a haber

1690.
 • a haber

  yalancılıkta nirvanaya ulaşmışlardır. hahahasktr ya her geçen gün kendilerini aşıyorlar. bunu atv yi falan izleyenle sabah akit gibi şeyleri okuyanlarla oturup çay bile içmemek lazım. sana da bulaştırırlar *
  8 1 ...
 • suadiye ve çevresinde benimdir bu adam.

  gerçi bu ara mahallemize dadanan martı çetesi yüzünden kediler köpekler aç kaldı.

  bitane de kansız orospu cocuğu var su yemek koyduğum kapları deviriyor onu da yakalarsam anasını laciverte boyicam.
  5 0 ...
 • mersin

  1070.
 • tantunisi süper olan memleket. hele de acılısı süper olan yiyecek. of of birde yayık ayran olacak yanında yeme de yanında yat. daha sonra künefeyle bitir işi. hazım yapması içinde cennet cehennem obruğurunu gez valla. memleketimizin her yeri çok güzel.
  11 0 ...
 • adam abd'li olmasıyla övünmüyordan sonrasını okuyamadım. acıdım lan bu gerizekalıya. lan amk kekosu, adamlar her filminde dünyayı kurtarıp, her binanın tepesine abd bayrağı konduruyor. transformers filmlerinde bile bayraksız sahneleri yok. götüm götüm, gerçekte olmayan kahramanlık hikayeleri uyduruyorlar. siz hala tork olmoklo ovonmoyon.

  ya bi sie!
  9 0 ...
 • sahiplenme duygusu güzeldir de "kadınına" tabiri biraz aşırı olmuş sanki.
  bir insanı tanıma aşamasında onun kılık kıyafetine de dikkat edip giyim tarzı hoşunuza gitmiyorsa sokmayın hayatınıza, ben bunu değiştiririm kafasından uzaklaşın artık kimse değişmiyor...
  kadınım(!) olmadan önce de dekolte giyiyorsa, kadınım (!) olduktan sonra da giymesinde sorun yok...zira ben onu o şekilde kabul edip kadınım (!) yaptıysam bu durum seni ne ilgilendirir....

  nesim'e sormuşlar, yarin ile hoş musun?
  hoş olayım, olmayayım o yar benim. sana ne!
  4 0 ...
 • şu macron mudur sakson mudur ne karın ağrısı ise o da stadyumda olsa da 3-0 falan kazansak keşke maçı. o kamilin suratındaki ifadeyi görmek isterdim doğrusu.
  6 0 ...
 • karşı cinsle gök yüzünü izleyip yıldızlara bakmak...kaç sene oldu acaba...elimi tutana kadar yaşanan kalp çarpıntısı (kısmi taşikardi), o anın heyecanı...en son ne zaman yaşadığımı dahi hatırlamadığım güzel anılar...ölmeden önce son bir defa daha yaşamak nasip olur mu bilmem ama o heyecanı yaşamayı özledim.
  6 0 ...
 • Tabii sevemeyiz.
  Eski sevgilimiz başkasıyla görüştüğü için yeni sevgilisini dövmeyiz.
  Sinirlendiğimiz zaman sevgilimizi asansör boşluğuna itmeyiz.
  Sizi çalıştırıp paranızı vermek için odamıza çağırdıktan sonra uyku ilacı sayesinde size tecavüz edip gökdelenin 20. Katından aşağı atmayız.
  Sizi vahşice öldürdükten sonra parçalara ayırdığımız cesedinizi bavulla çöpe atmayız.
  Eski kocamızın boğazını kızımızın gözü önünde kesmeyiz.
  Milletvekili forsumuza güvenerek sizi öldürüp üstüne eskortlukla suçlamayız.

  Biz nasıl sevelim sizin gibi?
  5 1 ...
 • NATO'nun bugüne kadar ne faydasını gördük. Aslına birde NATO çerçevesinde adamların bir çok işlerini biz gördük. Hala mülteciler için gönderilecek ödenekleri göndermediler. Avrupa birliğine göremeyiz ama gümrük birliği NATO gibi oluşumlarda hiç sormadan bizi dahil ederler. Boşverin natoyu. G8 oluşumu geleceğin dönüm noktası geçeriz G8 Rusya ile okadar boşuna mı içli disliyiz.
  2 1 ...
 • ypg sdg nin esad ile anlaşarak 5 kolordu olması
  ypg'liler bir zamanlar müthiş müttefikleri olan abd tarafından ihanete uğradığını düşünürken suriye devlet haber ajansı, sana, "türk saldırganlığıyla yüzleşmek " başlığıyla askeri hareketliliği haber veriyor.

  suriye topraklarının %30'u ışid'in arapları temizlemesine müsaade edilip kürtçülere devredildi.

  SDF genel başkanı Ferhat Abdi Şahin, pazar günü abd'nin türkiye'ye karşın diplomatik gücüne inandığını açıklarken washington'un askerlerini suriye'nin derinliklerine çektikten sonra ittifak oldukları ülkeyi yeniden gözden geçireceklerini açıkladı.

  ardından suriye hükümeti ve elbette ki rusya tarafının milyonlarca sempatizanın hayatını kurtarabilecek önerilerde bulunduğunu ve seçimlerinin bu yönde olacağını söyledi.

  fakat şam, sdf'nin özerklik talebini reddetti, merkezi yönetimin kürt bölgelerinde, özellikle de petrol zengini yerlerde konuşlandırılmasını talep etti.

  neticede özerkliğe dair arzularından da taciz verdiler.

  nytimes'a göre tsk'nın ilerleyişi ışid kampından yüzlerce kadın ve çocuğun kaçmasıyla, Qamishli ve Hasaka'da iki ışid saldırısının yaşanmasıyla sonuçlanmış. daeş, dirilmiş, kadınları tutuklamış. ancak kürtlerin de batı'nın dikkatini çekmek için ışid olgusunu abarttığı söyleniyor ve bu ihtimalin değerlendirilmesi çok zormuş. ayrıca cumhuriyetçi senatör Lindsey Graham'la donald trump arasında da yaptırımlara dair münakaşa yaşanmış. Tel Abyad'ı ele geçirdiğimize de değiniliyor.
  https://www.nytimes.com/2...turkey-invasion-isis.html
  https://www.timesofisrael...yment-to-confront-turkey/
  0 0 ...