• afedersiniz türk kızlarını itin götüne sokup cıkarırken birden güzelliklerine ilgi göstermeye mi basladınız.
    sizi ilgilendirmeyen bir takım güzelliklerdir.
    5 1 ...
  • (#42285147).
    No'lu entrysinde ingiliz seviciliğinin medeniyet kavramının m'si ile tanışamamış bir ırk olan arap seviciliğinden yeğ olduğuna dikkat çekmiş olan yazardır..
    ilgili entaride kimseye sevgi ve övgü yoktur..
    Kedi köpekleri ise şeyhperestlerden ve araplardan daha değerli ve evrene çok daha faydalı bulduğu kesindir..
    5 1 ...
  • a haber

1690.
  • a haber

yalancılıkta nirvanaya ulaşmışlardır. hahahasktr ya her geçen gün kendilerini aşıyorlar. bunu atv yi falan izleyenle sabah akit gibi şeyleri okuyanlarla oturup çay bile içmemek lazım. sana da bulaştırırlar *
    16 1 ...
  • suadiye ve çevresinde benimdir bu adam.

gerçi bu ara mahallemize dadanan martı çetesi yüzünden kediler köpekler aç kaldı.

bitane de kansız orospu cocuğu var su yemek koyduğum kapları deviriyor onu da yakalarsam anasını laciverte boyicam.
    5 0 ...
  • mersin

1069.
  • tantunisi süper olan memleket. hele de acılısı süper olan yiyecek. of of birde yayık ayran olacak yanında yeme de yanında yat. daha sonra künefeyle bitir işi. hazım yapması içinde cennet cehennem obruğurunu gez valla. memleketimizin her yeri çok güzel.
    11 0 ...
  • adam abd'li olmasıyla övünmüyordan sonrasını okuyamadım. acıdım lan bu gerizekalıya. lan amk kekosu, adamlar her filminde dünyayı kurtarıp, her binanın tepesine abd bayrağı konduruyor. transformers filmlerinde bile bayraksız sahneleri yok. götüm götüm, gerçekte olmayan kahramanlık hikayeleri uyduruyorlar. siz hala tork olmoklo ovonmoyon.

ya bi sie!
    9 0 ...
  • sahiplenme duygusu güzeldir de "kadınına" tabiri biraz aşırı olmuş sanki.
    bir insanı tanıma aşamasında onun kılık kıyafetine de dikkat edip giyim tarzı hoşunuza gitmiyorsa sokmayın hayatınıza, ben bunu değiştiririm kafasından uzaklaşın artık kimse değişmiyor...
    kadınım(!) olmadan önce de dekolte giyiyorsa, kadınım (!) olduktan sonra da giymesinde sorun yok...zira ben onu o şekilde kabul edip kadınım (!) yaptıysam bu durum seni ne ilgilendirir....

nesim'e sormuşlar, yarin ile hoş musun?
    hoş olayım, olmayayım o yar benim. sana ne!
    4 0 ...
  • şu macron mudur sakson mudur ne karın ağrısı ise o da stadyumda olsa da 3-0 falan kazansak keşke maçı. o kamilin suratındaki ifadeyi görmek isterdim doğrusu.
    6 0 ...
  • karşı cinsle gök yüzünü izleyip yıldızlara bakmak...kaç sene oldu acaba...elimi tutana kadar yaşanan kalp çarpıntısı (kısmi taşikardi), o anın heyecanı...en son ne zaman yaşadığımı dahi hatırlamadığım güzel anılar...ölmeden önce son bir defa daha yaşamak nasip olur mu bilmem ama o heyecanı yaşamayı özledim.
    7 0 ...
  • Tabii sevemeyiz.
    Eski sevgilimiz başkasıyla görüştüğü için yeni sevgilisini dövmeyiz.
    Sinirlendiğimiz zaman sevgilimizi asansör boşluğuna itmeyiz.
    Sizi çalıştırıp paranızı vermek için odamıza çağırdıktan sonra uyku ilacı sayesinde size tecavüz edip gökdelenin 20. Katından aşağı atmayız.
    Sizi vahşice öldürdükten sonra parçalara ayırdığımız cesedinizi bavulla çöpe atmayız.
    Eski kocamızın boğazını kızımızın gözü önünde kesmeyiz.
    Milletvekili forsumuza güvenerek sizi öldürüp üstüne eskortlukla suçlamayız.

Biz nasıl sevelim sizin gibi?
    5 1 ...