• Genelde tatlısın diye kandırılan kadınlar. Tatlı olurlar diye bir şey yok. Hiçte değiller koca bir Hamburgere benziyorlar. Sırf üzülmesinler hayata daha da küsmesinler diye "öyle deme kanka ya şişman olabilirsin ama gayet tatlısın" diye avutuyoruz.

Sürekli gıy gıy şikayet edeceğinize az yiyin spor falan yapın bari. Üzgünüm ama gerçekler pofuduklar.
    7 0 ...
  • acizlik.
    kendini bilememe.
    kendini kontrol edememe.

tüm bunların bir hastalık olarak gelmesi.
    10 0 ...
  • merve kavakçı'nın kişiliği ve misyonu hakkında biraz daha bilgi sahibi olmamıza yarayacak arşiv bilgisidir.

abd'de kendini peygamber ilan eden bir sahtekar vardı: elijah mohammad.
    elijah mohammad denilen şahıs önceleri kendini müslüman olarak tanıtmış, bir cemaat oluşturmuş ve sonradan kendini peygamber ilan etmiş bir sahtekardır.
    hatta onun sahte peygamberliğine iman edenlerden biri de ünlü boksör muhammed ali'dir.

aynı zamanda bir sapık olan elijah mohammad'e göre, zina günah değildir.
    işte buna dayanarak sapkın cinsel ilişki ayinleri düzenlemiş, hatta diğer peygamberleri de işin içine katarak kendini şu şekilde savunmuştur;

--spoiler--
    “davud’u okurken, bir başkasının karısına nasıl göz diktiğini öğrenmişsindir, işte o davud’um ben.
    nuh’u okumuşsundur; şu sarhoşu, işte ben onun ta kendisiyim.

lut’un serüvenini okumuşsundur: şu kendi kızlarıyla aynı yatağı paylaşanı, işte ben oyum.
    bunlar bana helaldir”
    --spoiler--

işte merve kavakçı hanımefendi 12 eylül 2008'de akit'te yazdığı köşe yazısında bu sahte peygamberi övmüş, ondan övgüyle bahsetmiş ve propagandasını yapmış.

köşe yazısı şurada;
    merve kavakçı nın sahte peygamberi övmesi

islam inancına göre son peygamber hz muhammed'dir.
    ahzab suresi 40. ayet gayet açıktır;

--spoiler--
    Muhammed içinizden hiçbir erkeğin babası değildir, lakin Allah'ın resulü ve peygamberlerin sonuncusudur. Allah her şeyi hakkıyla bilir.
    --spoiler--

müslüman olan biri buna inanır, iman eder.
    müslüman biri için bundan başka peygamber kabul edilemez. müslümanım diyen biri nasıl olur da hz muhammed'den sonra kendini peygamber eden birine "islama hizmet etti" diyebilir, sahte bir peygamberin islama hizmet ettiğini düşünebilir?

peki merve kavakçı müslüman değil midir ki, kendisini "peygamber" ilan eden yeşil kuşak projesi ürünü bir sahtekarı bu kadar övmüş?

her zaman diyorum,
    bunların inandığı din farklı, bunlar müslüman değil, bunlar yeşil kuşak projesinin ürünleri...

ne yazık ki bizim ülkemizi de ele geçirdiler.

sayın cumhurbaşkanı, dikkat et, çok fena kandırılıyorsun...
    (bkz: kavakçı ailesi/#40910151)
    8 1 ...
  • aynı hataları ısrarla yapıp, doğru insanlarla karşılaşacağıma inanıyorum. aynı hataları yapmaktan vazgeçtiğimde, tecrübe denen şeye sahip olacağımı ve çocuksuluğumu yitireceğimi düşünüyorum. bazen doğru bazen yanlış yaptığımı düşünüyorum. hep bir çaresizlik halindeyim. çünkü hiç mutlu olamıyorum. mutsuz olmaya bu kadar alıştığım için kendime kızıyorum. çok gereksiz şeyler bunlar. daha net olabilirdim.
    7 0 ...
  • öncelikle: (bkz: aybüke yalçın)

şehit aybüke yalçın...
    hayatının baharında kahpece şehit edilen kızımız, bacımız, kardeşimiz, öğretmenimiz.

onu hala "öğretmen oldum ben" sevinciyle yaptığı, her baktığımızda yüreğimizi sızlatan paylaşımla hatırlıyoruz.
    aybüke yalçın

batman'da kahpece şehit edilen ve hayatının baharında uçmağa varan öğretmenimizin katillerinin davası vardı bugün.
    batman 3. ağır ceza mahkemesinde devam eden davanın 6. duruşmasında şehit öğretmenimizin katilleri, Lazgin E., Mehmet F., Maşuk Ç., Necat E. ve Menderes E. adlı teröristlere 18'er yıl hapis cezası verildi...
    http://www.hurriyet.com.t...ezasi-belli-oldu-41084981

gencecik bir öğretmen, gencecik bir türk kızı...
    ve katillerine verilen ceza sadece 18 yıl.

üstelik ceza ağırlaştırılmış ceza da değil.

yani...
    yani bu katiller iyi hal indirimi de alacaklar.
    buna göre ceza infaz yasasına istinaden, aldıkları 18 yıl cezanın, 2/3'ünü yani sadece 12 senesini yatacaklar.
    bu 12 senenin 2 senesi bitti, şimdi 3 sene daha yatıp bir dilekçe verip açık ceza evine çıkacak bu katiller, açık ceza evinde de 2 sene kaldıktan sonra "denetimli serbestlik"ten yararlanıp çıkacaklar...

allahını seven, peygamberini seven, vatanını, milletini seven bir savcı çıksın, birileri çıksın şu karara itiraz etsin.

hukuk bu değil, adalet bu değil. allah belanızı versin...

edit: bazı arkadaşlara göre bu katliama silah temin edenler masum galiba. silah temin edenin tetiği çekenden, bombayı patlatandan ne farkı var? terörist teröristtir. 18 sene ne? yuh olsun size.
    10 3 ...
  • çok kişi okuyor...
    bu biraz da sizin ne yazdığınıza bağlı.
    burada binlerce çöp yazar var, başlık kalabalığı, tek kelimelik, tek cümlelik çöp entryler.
    tabi bunları girenlere göre "uludağ sözlük okunmuyor..."

ama bakın uludağ sözlük ne kadar okunuyor ve ne kadar etkili.

dün gece açılan başlık;
    (bkz: chp döneminde kızların külodu görülüyordu)

bir sözde hakimin yaptığı çirkin ve iğrenç paylaşım.

uludağ sözlük'te okunuyor, twitter'de ve facebook'ta bol takipçili hesaplar tarafından paylaşılıyor.

ve sonuç;
    sözde hakim önce yaptığı paylaşımı siliyor sonra çıkıp "kuzenim yazmış" diyor.
    chp döneminde kızların külodu görülüyordu

yetmedi, sözde hakim hakkında hsk tarafından soruşturma başlatılıyor;
    chp döneminde kızların külodu görülüyordu

neymiş?
    demek ki uludağ sözlük okunuyor, takip ediliyormuş.
    16 3 ...
  • 1-)üniversiteyi aynı okulda ve aynı sınıfta okuduğum bir kız arkadaşımı linkedin'den iş bulamadığını görünce iş durumlarını sormak için ekledim.
    2-)biraz konuştuktan sonra anladım ki iş aramak için yanlış bir strateji uyguluyor.
    3-)linkedin'e çok geç baktığı için onu instagramdan ekliyorum, amacım daha rahat açıklama yapabilmek.
    4-)instagram'da ekledikten sonra 'merhaba' diyorum ve onun cevabı şu oluyor 'sanırım her yerden bana bi merhaba diiceksin'.
    5-)bende esprili bir dille 'evet başka yer kaldı mı?' diyorum.
    6-)verdiği cevap şu 'açıkçası ben biraz rahatsız oldum erkek arkadaşım var kul hakkına girip sana ümit vermek istemiyorum'.
    7-) ????????????
    not: kesinlikle en ufak bir gevşek ,yavşaklık,samimiyet,yazma girişimi içeren bir cümle kurmadım

bunu sadece bu kızda değil geçmişte başka kızlarda da yaşadığım için burada patlatmayı uygun buldum. kızlar bir kendinize gelin amk size her yazan erkek sizin köpeğinizmiş gibi davranmayı bırakın siz seçeneklerden sadece bir tanesisiniz. çok ağır küfür edicem ona bile değmez siz düşünün artık. arkadaşça iyi niyetle kimseye yazamayacak mıyız amk.

ulan siz görürsünüz bundan sonra her sosyal medya send message girişimim sizi hardcore kamasutra sikmek için olacak.
    15 3 ...
  • Bak bak. Şakasına demiş. Bunu duyan kadın da çok büyütmüş. Bunun ne şakası olur ne de duyanın normal karşılaması beklenir.
    Güzel sözcükler kullanmak varken neden çirkeflik içinde yüzüyorsunuz?

Buna Şaka denilmesi için komik olması gerekir ve bunda bir eğlenceli taraf göremiyorum.
    12 4 ...
  • Uygar toplumlar ve uygar insanlarda görülmeyen bir stratejidir.

Yüzyıllardır, renkli bir mozaiğe sahip olan, onlarca ırka, dine, dile ev sahipliği yapmış, yurt olmuş, ezan sesinin çan sesine karıştığı, aynı semtte, hem sinogog hem kilise hem camii olan bir ülkede, ısrarla yapsanız da, bu strateji tutmaz, tutar gibi gözükse de sürmez.

Aşağıdaki foto, birliğin, beraberliğin, umudun, uygarlığın ve insan olmanın resmidir.
    Iyi bakın!

Yağmurlu bir cuma günü...
    Dışarı taşmış saflar ıslanmadan namazlarını kılsınlar diye, yoldan geçen o şahane kadının açarak beklediği o şemsiyeye iyi bakın!

Bakın ki, insan olduğumuzu ve inancımız ne olursa olsun, ulus olduğumuzu hatırlayın!

Selâm olsun, yüreği ve zihni aydın insanlara!

siyasetin din uzerinden yapilmasi
    6 4 ...
  • Dalgalandığı her yerde seve seve yaşayıp hizmet edeceğim, atalarımın kanıyla sulanmış, benim de uğruna canımı hiç düşünmeden vereceğim en değerli değer...

Edit:entry giren herkesi bu kadar gururla artılayıp favladığım bir başlık olmamıştı...
    14 1 ...