• bu konuda üstüme yok, insan kalbi özellikle de hanımefendilerin kalbini hiç kırmak istemediğim için taktik geliştirdim.

Ayrılmak istediğiniz kıza şu hataları yapmayın.
    1- soğudum bu ilişkiyi bitirelim.
    2- artık yapamıyorum, ayrılmak istiyorum.
    3- ara verelim.
    Bunları yapmayınız, kişinin kalbi kırılır ve özgüvenini kaybeder.

Kalp kırmadan ayrılma yöntemi.
    1- onu övün devamlı çok güzelsin, sen bir melek olmasın gibi.
    2- her fırsatta iltifat edin, ama her gün her saat yapın bunu.
    3- onu sevdiğinizi her fırsatta her konuşmanın sonunda ekleyin.

ilginizi en üst düzeye çıkartın, en sonunda ilginizden bıkacak ve 1. belirtiğim gibi o sizden ayrılacak.

Böylece kalbi kırılmadan, özgüveni yerinde bi şekilde hayatına devam edecek. Sizide kötü değil her zaman iyi hatırlayacak.

Malesef doğanın kanunu böyle arkadaşlar, ilgi gösterirseniz gidiyorlar. Bende bunu bildiğim için böyle yapıyorum.

edit:
    Sizden ayrıldıktan sonra 2-3 gün çok sık olmasada, sensiz yapamıyorum. barışmak istiyorum diye birazda yalvarıyormuş gibi yapın.

fazla abartmadan, tamamdır. Veya biraz abartıp çok yalvarırsanız. Emin olun daha hiç geri dönmez.
    11 2 ...
  • Dağlara kaçmak mesela *
    uludağ olur, ılgazlar, toroslar, palandöken, alpler, everest olur hiç farketmez * dağ olsun yeter bazen *

yani,

Birazcık uzaklaşmak.
    Birazcık kafa dinlemek.
    çok doğa.
    çokça yeşil, çokça mavi.
    bol oksijenli bir kaçamak yani *

tüm bunlarla birlikte Yaslanacak bir göğüs
    Ve birlikte kaçtığın bir de el olursa oksijen ve mutluluk çarpmasıyla oralarda ölmeye bile razıyım *

--spoiler--
    Uzun bir tur için biletim var
    en güzel manzaraya sahip
    Dağları var, nehirleri var
    Ama eminim seninle daha iyi olurdu
    --spoiler--

Anna kendrick- when i'm gone(cups)
    https://youtu.be/cmSbXsFE3l8

bazen ihtiyacın olan tek şey
    15 0 ...
  • t i b b

223.
  • eskiden kendi halinde takılan vasat bir tipken ne olmuşsa özgüven depolayıp millete atar yapmaya başlamış. burdaki ilk zamanlarını da biliriz isim yapmak için yapmadığı kalmamıştı 1-2 arkadaş edinmiş herhalde açık ve net.
    14 4 ...
  • çok acı. enkaz oldum,yok oldum. onunla gezdiğimiz yerler, ellerinin güzelliği, pamuk ayakları,güzel gözleri... allahımm bir insan bu kadar mı güzel kokar. ona sarıldığımda kokusunu içime çekerdim. çok özledim kokusunu, dudaklarının tadını, sarıldığımda kollarımın onu sarışını... onun yiyemeyip benim bitirdiklerimi, elleriyle bana hazırladıklarını.

evlenme planları yaptık, hayaller kurduk. annemlerle tanıştı, annemler de çok sevdi onu, o da annemleri çok sevdi. sevdiğim kızla ömrümü dolduracaktım, kızım sevdiğim kadına benzeyecekti. ailem onlar olacaktı... ama olmadı. kaybettim onu...

şimdi fiziksel olarak bir yerlerde, başkalarından sevgiler ummakta. kendisi başka bir insan.

benim sevdiğim kız değil, o öldü. onu kalbimin en güzel yerine gömdüm,toprağını öpüyorum her gün.

evet yalnızım, başka bir kızı sokamadım hayatıma. 7-8 ay oldu. daha ne kadar sürer bilmiyorum ama ben onu çok özlüyorum.
    10 0 ...
  • çok acı. enkaz oldum,yok oldum. onunla gezdiğimiz yerler, ellerinin güzelliği, pamuk ayakları,güzel gözleri... allahımm bir insan bu kadar mı güzel kokar. ona sarıldığımda kokusunu içime çekerdim. çok özledim kokusunu, dudaklarının tadını, sarıldığımda kollarımın onu sarışını... onun yiyemeyip benim bitirdiklerimi, elleriyle bana hazırladıklarını.

evlenme planları yaptık, hayaller kurduk. annemlerle tanıştı, annemler de çok sevdi onu, o da annemleri çok sevdi. sevdiğim kızla ömrümü dolduracaktım, kızım sevdiğim kadına benzeyecekti. ailem onlar olacaktı... ama olmadı. kaybettim onu...

şimdi fiziksel olarak bir yerlerde, başkalarından sevgiler ummakta. kendisi başka bir insan.

benim sevdiğim kız değil, o öldü. onu kalbimin en güzel yerine gömdüm,toprağını öpüyorum her gün.

evet yalnızım, başka bir kızı sokamadım hayatıma. 7-8 ay oldu. daha ne kadar sürer bilmiyorum ama ben onu çok özlüyorum.
    10 0 ...
  • sevinç, gurur, ümit, gizem ve daha ne kadar çok efsuni içeren hissiyat varsa hepsini içinde barındırır o an.

ufkun kızıllığında gezinen gözler aslında kişinin geçmişten geleceğe yaptıkları ve yapacaklarına dair bireysel izdüşüm hesaplaşmasıdır.

diğer adı kuşluk vakti midir bilmiyorum, seher vaktinin.

bu sabah yaptım yine. gözdağı'na çıktım o ayazda. siz de yapın. güneş uyanmadan siz uyanın. ufuktaki kızıllığını seyredin. her damakta ayrı tat bırakan o an, sizde de bir şeyleri tetikleyecektir.

lets go.
    4 0 ...
  • diyelim ki boşanıyorsunuz evli olduğunuz kadından. kadın sizden ilk olarak eğer varsa çocuğunuzu ister ve sizin moralinizi çökertir. sonra bir darbe daha gelir. kadın sizden onbinlerce lira para ister. daha fazla para koparabilmek için daha fazla tazminat davası açar. sonra denir ki *kadın hakları*. bu mudur kadın hakları. elbette ki kadınlara şiddet uygulanmamalı. ama kadınların boşanma esnasında para koparmaya çalışmaları da bir gerçektir.
    13 1 ...
  • odul veriyorsaniz siraya gectim.

aslina bakilirsa seker olmadigi icin mecburiyetten baslanip sonra o tadi daha cok begenmemle basladi bu is.
    askerde cayi bulmussun hani bunun sekeri diye bir luksun olmuyordu.
    11 0 ...
  • gam yok kasevet yok. ülkenin hali umurlarında değil, aldıkları 2 torba kömür ile 3-5 paket makarna ile dünyanın en mutlu insanı oluyorlar. hayat onlara güzel.
    2 0 ...