• danıştay'ın almış olduğu andımız kararı sonrası bazılarının çıldırdığını gördük.
  bunların geçmişe dönük bir ortak paydada buluştukları aşikar.
  ama bugün sorsan hiçbiri "fetöcüyüm" demez.

  kimdi bu çıldıranlar?

  eski adalet bakanı bekir bozdağ;
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

  eğitim bir sen sendikası başkanı ali yalçın.
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

  egemen bağış;
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

  ver mehteri erkan tan;
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

  fatih tezcan;
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

  fetöcü tiamat;
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

  fetöcü ayk73;
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler

  fetöcü lightsaber;
  andımız kararı sonrası çıldıran fetöcüler
  9 4 ...
 • tiamat

  747.
 • yazık kimin çocuğuysa.
  bir yazarımsı. ne mutlu türküm diyene ve atatürk'ü duyunca kuduran cinsten. kudurduğunu her gördüğümde de kahkaha atıyorum.

  tiamat
  5 1 ...
 • Biri de benimdir.

  Evet itiraf ediyorum. Hani geçen 2011 deki ilk arabamdan, puntomdan ( adı da benjamindi ) bahsetmiştim ya. Hani çarpışan arabaya dönen.

  işte onda, sanırım ilk haftaydı. Yokuş aşağı park etmiştim. Çalıştırırken araba da azıcık kayınca panikle fren yerine gaza bastım; eve gideceğime göte gittim evet. Öndeki duran arabaya ( allahtan duran, içi boş) çarptım. Akıllılık! Edip kaskoyu da bozmamak için elden ödedim 400 tl. 2011 bakın. Sonra tamirci dedi ki abla kaskoyu bozsan bu kadar fark ödemezdin seneye.

  Neyse efendim yani demem o ki olabiliyor böyle şeyler. Çok da şaapmayın.

  Kazasız belasız günlere.
  13 1 ...
 • gönül

  168.
 • Neden seni aldatıp değersiz hissettiren bir adamı düşünüp aptal gibi üzülüyorsun.Bırak kendi kibirinde,kendi kör kuyusunda boğulsun.Umarım bana yaşattırdığın değersizlik hissini yaşarsın.Benim gibi bakar kör olup pişmanlık duyarsın.Onu duymak için yürek gerekli.Sende olduğuna inanmıyorum.
  7 0 ...
 • Başkanlık sistemi döneminde bekir bozdağ'ın memleketi yozgat'ta yazılmış cezadır.
  motosiklet sürücüsüne emniyet kemeri cezası

  Her sene bütçe hazırlanırken bu cezalar da hesap ediliyor.
  Demek ki yozgat 2018 kotasını hala dolduramamış ki motosiklete bile emniyet kemeri cezası yazılıyor.

  Para lazım.
  Çok para lazım yoksa nasıl ejder meyveli smoothie içecekler?

  Edit: bunun tek açıklaması var.
  Kota doldurmak için koçanı almışlar rastgele plaka yazmışlar. Ceza yazılan plaka sahibi zamanında itiraz ederse pardon derler, itiraz etmezse haşırt diye geçirirler.
  Olay bu.
  15 2 ...
 • % 13 tuzlu klasik kurulum salamur zeytini günde 40 tane yerseniz, birgün aniden tansiyon fırlayıverir. Tuzlu zeytin bu leblebi çekirdek değil. Halbuki bu oran ab de % 5-6 dır. Avrupa zeytin yiyeceğim diye tuz yemez. Canan apla bunu söylemez ama türkiyede hatırı sayılır miktarda yani hücceten yüksek tansiyona bağlı beyin kanamasından ölüm gerçekleşmektedir. O beyaz fabrikasyon tuzlar, tuz değil beyaz zehir. Beyaz ölüm. Hepsi kimyevi doğal değil. Kalp damar böbrek hastalıklarının baş müsebbibi.

  Yeyin yeyin afiyetle yeyin..!
  3 0 ...
 • 30 tane yiyorum günde. Ama marmarabirlik gold yiyorum sadece. Diğer ucuz boyalı zeytinler çok zararlı. Adamlar resmen kot boyası ile boyuyorlar. Zeytin alırken deneme amaçlı size verilen zeytinin en iyisini alıp yemeyin. En kötüsünü alın, dişinizle ikiye bölüp çekirdeğine bakın. Kahverengi ise sorun yok. Ama siyahsa kesinlikle tekstil boyası ile boyanmıştır. Sakın yemeyin. Meriç nehrinden su içmekle o zeytini yemek arasında hiç fark yok.
  4 0 ...
 • genelde uyuyunca yaşanan rezilliktir.
  geçen gün gecenin 3 ünde arkadaşım aradı metro turizmdeyim ankara'ya gidiyorum beni oyala uyumayım dedi. şaka sandım ciddi.
  4 0 ...
 • ”Eminim şöyle bir şey yaşamışsınızdır: Bir sorununuz var ve bunun hakkında düşünüyorsunuz, bunu tartışıyor, bunun hakkında kaygılanıyorsunuz. Bunu anlamak için düşünce sınırlarınızın içinde her türlü olasılığa başvuruyorsunuz. Sonunda ‘artık yapamıyorum’ diyorsunuz. Bunu anlamanıza yardım edebilecek hiç kimse yok, hiç bir guru, hiç bir kitap yok. Sorunla baş başa kaldınız ve hiç bir çıkış yolu yok.

  Sorunu bütün gücünüzü kullanarak sorgular, nihayetinde onu bir yana bırakırsınız. Zihniniz artık bu sorundan dolayı kaygılı ve hırpalanmış değildir. Artık ‘bir yanıt bulmalıyım’ demeyi kesmiştir ve böylece sessizleşmiştir. işte bu sessizlik içinde yanıtı bulursunuz.

  Bu olağanüstü bir şey değildir. Büyük matematikçiler, bilim adamları bunu yaşarlar. Sizler de bunu arada sırada günlük yaşamınızda deneyimlersiniz.

  Bu ne anlama gelir? Zihin düşünce gücünü son noktasına kadar işletmiş ve bir yanıt bulamadan bütün düşüncelerin sonuna gelmiştir; dolayısıyla sessizleşmiştir. Bıkkınlıktan yorgunluktan dolayı değil, ’sessiz olacağım ve böylece yanıtı bulacağım’ dediği için değil. Yanıtı bulmak için olası her şeyi yaptığından, zihin kendiliğinden sessizleşir. Bu sessizlikte bütün sorunlarımızı çözecek bir algılama hali gizlidir. "
  Jiddu Krishnamurti
  4 0 ...
 • bazen içten içe haz aldığımı dusunuyorum. ya da siktir ya ne hazzi, cigerimiz yanıyor anasini satayım.
  3 0 ...