• iyi bir öğretmen bir öğrencinin gözünde kahramandır. hayatı boyunca o kahramanı unutmaz. benim de küçücük çocukken bir kahramanım vardı. hayatımda onun gibi başka bir öğretmen daha tanımadım. tanıyacağımı da hiç sanmıyorum. sadece birkaç örnek vereyim: teneffüste bir öğretmen odasına gider çay içer dinlenir değil mi? o dışarıda bizle oyun oynardı. bazen etrafına 30-40 çocuk toplanır hepsiyle sohbet ederdi. anne babamız gibi bizi dinler, sorunlarımızı çözmeye çalışırdı. dersleri çok eğlenceliydi. biz öğretmenimizi çok seviyorduk. iyi bir öğretmen kahramandır. birinin hayatına dokunur. onu güzelleştirir. o bahsettiğim öğretmen köyden gideli 10 yıl olacak. ama hala onun ismi var. çünkü bir köydeki tüm çocukların hayatına dokundu. ben de onun gibi öğretmen olmak istedim. idolüm hep o öğretmen oldu. ben de öğretmen oldum. umarım ben de bir gün birilerin kahramanı olabilirim.
  5 0 ...
 • lan hödük, sen açıkça fatihi kimse muhatap almıyor,

  biri muhatap olsun diye böyle saçma sapan konuşuyor desene

  ne uzatıyorsun at kafası.

  deli muhatap alınmaz

  ama sen bunu nasıl anlayacan

  burası çok zor

  şimdi geç öbür hesaplara

  saldırılara başla

  yallah.
  4 2 ...
 • fatih tezcan ı adam yerine koymadığındandır.

  500 senelik fatih ismini predorsal a ile yazınca çok islamcı olacağını sanan adamı neden ciddiye alsın ki insanlar?
  12 0 ...
 • Son derece ileri görüşlü olduğunu gösterir.

  Eğer onu hatırlıyorsan van da bir mitingde "bizi 7.2 yıkamadı t.c nin ne haddine.. " yazılı pankartları da hatırlarsın umarım.
  9 1 ...
 • Hoşlanmadığım bir davranıştır. Ayrıca saygısızlıktır. Yanindaki kişiyi o kadar bekleyemezsin. Bunu bana bir komsum yapmıştı. Ama bir değil iki değil. En son artık dedim dedim benim işlerim var çıktım.
  4 0 ...
 • Onlar ki, ne kadar şanslı olduklarından bihaberdirler. Özellikle ege'nin harhangi bir yerinde yaşayanlar hayatlarının her gününü şükrederek geçirmelidir.

  istanbul'da yaşamanın bir ayrıcalığı yok aksine bu gürültünün, kalabalığın ve pisliğin içinde insanın ömrü kısalır.
  6 0 ...
 • Ben de arabayı bir türlü şeritte tutamıyorum, meğer psikolojide onun anlamı kaygı problemiymiş, ah şu kaygılar.
  0 0 ...
 • Yüz güzelliği için sadece burun yeterlidir diyemeyiz. Ama Altın oranı belirlemede önemlidir.
  Karadenizli veya doğulu iseniz yüz güzelliği için pek şansınız yok.
  1 0 ...
 • Bu saatlerde seninle balkonumuzda oturup birbirimizi izlerdik. Sen gittiğinden beri sabahlara kadar yalnız oturuyorum o balkonda. Bana söylediklerini düşünüyorum. Seni özlüyorum. Bunu tüm hücrelerimle söylüyorum. Keşke geç olmadan anlayabilme şansın olsa keşke geç olmadan birbirimizin olabilsek.
  3 1 ...
 • "insanların sizi tanımaları, havaya girip size nasıl zarar verebileceklerini bulmaları ne de olsa biraz zaman ister... Henüz size kötülük etmenin en kolay yolunu bulmaya çalıştıkları sürece, biraz nefes almak mümkündür. Ama işte o bağlantı noktasını buldukları an, her gittiğiniz yerde kör tuttuğunu beller. Sonuçta en keyifli dönem, gidilen her yeni yerde henüz bir yabancı olmaya devam ettiğiniz zaman dilimidir. Sonrasında, o aynı hırtlık yeniden başlar. insanın doğası budur. işin püf noktası, o sevgili dostlarımızın sizin zayıf noktanızı iyice bellemelerini gereğinden fazla beklememektir. Tahtakurularını sığınacakları çatlaklarını bulmadan önce ezmek gerek. Öyle değil mi?.."

  gecenin sonuna yolculuk
  2 0 ...