• Sevgili aptallar, bu gibi olaylar oldu daha önce, birçok insan öldü ve muhalif partiler “şimdi siyasetin zamanı değil” dediler ve olaylar sonradan unutuldu. Akpli siyasetçiler aynı hataları yapmaya devam etti, bu da o hatalardan biridir ve bu gibi hatalar tekrar yapılacağı için ben hükümeti desteklemiyorum.

Edit: aktroller, biz, buna benzer olaylar olmasın, insanlarımız ölmesin diye desteklemiyoruz.

Siz, insanların ölmesini istiyorsunuz galiba, ondan destekliyorsunuz?

Nasıl sizin gibi yazabildim mi? Sizin gibi suçlama yaptım mı?
    6 1 ...
  • şehitler tepesi boş kalmayacak diye esip gürleyen siyasi parti liderinin yaptığı şey.

neredesin sen?
    çıksana ortaya, birinci ağızdan milletinle acını paylaşsana.

çıkıp iki cümle açıklama yapsana.

"bütün bunların sorumlusu benim" desene.

81 milyonun önüne bir valiyi attın, adam ikide bir çıkıp şehit sayısı açıklıyor.

sen nerdesin bu ülkeyi (bkz: şahsım) diye tanımlayan adam.

hani senin şahsın nerede?

edit: şu an hatay valisi yerinde olmak isteyeceğim en son insan. cidden çok zor bir durumda adam. allah ona da sabır metanet versin.
    24 4 ...
  • rall

150.
  • sen o kadar rezil bir insansın ki, sana insan bile demek istemiyorum.
    şehit haberleri geldikten sonra sırf hükümete bir zeval gelmesin diye "şehit yok, şehit haberleri yalan" diye paylaşım yaptın.
    rall

şimdi utanmadan hala şehit haberlerini gizleyip iktidarı parlatmaya çalışıyorsun.

senin ne asker umurunda, ne şehitler umurunda.
    senin umurunda olan tek şey hükümetin eleştirilmemesi.

biraz insan ol lan.
    bari bu gece biraz insan ol.

allah seni kahretsin.
    senin gibi varlıklar dururken nur yüzlü mehmetlerimiz şehit oluyor ya bu dünyanın adaletini sikeyim ben.

edit: allah aşkınıza şu rezile bakın.
    başlığa günün ilk entrysini girmiş ve sayın cumhurbaşkanım diye yalamalık yapmış.
    rall

şu girilen entry uludağ sözlük tarihinin en rezil, en haysiyetsiz, en aşağılık entrysidir.
    34 5 ...
  • Öyle günlere doğru gidiyoruz ki az sonra yazacağım son derece basit, kuş kadar aklı olan herkesin düşünebileceği ve dahi de zaten düşünmüş olması gereken sorular sorulamayacak:

istiklal harbini yaptık, halkımız neden yaptığımızı biliyordu. ikinci dünya savaşına girmedik, halkımız neden girmediğimizi biliyordu. Kıbrıs'a çıktık, halkımız neden çıktığımızı biliyordu. Pkk ile mücadele ettik, onun da sebebi herkesin malumu idi.

Uzatmayayım, suriyede ne yaptığmızı, neden yaptığımızı, neyin karşılığında, hangi hesaplar uğruna bunca fedakarlığa katlandığımızı bilen var mı? Türk ordusunun sikik hizb ül tahrir teröristlerinin yanında ne işi var?

Sucukçu muhasebecisi'nin bu ülkeye yaptığı ve daha da yapacağı kötülüklerin sonu gelmeyecek gibi görünüyor. Üstelik de lafa gelince pek vatansever olduğunu söyleyen kıyamet kadar vatandaşın desteğiyle..

Uyanın artık, size doğru düzgün bir açıklama yapmaya tenezzül bile etmeyenlere güvenmeyin.

Bu güne kadar bir bildikleri vardır diye ne dedilerse destek verdiniz. Fetönün önünü açan yetmez ama evet referandumunu mu desem, ihanet sürecini mi desem, diktatörlük sistemi referandumunu mu desem... Sonu hep kötü bitti.

Aranızdaki azgın partizanlara bir diyeceğim yok, lafım gerçekten vatansever olanlara:

Akıllanın artık, yanlış yapıyorsunuz, ülkemize zarar veriyorsunuz...
    13 0 ...
  • inşallah haberler yalandır, eğer doğruysa çok kötü...

malesef haberler her yerde.
    hala doğru olmamasını diliyorum.

göz göre göre nasıl bunu yapabildiler? nasıl bir vicdan var sizde?

edit: an itibariyle cumhurbaşkanı erdoğan başkanlığında beştepe'de idlip ile ilgili acil güvenlik toplantısı yapılıyor. bu acil toplantıya dayanarak malesef gelen haberlerin doğru olduğu anlaşılabilir. aynı şekilde chp parti myk'da acil toplantıya girmiş bulunmakta.

edit-2: bu saatten sonra bize düşen tek şey birlik olmaktır.
    allah namus vatan birlik...
    27 şubat 2020 idlib te türk üssüne saldırı
    17 10 ...
  • bir akp'li itirafıdır.

hem de öyle böyle değil, erdoğan'a en yakın isimlerden, akp'nin önde gelen isimlerinden biri olan ve halihazırda cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kurulu üyesi olan bülent arınç'tan gelmiştir bu itiraf.

ona buna sorosçu diyen akp'liler izleyiniz;
    https://streamable.com/dd60g

ne demiş bülent arınç?
    "soros ve soros'un tesev vakfı bizim için muteberdi, başımızın tacıydı, baş tacı ediyorduk..." demiş...

adamınız gol diyor yani.

bakınız çokomelli akp'liler.

soros denilen herif şu;
    akp nin soros u baş tacı etmesi

bülent arınç'ın soros'un türkiye temsilcisi olarak bahsettiği kişi can paker.
    can paker denilen adam bir türk düşmanı, atatürk düşmanı. ergenekon ve balyoz kumpaslarını alkışlayan adam, bizzat tayyip erdoğan tarafından kürt açılımı için görevlendirilen ve açılım sürecinde akil adamların başına getirilen ve apo iti için özgürlük isteyen şahıs.

can paker her alanda tayyip erdoğan'a çok yakın bir isim.
    can paker'in kardeşi canan barlas. kendisi meşhur yandaş gazeteci(sözde).
    canan barlas'ın kocası ise "yağdanlık" olarak bilinen yandaş mehmet barlas.
    bu yağdanlık ve yandaş çiftin oğulları ise bir başka yandaş cemil barlas.

yani can paker, kardeşi ile, yağdanlık eniştesi ile, yeğeni ile de tayyip erdoğan ile yan yana.
    kendisi tayyip erdoğan'ı öve öve bitiremiyor haliyle.
    en çok da askerleri hapse göndermesi ve kürt açılımı yapmasını seviyormuş.

can paker'in sevdiği tek isim tayyip erdoğan değil tabi.
    kendisi fethullah gülen'i de çok seven ve bunu gizlemeyen biri.

peki bu soros, can paker vb geçmişte mi kaldı bülent arınç'ın dediği gibi?

tabi ki hayır.
    can paker bugün (bkz: bosphorus global) adı altında faaliyet gösteren pelikancılara abilik yapıyor.

pelikancıları tanımak için okuyunuz;
    (bkz: pelikan terör örgütü/#41409013)

işte bir bosphorus global toplantısı.
    https://twitter.com/bosph...status/846391209547444224

masanın başındaki isimlerden biri soros'un türkiye şubesi can paker, onun yanındaki isim ise cumhurbaşkanlığı baş danışmanlarından mehmet uçum.

yani geride kalan, geçmişte kalan bir ilişki yok.
    soros ve can paker akp'nin ve erdoğan'ın dün de başının tacıydı, bugün hala öyle.

not: bu bosphorus global denilen oluşum, boğaziçi küresel ilişkiler merkezi adı altında trt için,
    haberlerden sonra "doğrusu ne" adı altında bir program yapıyor.
    yani trt pelikancılarla çalışıyor.

diyeceklerim bu kadar.
    şu satırları okuyorsanız zaten izlediğinizi, duyduklarınızı, okuduklarınızı kendi zihin süzgecinden geçirecek olgunlukta olmanız lazım.

iyi geceler...
    7 1 ...
  • gördüm artırıyorum.

nude atmayan gençliğe aşina değiliz aq.

sözlük ki bir neslin erişkinliğe erişmesine, kaynaşmasına vesile olan asosyal platformudur. anonim olarak birbirinize güvenip nude atmanız kadar doğal bir şey yok.

kaldı ki sözde bu ülkenin en aydın(lık) kişilerinin bulunduğu sözlük mecralarında "vaoov amk kız ve cinsellik konuşmuş" kafasındaki davarlara ayrı bir tutuluyorum. lan senin hormonun var da onun yok mu? sen beğenilmek istiyorsun da o istemiyor mu? sen kendini birine sokmak istiyorsun da o soksunlar istemiyor mu?

arz talep amk.

konuşun evladım. yaşın küçükmüş ama destekliyorum konuşun. bu ülkede seksi bir tabu olarak göstermekten kurtulacağız hep birlikte el ele, son olarak send nude. teşekkürler.

ekleme:23'den küçüksen atma lan. 30 yaşındayım, sübyancı olmayalım bu yaştan sonra.

ekleme2: biriyle bir şey konuştuysan ve erkek orospuluğuna soyunup başkalarına anlatıyorsa, o senin değil onun ayıbıdır. hiç ciddiye alma.
    5 0 ...
  • ilginç bir kafa...
    tabi ki; (bkz: akp döneminde olmuştur)

hulusi akar açıklamış, "idlip'te hava sahasının açılması için ruslarla görüşmeler yapıyoruz" diye.
    https://tr.sputniknews.co...cin-ruslarla-gorusuyoruz/

ruslarla görüşüyorlar.
    ne için?
    rusları vurmak için.

sevgili rusya, bize hava sahasını açın da, biz de uçaklarımızla sizin uçaklarınızı vuralım, sizin askerlerinizi, araçlarınızı vuralım ve size karşılık verelim...

şaka gibi.
    bu adam bir de orgeneraldi, genelkurmay başkanlığı bile yaptı 15 temmuz 2016'ya kadar. (15 temmuzda esir olduğu için o günden sonra ben kendisini genelkurmay başkanı, hatta bir asker olarak tanımıyorum)

babacım, şu saçma idlip operasyonuna başladığınız günden beri yazıyoruz burada, hava desteği olmadan böyle bir operasyon yapmak deliliktir, şehit veririz diye.--->(#42885729)

siz ya milletin aklıyla dalga geçiyorsunuz, yahut da bu işten zerre anlamıyorsunuz.
    sizin bu saçma inatlarınız yüzünden idlip'te son zamanlarda kaç şehit verdik.

yazık değil mi?
    sizin allahınız kitabınız yok mu?
    şu mübarek kandil gününde taşak mı geçiyorsunuz bizle?

rusya ile görüşüyorlarmış.
    neyi görüşüyorsun rusya ile?
    binlerce askerimiz orada ruslar tarafından bombalanma riski ile karşı karşıya, sen düşmandan izin istiyorsun.
    madem böyle bir harekata giriştin, rusya karşı taraf, sana izin verir mi?
    yiyorsa uçurursun uçaklarını havadan desteğini verirsin. yok yapamıyorsan da oradaki mehmetçiğimizi rusların insafına bırakmaz, geri çekersin.
    20 2 ...
  • Bakınız, bu da Cinsiyetçi bir söylemdir.
    Erkek adam neden ağlamasınmış?
    insan değil mi bu? Acısı kederi yok mu?
    Bana Yusuf miroğlu gibi takılan odunlar itici gelir. insani özelliği olmayan insandan hoşlanmıyorum sanırsam.

Kadın erkek fark etmez, Önemli olan ağladıktan sonra gözyaşını silip kaldığı yerden devam edebilme gücü bulabilmek.
    11 0 ...
  • Az önce kaavede yaşlı bir amca tarafından sorulan soru.
    Merak etmiş bilen varsa anlatsın diyor.
    Eğer serbest değilse 'allah, din, kitap diyenler nasıl hırsızlık yapıyor?' diye de soruyor.

Ne cevap versek bilemedik...
    4 1 ...