• evet arkadaşlar.
    biliyorsunuz ki yarının en beğenilen entrysini yazma deneyi nde sözlüken sıçmış ve kollektif bir hareketin burada siksen olmayacagini kanitlamistik.

simdiki deneyimiz tam aksi yönde. bunda da sicacaginiza dair sizlere guvenim sonsuz. zira sizlerde ortak hareket etme, toplum bilinci gibi seyler eksik.

g.tunuze koyim diyerek bu mesaleyi yakiyorum. bakalim uludag bunu becerebilecek mi? nah becerir. evet.

edit: hepiniz ruh hastasisisiniz amina koim.
    11 2 ...
  • topuklu giyince uzun olsanız ne oluyor anlamam.
    benim yanımdaki kadın benden uzun olabilir, bunda herhangi bir sakınca yok.
    uzun olduğu halde topuklu da giyebilir.
    ben, benden uzun diye bunu kompleks yapmıyorsam,
    yanıma da zaten ben kısayım diye kompleks edinmeyecek kadar olgun bir kadın yakışır.
    dünyanızı genişletin arkadaşlar,
    ilkel güdüler bunlar.
    önemli olan aynı yastığa baş koyduğunda huzur buluyor musun?

beni 10 santim uzun olmadığım için sevmeyecek kızın da aklını sikim.
    3 1 ...
  • Açın, kapatın düzelir. Olmadı iki vurun ya da üfleyin. Üfff! işsizler ya. *
    4 0 ...
  • Yusuf peygamberin karikatürünü çizmesi ve gelen tepkiler üzerine kapanmasıdır.

https://odatv4.com/islamc...kapatildi-08082021_m.html

On milyon kere yazdım, yazmaya da devam edeceğim:

Köpek yobazların partizanlık gayreti din gayretlerini fersah fersah geçmiştir.

iddiamım bir ispatını da bu başlık altında göreceğiz. Yobazlar ya sessiz kalacak ya da misvak'ı korumaya çalışacak. Aynı tipler bir sol dergi peygamber karikatürü çizmeye kalksa ortalığı yıkar.

Velhasıl Yusuf peygamberin hatırı siyasi hırslarınım yanında hiçtir bunlar için.
    14 7 ...
  • Koca sene sadece 2 hafta memlekete gidebilmek icin çalısmaktır. Memleket deniz kenarıysa oh, denize de girersiniz günü birlikci olarak.
    4 0 ...
  • Masaj salonları iyice çığırından çıktı.

Edit: başlığı bırakıp kaçma, gel. Espri anlamsız oluyor iq.
    3 0 ...
  • arnavutluk

103.
  • Türklerden nefret ederler büyük bir çoğunluğu bunun da sebebi bölgede uzun yıllar süren osmanlı imparatorluğu egemenliğidir.özellikle de YouTube gibi mecralarda sokak röportajları yapıp sanki arnavutlar Türkleri seviyormuş gibi bir izlenim yaratmaya çalışıyorlar ancak bu yanlış elbette Türkleri sevenler de var ama o kesim azınlıkta olan kesim.inanmayan Arnavutların içine bodoslama şekilde dalabilir.
    3 0 ...
  • çok haklılar, asla teslim edilmemeli.
    mesela norvec, danimarka, almanya, isveç, finlandiya, ingiltere, ispanya, fransa gibi ülkelerin başbakanları, cumhurbaşkanları asla içmez.
    görüyoruz bu ülkelerin insanlarının ne sefaletler içinde olduğunu, ekonomilerinin battığını, yolsuzlukları, kendileri 50 araçlık konvoylarla gezerlerken,saraylarında günlerini gün ederken halklarının çektiği acıları.
    vatandaşlarının çoğu ülkelerinden kaçıp suudi arabistan, ırak, iran, suriye gibi demokrasi ve insan haklarının tavan yaptığı 1. dünya ülkelerine gitme derdinde.
    6 1 ...
  • Size ne arkadaşım herkesin kendi tercihi. Kimseye zararı yoksa içse ne olacak. içmeyi bilmek önemli olan. Adabınla içeceksin kendini dağıtmadan. Ne müslümanlar gördüm anlatamam kul hakkı yiyen.
    8 3 ...
  • 7 ağustos 2020 cuma namazında yaşandığı iddia edilen gelişme.
    iddia sahibi şu;
    https://twitter.com/evind...tatus/1291797818944954369

ha bu bir twitter hesabının iddiası, ama 65 bin kişilik caminin bomboş olduğu, oraya kimsenin gitmediğinin duyumlarını alıyoruz sürekli.
    camiyi açıp şov yaparken otobüslerle insan taşımışlardı oraya. ne oldu şimdi bakın? devasa bir beton yığını...

sen 100 milyon dolardan fazla para harca, imamı, müezzini, temizlikçisi, güvenlikçisi onlarca personel çalıştır, gele gele sadece 34 kişi gelsin, 50 kişi gelsin, 100 kişi gelsin, gelip cuma namazı kılsın.

varsa benim hakkım haram olsun.

halkın kaynaklarını 3-5 kişinin tapınması için harcamak israftır, dinen de caiz değildir ve de haramdır.
    36 17 ...