• Aynı şekilde hitap edilir.
    Kullanım biçimine, konuşma tarzına göre fazla ciddi gelebilir böyle de çok kasıntı oluyor. En iyisi ilk sohbette siz diye hitap etmektir ilerleyen sohbette sen ben safhasına gelirseniz sizin bileceğiniz iş, sayın sözlük halkı.*
    4 0 ...
  • Kişilik bozuklukları çeşitlerindendir. Bu kişiler etraflarına karşı dostça, ekspansif ve enerjik olurlar. istekleri dışında bir şey geliştiğinde normalden fazla şekilde kızgınlık ve aşırı duyarlılık gösterirler, ruh halleri depresyon halinden fazla neşe haline kadar değişebilir. Gün içinde bazen karamsar kimi zaman konuşkan halde olurlar bazende fazla içe kapanıktırlar. Belirtiler psikotik olmayan düzeyde devam eder.
    Bazı durumlarda ortaya çıkan birtakım faktörlerle manik depresif psikoz görülebilir. Genel olarak iş hayatlarında başarılı oldukları kadar sosyal hayatlarında dengeyi sağlayamazlar. Çeşitli tedavi yöntemleri ile tedavi edilebilir.
    6 0 ...
  • ankaragücü'nü günahım kadar sevmeyen bir beşiktaşlıyım ama bizim taraftar böyle bir hareketi hak etmişti o gün yaptıkları ile. o gün oynayan çocuklara böyle bir saygısızlık yapmak kimsenin haddine değildi.

bence kulübe değil densizlik yapan taraftarımıza verilen ayardır.
    10 0 ...
  • bir merak unsurudur.

hayatta en sevdiğim şeylerden biri başka insanların kitaplıklarını incelemektir. yolda giderken bir evin penceresinden içerde kitaplık olduğunu görsem kitapları incelemeye çalışırım. az tanıdığım birinin evine gitmişsem sohbet ederken gözüm psikopat gibi kitaplara kayar. içecek falan getirmek için mutfağa gitse hemen kalkıp raflara daha yakından bakmaya giderim.
    diyeceğim fotoğrafları daha net çekin de kitapların adlarını görebileyim.
    8 2 ...
  • bu sırrı ilk kez burada paylaşıyorum, çok heyecanlıyım.

lütfen şimdi belirteceğim yöntemi akp'lilerde deneyiniz. deneyiniz ki daha çok akp'linin fetö güzellemelerini tespit edelim burada ifşa edelim.

şimdi twitteriniz var mı yok mu?
    yok diyorsanız siktirin gidin zaten bundan sonrası sizi ilgilendirmiyor.

var diyenler iyi okusunlar.

twitter'de arama bölümü var.
    o bölümde arayacağımız anahtar kelime "hizmet" olsun, ya da "gülen" olsun diyelim.
    oradaki boşluğa "gülen" yazıyorsunuz, sonra "from" yazıyorsunuz, o kişinin kullanıcı adını yazıyorsunuz, sonra "until:2015-01-01" yazıyorsunuz ve entere basıyorsunuz.

örneğin melih gökçek'i deneyelim.

şunu yazıyoruz: (gülen from:@06melihgokcek until:2015-01-01)

çıkan sonuçlar şurada;
    https://twitter.com/searc...3A2015-01-01&src=typd

çıkan sonuçların ekran görüntüsü;
    akp lilerin fetöcü tweetlerini bulma yöntemi

diyelim ki melih gökçek'ten sıkıldınız. akp'li başka bir süper kahramanı(!) deneyebilirsiniz.

kimi deneyelim?
    hmmm burhan kuzu'yu deneyelim mi?

deneyelim inşaallah.

şunu yazıyoruz: (fethullah from:@BurhanKuzu until:2015-01-01)

bingo: https://twitter.com/searc...3A2015-01-01&src=typd

birkaç kişiyi daha denedim.
    örneğin bekir bozdağ.

ama kurnaz geçen andımız tartışması sonrası silmiş tweetleri.

bu şekilde aklınıza gelen akp'lileri arayın arkadaşlar. tek tek ifşa edelim...
    --------------------------------------------------------------
    bakınız kıyıda köşede kalmış bir tane daha buldum.

bülent arınç.
    arama kriteri: (cemaat from:@bulent_arinc until:2015-01-01)

sonuç: https://twitter.com/searc...3A2015-01-01&src=typd
    -------------------------------------------------------------
    bir başka örnek;
    fatih tezcan tiyniyetsizi;

arama kriteri: (cemaat from:@fatihtezcan until:2015-01-01)

arama kriteri: (fethullah from:@fatihtezcan until:2013-10-01)
    14 6 ...
  • Onları bulduğunuz yerde öldürün. sizi çıkardıkları yerden siz de onları çıkarın. fitne çıkarmak, adam öldürmekten daha kötüdür. mescidi haram’ın yanında, onlar savaşmadıkça siz de onlarla savaşmayın. sizinle savaşırlarsa onları öldürün. inkar edenlerin cezası böyledir.
    5 1 ...
  • Türklükten bahsedince küplere binen kişidir. Kısaca bahsedeyim tarih konusunda her kafadan bir ses çıktığını iddia edip aynı zamanda keskin fikirlere sahip olmak ve işine geldiğinin sağlam savunucusu olmak nedir cevabını kendine ver ben merak etmiyorum çünkü. Ben tarihe inanmam ayrıca söylemlerim benim düşüncem şu şekildedir şeklinde olur fikirlerimin değişebileceğini hep söylerim. Neyse yaran neyse tuz basmaya devam et.
    6 1 ...
  • (bkz: partisine küfreden pancar üreticisi akp li çomar)
    hafta sonu bu başlıkta gördüğümüz, video çekip fatih portakal'dan bu videoyu yayınlamasını isteyen çomar.
    sen bu videoyu çektin, neden atv'ye, a haber'e, habertürk'e, cnn'e göndermedin de "fatih portakal yayınlasın bunu" dedin.

çünkü eşşek gibi, köpek gibi biliyordun ki senin bu derdini ekranlara getirecek tek adam, tek kanal fox tv'ydi.
    diğer satılmış köpekler sen ölsen bile yayınlamazdı videonu.

bak dün küfür ettiğin, vatan haini ilan ettiğin, fetöcü dediğin, pkk'lı dediğin fatih portakal ekrana getirdi senin sorunlarını, elbistan'a muhabir gönderdi, haber yaptırdı.
    dakikalarca sizin sorununuzu getirdi ekrana.

bu da size insanlık dersi olsun.
    anlayacağınızı sanmıyorum, ama eğer insansanız bugüne kadar yaptıklarınızdan utanırsınız...

hepimiz aynı gemideyiz, artık şu kula kulluk etmeyi, çomar zihniyeti bırakın da göte göt demeyi öğrenin bir zahmet...
    8 3 ...
  • Eşim olur kendileri. Soğuk bir başakşehir sarıyer versusundan sonra mevzu düğüne geldi işte. Hey gidi günler hey 3.5 sene olmuş 1.5 senesi evlilik.
    7 2 ...
  • içime kaçarım.

evet, kaybolurum. sırasıyla sesimi kaybederim, hareketlerimi, tepkilerimi, keyiflerimi... en sonunda bir "eşya" vasfını alırım iyileşene değin.
    8 3 ...