• linç edilmeyi göze alarak geldim bu başlık altına baştan söyleyeyim.

ilkokul öğretmenliği yapmasınlar da hangi mesleği yaparlarsa yapsınlar dediğim konu.

gözlemlediğim kadarıyla kadınlarda empati yeteneği ve merhamet duygusu erkeklere nazaran daha az gelişmiş vaziyette.

işte bu duygunun gelecek nesillere aktarılması gelecek açısından hayati önem taşımakta, çünkü insanlığı bencillikten kurtarabilecek tek duygu merhamettir.
    3 1 ...
  • gerçekten de son derece parlak bir fikir buldum bir fenerbahçeli olarak.Şimdi bu fener ol kampanyasından toplanan para 15 milyon dolar civarı.

15 milyon euro'yu başkan ali yıldırım Fenerbahçe'nin oynayacağı bir maça tamamını bassın.

mesela fenerbahçe- ankaragücü maçı var diyelim. ilk yarı 2 ikinci yarı 2 /2 bahsi alsın ali koç başkan.nerden baksan 8.00 ganyan verecektir.

15 x 8: 135 milyon keş para..

harun!a söyleriz ilk yarı gol yer. zaten forvetler atamıyor frey slimani zaten at desen de atamıyor. böylece kısa sürede takım maddi olarak düzlüğe çıkacaktır.

bütün borçlardan kurtulmak istenirse ali koç ilk 135 milyon eurodan bir üst oynar kendi takımına. nereden baksan üst oranı da 1.50 dir.

135 x1.50: ooo borç itti işte...
    6 2 ...
  • barış özcan kimdir necidir bilmiyorum ama sallamış gibi durmaktadır. ayda 100 kitap okumak demek bu. günde 3.3 kitap falan yani. o 15-20 sayfalık gıda reyonlarında eşantiyon verilen kitaplardan değilse imkansız. insanın beyni burnundan akar oğlum gözlerin şehla olur.

aha ben göndere basmadan yukarıda aynısı yazılmış. tek hesaplayan adam ben değilmişim sevindim *
    8 0 ...
  • sözlük kızlarıyla kafayı bozmak

Kuştan òdünç aldığı beyinle, güya entry girdiğini sanan yazar müsveddelerine has acınası sakatlık.

Lan olum, hasta olmak ayıp değil, bekletme!
    Al bi randevu, ürolojiye git, bamya mı, ötmüyor mu, derdi nedir bi hallet, utanma!
    Tıpta ayıp olmaz çocuuumm.

Ardından psikiyatrik destek de al, ruhunu, dimağını temizlesinler izin ver.

Bak insanım diye geziyorsun ama hayvana yapmaya kıyamadığımız muamelelere maruz kalıyorsun.

Ders zili çalınca, sınıfa gir, kantinde sıra kavgası yapma, öğretmenlerine saygılı ol, adam ol len hırbo!

Hadi eyv. deyip kaçınca olmuyor.
    Sizi klavye pehlivanları sizi!

Edith piaf:
    Geyik yapmak ile hadsizlik yapmak arasında derin bir uçurum vardır.
    Zırvalıklara tepki vermenin adını, duyar kasmakla karıştırmak, bu güruhun acınası bir başka özelliğidir.
    Genelleme yaparak, edepten bihaber tespitler yapmak?!?!
    Herkes haddini bilecek!
    12 3 ...
  • bence çok makul bir sonuç..

adam üşenmemiş analiz yapmış..

siz de böyle çalışın, onları da beğenelim..

eee ne demişler?

meyve veren ağaç daşlanır..

bence kıskançlığın lüzumu yok..
    3 2 ...
  • bence sadece simit ve çay versin iş yerleri, geri kalan parayıda reisin hesabına yatırsın. eşekler yemeyi bilmiyor reis ve ailesi çatır çatır itibar yapar o parayla.

not:ekonomi ya da üniversite okumadım ama götten iyi anlarım.
    7 0 ...
  • ya bu karilar standart tip hep.
    cogu sonradan gorme oluyor.
    45 ve ustu yas platin sari sac asiri uzun tirnakli pembe ojeli surekli savaroski tasli terlik giyen ayak tirnaklari uzunluktan kivrilmis tasli strec giyen cogu zaman ilk adini begenmeyip adı selver oluyor mine ya da ebru yapiyorlar.
    of of of ben biliyorum bu tipler standart.
    araba kapisini acarken tirnaklari cirtt diye ses cikarir milf agir parfum kullanir zincirli buyuk cantalar kullanirlar.
    bu kadinlari bana sorun.
    1000 kisinin arasinda irite edici ses tonu goruntusuyle sak diye bulurum.
    8 1 ...
  • uludağ sözlük premium üyelik ile birlikte kadın yazarlarımız için sözlük abisi ataması yapılmaktadır.

sözlük abilerimiz, kadın yazarların nick altına yazılanları itinayla incemekte, kadınlarımıza yan gözle bakanları kara listeye almaktadırlar.

sözlükte kadınlarımıza, kızlarımıza yürüyen arkadaşlardan riskli gördükleri için bu mal sana yaramaz geri dönüşleri yapmaktadır. böylece onların pamuk kalplerinin incinmesi engellenmektir.

zamanla erkek arkadaşın var mı senin bakayım, sözlükte canını sıkan biri var mı, o eteğin boyu kısa onunla dışarı çıkamazsın gibi şeyler de olmuyor değil, ancak bunlar sözlük abisiyle birlikte standart paketin içerisinde geliyor. ek paket almanıza gerek yok.

erkek yazarlar için sözlük ablası ataması yaptık ama belki lazım olur diye abla demediler. o iş pek yürümedi o tarafta.
    10 1 ...
  • vereceksin 600 akçe ver lan para üstünü diyeceksin. helal yoldan yapılan ticaret iyidir ama bu diziler, ünlüler üzerinden falan yapılanlar tuhaf. ertuğrul kılıcı, polat alemdar yüzüğü, abdülhamid giysisi, aleyna tilki pijaması. allahtan hani bizim diziler amerikan dizileri gibi falan değil. o dizilerde afedersiniz dildo falan oluyor bazen. düşünsene meşhur olmuş öyle bir alet, aygıt. hadi yap ürünü de sat bakalım ticari deha seni *
    8 3 ...
  • Eskiden çok sevdiğim ancak artık instagramlara düşmüş ve inandırıcılığını yitirmiş bir hikayeyi paylaşayım.

Amerika’da genç adam bir gün dergi almaya gittiğinde dergicide bir kitap görmüş ve o kitabı almış. Okuduktan sonra, kitaptaki düşüncelerin kendi düşünceleriyle aynı olduğunu farkedip çok etkilenmiş. Yazarın adı Amy’ymiş. Adam bu kitabı yazan kişinin adresini bulmuş ve ona mektup göndermiş. Kitabını çok beğendiğini ve her yönde aynı fikirde olduklarını söylemiş.

Aylar geçmiş, adam ve yazar hala mektuplaşmaya devam ediyorlarmış. Adam her geçen gün bu kadına aşık oluyormuş, kadın da adama. Aralarındaki bağ her gün kuvvetleniyormuş.

Bir gün buluşmaya karar vermişler ve bir yer belirlemişler. Kadın yakasında kırmızı bir gül olacağını söylemiş. Adam kadına öyle aşıkmış ki gözü başka bir şey görmüyormuş. Buluşacakları günü iple çekiyormuş.

Zaman geldiğinde genç adam bulaşacakları yere gitmiş. Aman tanrım…!! hayatında görmediği kadar güzel bir kız… Bu kızın gerçek olup olmadığına bile inanamıyormuş. Adam “Ne olur sen o kız ol, Ne olur sen o kız ol” diye içinden haykırıyormuş.
    Kız bankın üzerine oturmuş ve adama bakmaya başlamış. Adam etrafına baktığında bir de ne görsün başka bir bankta kısa boylu, çirkin ve şişman bir bayan oturuyor ve yakasında da kırmızı bir gül var.

iki kadının arasında kalan genç, ya çirkin ama hayatında tanıdığı en mükemmel olan kadının yanına gidecekmiş ya da dünyalar güzeli bir kadının yanına. Ancak o aylarca mektuplaştığı, sevdiği kadını seçmiş, yanına gitmiş ve:

– Merhaba Amy…

Kadın yabancı gözlerle ona bakmış:
    – Ben Amy değilim, şu karşı bankta oturan bayan bana bu gülü verdi ve bunun gül için yanıma gelecek olan adamın hayatının sınavı olduğunu söyledi. Şimdi seni orada bekliyor.
    10 0 ...