• Bu uğurda 1 gün içerisinde erken seçim kararı almaktır.

Ama o Da ne? 15 CHP milletvekili iyi parti'ye geçer ve anti demokratiklerin tüm oyunu bir anda bozulur.

Kendilerine yapılsa 10 yıl orasını burasını yırtıp bağıracakları şeyi utanmadan başkasına yapmaya çalışırlar. Bir de 15 Temmuz'u demokrasi günü ilan ederler. Komedi.
    9 1 ...
  • 23 nisan'ın geldiği nasıl belli, 11. nesiller oyun oynamaya başlamış.

edit: 7. nesil, araya kaynama kardeşim çekil.
    9 6 ...
  • Özel mesaj yordamıyla yaptığımız münazarada ilzam olan yazar.

Dilerse screenshotlarla ilan edebilirim bir başlıkta yazışmalarımızı. Tamamen risale i nur’dan cevaplarla ilerledim. Kendimden değil yani; benim ne ilmim var ki asrın sorunlarına çözüm bulabileyim? Öğrendiklerimden ilerledim.

Bir hiç uğruna kendini harap ediyor. Şimdiye kadar iman ve ahiret maksatlı münazara ettiğim be ilzam olan yazarlardan sadece biri. Risale-i Nur’da var cevapları. Takıldıkları meselelerin neredeyse tamamı orada var. Vallahi hepsini oradan yanıtladım.

“Sobayla konuşan delinin saçmalıkları.” eşiğini geçebilseler okusalar olacak ama nerede. Okumak zor geliyor bizim millete azizim.
    3 4 ...
  • rakija

7.
  • Domasno ile alakasi yoktur. Etil alkol koyulir domasnoya. Rakija ya bir onceki rakija dan eklersin maya mantigi. Domasno 2 kez kaynatilir rakija 1 kez. 60 kilogram elmaya 20 kg seker orani gibi.
    3 1 ...
  • Basligi olmamasi beni sasirtmadi.

- 2.5 cl vodka
    - 2 cl tekila
    - 3 cl portakal suyu
    - 2.5 cl ananas suyu
    - 2 cl nane likoru
    - 10 cl sut

Sut haric tum karisim calkalandiktan sonra sit eklenip tekrar calkalanir. Sutu direk alkol ile temas ettirirseniz kesilebilir.
    4 0 ...
  • aga iki tane tanıyorum sürekli snapchatten nude yağıyor. ilk başlarda saçlarını atmaya başladılar bak dağıldı diye falan sonradan dekolteler gelmeye başladı. yani acıdım kızlara lan. ya sikik bi zamanda yada yanlış mekanda doğdular tek suçları bu.
    6 2 ...
  • 1 günlük de olsa çoluk çocuğu sevindirecek olaydır.

Yazık la bebeye otursun zall izin ver de.

Edit :zall nolur duy millet dübürünü dövüdürmeye yer arıyor asjsjsjsjsj.
    8 0 ...
  • neden "ulusal egemenlik ve çocuk bayramı"dır bu?

şu fotoğraf bunun en iyi özeti.
    23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı

tarih 1921.
    sakarya savaşı öncesi, imalat-ı harbiye'nin tezgahlarında cephe için mermi üreten türk çocukları...

evet çocuklar.
    ulusal egemenliğimizi kazanmamıza yardımcı olan çocuklar...

her birinin ellerinden öpülesi o türk çocukları...

biz bu savaşı çocuklarımızla kazandık, kadınlarımızla kazandık, yaşlılarımızla, gençlerimizle kazandık. biz bu savaşı halk olarak kazandık ve millet olduk.

işte bu yüzden ulu önder atatürk, o kutlu türk evlatlarına bu büyük günü bayram olarak hediye etti.

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun...
    30 3 ...