• Habersiz salacaktık hata ettiler. Sen geceden kapıları açacağım dedim. Mülteciyi gündüz gönderdin adam önlemini alır işte. Elinde bulunan tek kozu da böyle kullanmış oldum.

  Yıllardır Şener Şen misali vallahi köyü sataram ha dercesine kapıları açarız dedin ve açtık kapıları sonuç yine hüsran.
  6 0 ...
 • Verilmesi gerekendir. internette her sahil şeridinden botlarla yunanistan'a geçmeye çalıştıkları haberleri dönüyor. Sahil güvenlikler, gelen kararla botları geri çekmiş, geçin diyorlarmış.

  Sınırların bi iki kapıdan ibaret sanan cahillere bildirmek istiyorum, türkiye geçişleri artık kontrol etmiyor.

  Ben cebimden para vermeye bile razıyım, akın akın yollayalım. Verilen yardımları keselim, ülkece seferberlik ilan edelim.

  Yürüyedurun yiğitler, avrupaya biz giremedik siz girin.

  1 haftada 100 bin yollasak bile tüm, avrupa karışır.

  Eğer arkasında durulursa, bu kararı verenin alnından öpmek lazım.
  13 2 ...
 • Peki Siz sorumluluk hissediyor musunuz yoksa.

  Bana ne ateş düştüğü yeri yakar hükümetimizin tadı kaçmasın mı diyorsunuz.
  14 0 ...
 • Bugün bu başlığa övgü dolu yazılar, tebrik yazıları yazmamız gerekirdi. Başakşehir topçuları dün efsane oynadılar(ilk yarısını izledim sadece).

  Maçın ilk yarısı bittikten sonra whatsapp grubumuza gelen mesajlara baktım ve tüm sevincim bir anda yerle bir oldu.

  Onlarca şehit, onlarca yaralı var diye.

  Ayda 3-4 şehit haberine alıştırılmış(maalesef) bünyemize bu kadar şehit ağır geldi. Teyit etmek istedim, inanmak istemedim, dedim yanlış bilgidir, komplodur, provakedir.

  Sabaha kadar uyumadım. Bilgi topladık sürekli. Telsiz konuşmaları, videolar, yaralı askerlerin görüntüleri, bağırış çağırış. Orada canlarımız canını veriyordu vatan sınırı için. Kesin bilgileri aldık daha da yıkıldım.

  Bugün cuma namazında son bir dua ettim vatan için, vatan evlatları için. And içtim ilk operasyon yazısı geldiğinde gönüllü gideceğime.

  Bugün gündem keşke bu olmasaydı. Keşke bugün başakşehir'ın başarısını konuşuyor olsaydık. Ama olmadı. Bu çok ağırdı.

  Türk evlatları elbet bunun hesabını soracaktır. Hesabını soracak ve kanını yerde koymayacaktır.
  11 0 ...
 • Şehitleri ve orduyu istismar edip Ülkeyi cehenneme çevirmenize
  Karşı halkın tepkisi.

  Suriye'deki savaş tayyoşun savaşı ama ölenler milletin çocukları.

  Putin tayyoşa geçirmiş içinde dolaştırıyor.
  19 4 ...
 • 1-2 saate kadar 30000 civarına gelecek sayıdır. "fırtına obüsleri" de vuruyorsa o sayı 60000 e çıkar akşama kadar..

  33 tane vatan evladı gitti. allah bilir evlerinde nasıl büyük bir acı yaşanıyor. ne hayalleri vardı kim bilir. arkalarında eşleri çocukları anaları babaları kardeşleri kalmış. bizde aşiret gibi kan davası güdüp skorda öne geçip acılar azalacak diye umuyoruz. biz derken biz değil işte iktidar ve yalakaları. bu insanların çocukları büyüyünce nasıl anlatacaksınız babaları ne için ve nerede vefat etti diye. vatan toprağı savunulacak ise en önlerde ben de gideyim toprağa düşeyim hiç önemli değil. ne gözüm açık giderim ne ailem arkamdan karalar bağlar. ancak o topraklarda savaşması gerekenler şu anda edirneye doğru avrupaya gitme umudu ile götlerine neft yağı sürülmüş gibi giderlerken bizim askerimiz oralarda hayatını yitirmemeli.
  17 4 ...
 • akitin sitesine girildiğinde görülen haberlerdir.

  başlık : 28 Şubat’ta başörtülü kadınların hayalleri çalındı
  açıklama: baş örtülü kadınlara zulüm edilmiş

  link: https://www.yeniakit.com....leri-calindi-1092524.html

  başlık: Unutmadık, unutturmayacağız! Zulmün adı 28 Şubat
  link: 28 şubtta müslümanlara zulüm edilmiş

  link: https://www.yeniakit.com....adi-28-subat-1092385.html

  başlık: Milletin adamlarını durduramadılar
  açıklama: 28 şubatta müslümanlara zulüm edilmiş ama tayyip gelim herşeyi düzeltmiş.

  link: https://www.yeniakit.com....rduramadilar-1092328.html

  28 şubatta 33 şehit verdiğimiz bir günde baş örtülü kadınlara zulüm konuşan akiti tebrik ediyorum, yılardır hiç bozmadınız kendinizi, hep aynı istikrarda aynı şeyi yaptınız, çok güzel gerçekten.

  hükümetin hiç suçu yok bu arada 33 şehit vermemiz ile, şehit demişken baş örtülü kadın zulmünü duymuşmuydunuz?
  11 0 ...
 • küfürlü şekilde yapmaktadırlar. zannedersin ki suriye politikasını belirleyen muhalefet ve muhaliflerdi. kendi g.tünden korkup vatanını terk eden suriyelileri ülkeye dolduran muhalefet ve muhaliflerdi. geceden beri kudurmuş gibi küfür ve hakaret içeren şeyler yazıp herkese vatan haini diyerek kendi pisliklerini kamufle etmeye çalışacak kadar şirazeleri kaymış. allah ıslah etsin diyeceğim ama bu saatten sonra ıslah olmaları da zor.
  13 2 ...
 • böyle yapınca hükümetin battığı bataklık gözükmüyor zannediyorsunuz değil mi. 18 yılın sonunda oluşan kitle böyle sığırcık kuşu gibi aynı. suriyeliler burada ne bok yiyiyorlar neden bizim askerimiz orada diye soracaklarına "muyalifler pis kaka" diye merkezden kendilerini ayırabileceklerini, sorumluluğu üstlerinden atabileceklerini zannediyorlar.

  ulan sizin yalaya yalaya bitiremediğiniz adamlar "birkaç şehit var" derken bizim her 1 şehitte ciğerimiz yanıyor. ipneliği bırakın gözünüz başınız ayrı oynamasın artık. insan olun. gözlerinizi yaladığınız yerden biraz çekin gerçekleri görün artık. bu vatana en büyük ihaneti bir siyasetçinin peşinden koşup her türlü ahlaksızlığı savunanlar yapıyorlar. daha düne kadar putini yalıyordunuz. size dedik ayıdan post rustan dost olmaz diye. pinpon topu gibi bir abd bir rusya arasında gidip geliyordunuz. ne oldu şimdi ? hiçbir şeyi dinlemeyin sonra iş boka batınca muhalifler şöyle böyle. çözüm süreci aynı feto konusu aynı şimdi suriye konusu aynı. adam olun adam.
  17 4 ...
 • haberleşme özgürlüğü insanın temel haklarından biridir. Ayrıca anayasayla korunmuştur. Böyle acı bir olay karşısında insanları kör, sağır, dilsiz durumuna düşürmek çok çirkin. Çıkıp gerekli doğru Bilgi ve açıklamalar yapılır o zaman. interneti yavaşlat, hepimizin başı sağolsun de bu kadar mı?
  15 2 ...