• "kendi açtığı başlığa arka arkaya 5 entry giren ezik" olarak sözlük tarihinde yeni bir çığır açmış yazar iddiasıdır. tamam lan haklısınız siz bizim sizin gibi 13000 yıllık tarihimiz yok *

  (bkz: dağ çinlisi) *
  2 0 ...
 • Başıma gelen durumdur. Gelmemiş de olabilir. Ev ile iş arası tam 15 dk. Ben hala yatakta uyanmamak için direniyorum. Neyse şimdi kalksam yemek kahvaltı yapsam üstümü giysem derken saat 08.20 olur. inip arabayı çalışırsam saat 08.30 git benzin al derken saat 08.40 oradan işe git derken saat 08.55 olur. Neyse geç kaldım ben arkadaşlar siz yola devam edin.
  1 0 ...
 • Sana dokunmak istiyorum
  Hayatına,kalbine,ruhuna
  Sarılıp bırakmamak istiyorum
  Kokun sinemde kalana kadar

  Yaralarını görüyorum,kalbimle sarılıyorum
  Gözlerine bakıyorum,ruhumla öpüyorum
  Kalp atışını hissediyorum,nefesimle kucaklıyorum
  Canını görüyorum,canımla sarıyorum.

  (Dipnot:Henüz benimle bu yolculukta değilsin,fakat bu kafamda ve kalbimde olmadığın anlamına gelmez.) -B
  2 0 ...
 • psikolojide buna aşağılık kompleksi deniliyor. kişi içten içe kendisini aşağılık görüp bundan ötürü dışarıda başka cinslerinde aşağılık olduğunu iddia eder.

  erkekler thales ile filozof oldular felsefe'yi yarattılar, pisagor ile matematiği, arşimet ile mekaniği, alan turing oldular bilgisayar bilimini yarattılar.
  bunları hepimiz biliyoruz ve bir erkek olduğum için erkek cinsini övmüyorum veya kadınları aşağılamıyorum.
  Ancak kadınların erkekleri aşağılamasının bir son bulması gerek.

  kadınların erkek çocuk istemesi de bu yüzden.dikkat ederseniz hiçbir erkek forumlarda sözlüklerde "nasıl erkek çocuğu sahibi olurum offf" diye başlık açmıyor ancak kadın forumları böyle başlıklarla dolu.
  2 0 ...
 • sizinle muhabbet etmek istemeyen ve sırf saygısından size cevap veren tiptir.

  tam emin olmak için sürekli mesaj atın, sürekli güncel problemleri hakkında konuşun.

  siz yazmadıktan sonra size yazmıyorsa sizi iplemiyor demektir.

  ara ara ne yapıyorsun diye yokluyorsa ego tatmin ediyor demektir.

  siz yazıp konunu devamını getirmiyorsanız ve karşı taraf ısrarla yazıyorsa ve bu sefer roller değişti demektir eğer siz hmm yazınca deliye dönüp sürekli konu açmaya çalışıyorsa sizinle ilgili takıntılı düşünceleri var demektir.

  denenmesi bedava, kolay gelsin.
  2 0 ...
 • hayta38

  22.
 • Nickiyle sempati, yazar ve kişiliğiyle saygı duyulan bir arkadaş. Sevdim seni. iyi yazmalar.
  2 0 ...
 • Çok çişi gelen bireyin tuvalete telaşla koşup tuvaletin kapısını açmasının ardından içeriden de kendisinin çıkmasıdır.

  Ben de iki saattir tuvaletin ışığı neden yanıyor diyorum, meğer ben varmışım. Ne yapıyorsam o kadar saat. Neyse şimdi rahatça girebilirim, tuvaletten çıktığıma göre.
  4 1 ...
 • sevmek için görmek ne kadar tek şart değilse, özlemek için de değil.

  konuşmasını, sesini, güldürmesini, duygulandırmasını da özleyebilirsiniz.
  7 0 ...
 • Otodüzenleme mekanizmasina göre kişinin bir nevi kendine iyilik yapıp ,onu üzen yıpratan sahistan uzaklaşma istegidir . Bünye der ki yeter artık o seni üzüyor buna izin verme. Vazgeçmek için beyin düşünceler üretir ve her vazgeçiş bu düşüncelerin sonucudur.
  5 0 ...
 • enes batur

  809.
 • video adı ; "47.000 TL FiRST CLASS UÇAK BiLETi"

  açıklama ; En yüksek uçuş sınıfı olan First Class uçak bileti aldım Emirates den Economy Class ve Business Class 'tan büyük olan First Class Toplamda New York Dubai Arası 47.000 TL fakat ben daha ucuz olan 15.000 TL ye aldım ve deneyim ledim en pahalı uçak bileti seyahati #BunaDeğerMi , güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

  https://www.youtube.com/watch?v=smzsbQEyZtM+

  7 günde izlenme sayısı; 4.249.952.

  boş beleş adamların devlet yönetimine gelmelerine ezelden alışığız ama konu kültür, sanat, sosyal medya falan olunca insanın içi bir garip oluyor ya.

  ilkokulda beslenme saatlerine muz, çilek getirmek yasaktı bizim çocukluğumuzda. şimdi görgüsüzlük yapmak bir trend ve çok büyük bir kitlenin kana susamış gibi takip ettiği bir bok çukuru haline geldi.

  birçok ruhun, kültürün ve anlayışın bu kadar hızlı silindiğini görmek ne üzücü.
  8 0 ...