fatih terim

7022.
 • Kendisi hakkında hala teknik taktikten anlamıyor, gazla işi götürüyor, çok şanslı çok ballı, italya'dan kovuldu zaten hatta pirlo da böyle demiş diye saçma sapan konuşanları 17 dakikanızı alacak şu videoyu izlemenizi öneriyorum
  https://youtu.be/rjwtu_8bEfU

  belki aranızda fanatikliği bırakıp düşünme yetisi olanlar varsa bir umut fikriniz değişirse ne mutlu.

  Her şeyi geçip sürekli ballı falan diyenlere özellikle Earl Wilson'un şu sözünü bırakıp entryi sonlandırıyorum.

  '' Başarı mı? Başarı sadece şansa bağlıdır. inanmıyorsanız başarısızlara sorun. ''

  Fatih Terim türk futbolunun yaşayan en büyük efsanesidir ve büyük ihtimalle de en büyük efsane olarak uzun yıllar öyle kalacaktır.

  fatih terim
  7 2 ...
 • --spoiler--
  yuh amk dediğim maçtır. bu gese eşek gibi dinlendiriliyor. sikeyim böyle tff yi de fikstür ayarlayan yavşakları da!
  --spoiler--
  Biri şu arkadaşa akhisarspor'un perşembe akşamı uefa avrupa ligi maçı oynayacağını hatırlartsın. Yok perşembe maç yapacak takıma cumartesi mi maç verileydi?
  5 0 ...
 • Din, dil, ırk gözetmeksizin tüm dünya toplumlarında var olan iki kadın türü.
  Yalnız olay şu minvalde ayrılıyor, cilveli kadın istesin elde eder. Saflık, duygusallık, naiflik gözetmez. Kan kokusu almış köpekbalığı gibidir, durduramazsın geri döndüremezsin. Masum kadın öyle değildir ama içsellestirir, bekler, özler anlamlı olsun ister. Ama gel gelelim bu mücadelenin sonunda %99.9 cilveli kazanır. Çünkü erkek kendisini heyecanlandıracak şeylerin arkasından gitmeye zaten programlıdır.
  4 0 ...
 • Linki açmadım bile çünkü buna gerek yok.

  Müslümanım, alkol de kullanmıyorum ama Atatürk'ün içki içmiş olması beni zerre rahatsız etmiyor. Çünkü Allah'la kul arasında olan şeyi yargılayacak olan sadece Allah'tır kimseye düşmez bu.

  Hatta ben düşünüyorum ki;
  hayatı cephelerde geçmiş, Cumhuriyet kurulduktan sonra da herşey nasıl daha iyi olabilir, savaşların bitirdiği harap bir ülke nasıl ayağa kalkabilir diye düşünmeye devam etmiş, ağır hastalık döneminde bile memleket meseleleri ile(Hatay) uğraşan o hayran olduğum insan içmişse de dertten, sorumluluk yükünün ağırlığından içmiştir, insanları ilgilendirmez.

  Mekanın cennet olsun başkomutanım.
  10 1 ...
 • Orada tüm insanlar için zaaf olan sevgi türlerinden bahsedilmiştir sevgili okuduğunu yorumlamak konusunda başarısız arkadaşım.

  Nedir o zaaflar?

  erkekler için kadın zaafı, kadınlar için altın(takı) zaafı, tüm insanlar için mal mülk zaafı, güç zaafı(oğullar) gibi.

  Herkes kabul edecektir ki kadınların erkek zaafı fıtratında yok iken erkekler nasıl kadın peşinde malını mülkünü, çoluğunu çocuğunu, hayatını heba edebiliyor.

  Senin oyununa gelip gerçek açıkları olan günümüz hristiyanlığına saldırmayacağım. Sevgi dinine(!) inanan sen hunharca saldırmaya devam et.
  4 0 ...
 • efendim ülkemizde kriz var. halkın durumu çok kötü. bu konuda bir çalışmanız var mı?
  -bakın ben sarayda oturuyorum kriz görüyor musunuz? yok göremezsiniz. bakın mesela bir yemek sipariş ederim hemen gelir. aşçılar, bana potakallı ördek yapın ama portakal götünde olsun.
  tabi efendim.. şaaak buyrun efendim hazır.
  - bakın gördünüz mü? kriz olsa böyle bir yemek gelir miydi bu masaya.
  /()=%+&
  5 0 ...
 • anın görüntüsü

  Şu evlerin olduğu yerler varya hep zeytinlikti aq.
  8 0 ...
 • Ne zaman bir entrysine denk gelsem, ısrarla seviştiğini belli ediyorken buluyorum kendisini. Kardeşim tamam en çok en güzel sen sevişiyorsun.sensin bu işlerin kralı. Ama bi sus amınakoyim ya. Bi de entry sonlarına ehehe yazıyor. Tam bir ergen. Yapma.
  9 2 ...
 • Yerli üretim yapan bir firmada çalışıyorum.

  Devlet desteği var gibi görünse de canımızı okuyorlar. Ithal ürünlerde olmayan bir ton yaptırım uyguluyorlar.

  Hani destek, hangi destek?
  Memleketim şarkısını fona koyup reklam yapmak mı destektir?

  Logo da tam devlet işi olmuş. Hissiz ve resmi.
  9 2 ...
 • tiamat

  712.
 • Benim anlamadığım hala nasıl yazar olabildiği ve silik yemediğidir. Komik olmadığının farkına varamayacak kadar aptal, ne yazdığının farkına varamaycak kadar cahil bir yazardır...
  5 0 ...