• Bergen - elimde duran fotoğrafın : https://m.youtube.com/watch?v=9u0nX0vca6s+

  Bergen - benim için üzülme : https://m.youtube.com/watch?v=x4jvQ5UaMQc+

  ikisi de playlistimde peş peşe bulunuyorlar. Dertsiz adamın bile amının ortasına yerleştirebileceğini düşünüyorum.
  1 0 ...
 • herkesi kendin gibi zannetmek. benim en çok canımı yakan hatam budur. bir türlü ders almıyorum yinede. çok masumca başlıyor her şey ta ki gerçek yüzünü görene kadar.
  4 0 ...
 • Kendisine her laf edeni de eksi yagmuruna tutuyor sanırım. Bir aylık oğlum var geceleri uyutmuyor, sözlüğe bir gireyim aylar oldu ki girmedim dedim mk benim oğlana can kurban. içine sicmis sözlüğün elin trollu.
  4 1 ...
 • Bazen ona trip atmaya cekiniyordum ya sallamazsa bu sefer daha derinden hancerlenirim diye son birkac seferdir trip atip ustune kendimle dalga geciyorum hem tribim icimde kalmiyo hem de aglanacak halime guluyorum bu da degisik bi tarz oldu ama hos.
  2 0 ...
 • ara ara yaptığım hadise.
  Gün içerisinde telefonumun saatini bir iki defa değiştiriyorum ve üç-dört gün hiç dokunmuyorum.

  Çok garip oluyor. Normalde üç ana öğün, üç dört defa da ara öğün yaparım. Ana öğünlerimin saati asla değişmez, hep o saatlerde acıkırım çünkü. Ancak zamanı bilmediğimde iki defa falan yemek yiyorum. Uyandığım saat hariç her şey tepetaklak oluyor.

  Böyle saçma bir şeyi neden yapıyorsun diyen olacaktır muhakkak.
  Zevkine. Kaosu seviyorum. Saatin kaç olduğunu merak ederken çıldırmak hoşuma gidiyor.
  5 0 ...
 • bugün bulunduğum ortamda hayallerimi gerçekleştirmek üzere olan biriyle karşılaştım. genelde o bir şeyler anlattı, biz birkaç kişi dinledik falan. o kadar kişi arasında kendimi fark ettirmem güzeldi ve ''toplantı'' sonrası konuştuk, hayallerimi gerçekleştirmem için birkaç tavsiyede bulundu, numarasını verdi yardımcı olmak için. mutlu oldum. paylaşmak istedim, tşk.
  4 0 ...
 • Kendini sosyalist sanan liberaldir hepsi. Ama bunun farkında dahi değiller.

  Sosyalizmi sadece yaşam tarzı özgürlüğü sanırlar. Sosyalizmin Ekonomik ilkelerini ya bilmezler ya da görmezden gelirler.

  Bilseler zaten milyonlar kazanıp sosyalistmiş gibi tutarsız davranmazlar.
  8 0 ...
 • Geçen noelde olduğu gibi bu noel de gerçekleştireceğim eylem. Geçen yıl en arka masadaki güneyli adam "Noel mi? Sana noel hakkında bir şey söyleyeyim. Hepsi boş." demişti.

  Batak oynarken diğeri masaya kartı sertçe vurup "Hey ahbap, siz güneylilerin sosisli ekmeği kutsal saydığı doğru mu?" diye dalga geçti. Başka bir güneyli adam da diğer güneyliyi savunarak "doğrusunu istersen noel babanızın haritası sadece kuzeyden ibaret, şimdi kalkıp sosisliyi erekte olmayan penisi yerine kullanan kuzeyliler bizimle dalga geçmesin." dedi.

  Ortalığı karıştırdığımı anlayınca kıraathane sahibi, "seni aşağılık ucube, demek ekmeğime bizon gibi göz diktin hea? Şimdi sana patronun kim olduğunu göstereceğim." deyip Kendi fotoğrafını gösterdi. Deli galiba.
  7 0 ...
 • asrın liderimizin bugün denizli'de toplu açılış töreninde yaptığı eleştiridir.

  --spoiler--
  "Bugüne kadar gelmiş geçmiş tüm cumhurbaşkanları, başbakanları arasında ülkemizin şehirlerinin tamamını ziyaret eden başka kişi bulamazsınız, çünkü biz milletin iradesinden başka irade tanımıyoruz. Kendi sırça köşklerinde siyaset yapanlar milletin ne düşündüğünü bilemezler"
  --spoiler--

  evet bunları diyerek kendinden önceki başbakanları, cumhurbaşkanlarını eleştirmiş asrın liderimiz.
  diğerleri sırça köşklerde oturuyorlarmış, ama sayın erdoğan halkın içindeymiş.

  öyle dedi.
  dedi ve sonra 400 milyon sterlinlik uçağına binerek beştepe'deki sarayına gitti.
  recep tayyip erdoğan

  başkalarını sırça köşklerde oturmakla, halkın arasına karışmamakla eleştiren sayın erdoğan cuma namazı kılmaya bile 150 araçlık koruma konvoyu ile gidiyor.
  kendisi sırça köşklerde değil, zırhlı köşklerde oturuyor tabi.
  https://www.birgun.net/ha...nu-bilemezler-240312.html
  16 6 ...