• Televizyondakiler sayılıyor mu? Sayılmamalı bence.

  Benim görmüş olduğum en yakışıklı adam babam diycem ama onun da o hallerini fotoğraflardan gördüm.

  Ama roma’da navona meydanında bir garson görmüştüm. Sanırım oydu. Ama bağane? Kime ne faydası var?
  7 2 ...
 • gençken olaylara tepkileriniz yüksek oluyor. aşk, ayrılık, arkadaş gibi şeylere çok anlam yüklüyorsunuz. zamanla aşkların bittiğini, sevdiklerinizin öldüğünü, arkadaşlıkların herzaman sürmediğini görüyor, şaşırmamaya, tüm bunların hayatın getirisi olduğunu öğreniyorsunuz. hayat kafanıza vura vura öğretiyor. büyümek kolay iş değil. çok sancılı ve uzun bir süreç.

  edit: bir de erken büyüyenler var. hayatla erken yüzleşenler. onlar hiç çocuk olamıyorlar. en kötüsü bu galiba.
  8 0 ...
 • şimdi neredesin? ecevit gibi namuslu bir halk adamına yazar kasa atmak çok kolaydı öyle değil mi? hadi şimdi de yapsana aynı eylemi, fetöcü diye bin parçaya bölsünler seni!
  5 1 ...
 • Saymaya sövmeye gerek olmayan, ruhu hasta ama çok çok hasta kadındır.

  Anne değildir, sadece kadındır.
  Her doğuran anne değildir azizim!
  Annelik derin mevzu...

  Yok ısınamadım, yok bırakmak zorundaydım, yok ailem istemedi yok estek yok köstek bahaneleri osuruktan teyyarelerdir, annelik tanımına uymaz.
  6 1 ...
 • müdür falan herhalde, taze fasulyesini bile ayağına getiriyorlar adamın. ayrıca kaşık olmaması dikkat çekici bir unsur. cacığı nasıl yiyeceği ya da içeceği merak konusu.
  superman filmindeki ucan adam
  6 0 ...
 • Sözlüğün kurulduğu yerden önceden mezarlık varmış. Sözlük kurulurken mezarlık yıkılmış fakat bir mezar kalmış. işte o mezarın yatırı sözlükte gezer durmadan. Sen takip etmeden takip etmiş gibi görünmen yatırımızın işi.
  Korkma lütfen. iyi niyetli bir yatırdır.
  6 0 ...
 • Diğer günlerde erken kalkmaya bünyenin alışmasıdır. Hafta içi her gün 6 buçukta kalktığımdan haftasonu en fazla 7-7 buçuğa kadar gidiyor. Hatta çoğu kez 6 buçukta zonk diye uyanıyorum. Hay bünyeme sıçayım emi.
  3 0 ...
 • Diğer günlerde erken kalkmaya bünyenin alışmasıdır. Hafta içi her gün 6 buçukta kalktığımdan haftasonu en fazla 7-7 buçuğa kadar gidiyor. Hatta çoğu kez 6 buçukta zonk diye uyanıyorum. Hay bünyeme sıçayım emi.
  3 0 ...
 • sevdiğin insanın uyanmasını beklemek kötüymüş. kötü o kadar yetersiz ki aslında hissettiklerimin yanında. onun gibi hayat dolu biri nasıl günlerdir hareketsiz yatar orada diye başımı duvarlara vurmak istiyorum. Herkes çok üzgün. ben tek bakışın için her şeyimi verirdim şimdi. içimden öyle büyük bir ah diyorum ki, sanki ağzımdan dökülürse dünyam başıma yıkılacak. Sen dökülmeden gelirsin ama, lütfen
  1 0 ...
 • behzat ç

  9998.
 • işte tam da bu dediğim diyalog.

  --spoiler--

  Savcı Esra: Niye geldin?

  Behzat: Sen niye ağladın?

  Savcı Esra: Geçti gitti boş ver..

  Behzat: Çık çık çık… Geçmedi gitmedi, sen niye ağladın?

  Savcı Esra: Behzat sen akıllı bir adamsın ama konu kadınlara gelince biraz salaklaşıyorsun galiba.

  Behzat: Hee.

  Savcı Esra: Ben sana diyorum ki adamlar gelip seni alacak, gideceksin. Bu işin sonu yok! Belki senelerce tutuklu kalacaksın, ne zaman döneceğin belli değil, senin umurunda değil. Ağladım… Çünkü seninle konuşamadım. Ağladım, çünkü sen beni görmüyorsun. Ve ben seni seviyorum.

  Behzat: Ama ben bunu bilmiyordum.

  Savcı Esra: Bilmiyorsun… Tabi nereden bileceksin. Sen ancak birisi öldüğünde duygusal yaklaşıyorsun. Senin duygu radarına girmek için illa ölmek mi lazım Behzat?

  Behzat: Yok, hayır. Yapamam ben.

  Savcı Esra: Haklısın. Cesaretin olmadan ne yapacaksın ki? Hayatımda tanıdığım en korkak adamsın. Herkese meydan okuyorsun ama kendi duygularından korkuyorsun. Geçmişe saplanıp kalmışsın. En büyük felaketler senin başına gelmiş dimi? En büyük acıları sen çekmişsin, ben hiç bir bok bilmiyorum ki. Acı nedir? Bilmem. Yalnızlık nedir? Bilmem. Dünyanın ekseni kaydı Behzat, 12 cm yerinden oynadı sen bana 1 cm bile yaklaşmadın! Saplantılısın…

  Behzat: Hee, ne güzel söyledin. Saplantılıyım ben. Benden bir bok olmaz, biz seninle hep kavga ederiz, mutsuz oluruz biz seninle.

  Savcı Esra: Mutsuz olalım, ne var! Biz de mutsuz oluruz. Ben seninle mutsuzluğa da varım.

  --spoiler--
  2 0 ...