavuk sote. Muazzam. Kesinlikle gidilmeli.

Edit: imla.
Gece akla gelip insanı kıvrandırmasıyla ünlü yemek zinciri.

Her gece mutlaka bir tabak cheese california aşeririm. Giderseniz mutlaka benim için de yiyin.
Biraz pahalı bi yer.. Dün oradaydım.. Bir porsiyon Meksika soslu tavuk 24 liraydı..
isim çok basit kaçmış biraz çekinmişler sanırım. halbuki ismi kümes olsaydı çok daha farklı olurdu eminim.
şimdiye kadar yediğim hiçbir şeyden memnun kalmadığı yerdir.
isim itibariyle tavuk camiasını hedefleyen işletmedir. kim böyle isme sahip bir yerde yemek yer lan ?
harika soslu tavuklar yapan tamamen yerli güç , şahsen burgera oraya buraya gitmektense 14 lira verir dağ kekikli kremalı tavuk gömer fazlasıyla doyarım. diğer rakipleri , bilakis , sayrem , tombiş v.s. gibi yerler yanında otursun ağlasın.
git iskender ye 16 lira.
Birçok şehirde şubesi bulunan restoranlar zinciridir. Bugün aşçı olarak teklif geldi, acaba çalışma saatleri nedir, eksileri artıları nedir? Çalışmış olanlar özel mesajımı parlatırsa sevinirim.
güncel Önemli Başlıklar