• pkk lı köpeklerin şimdiden "siviller katlediliyor" diye ağlaşmaya başlamasına bakılırsa şimdiden son derece başarılı olduğu kesin olan harekattır.

her kim ki;
    "siviller ölüyor :("
    "savaş olmasın barış olsun :("
    "orda gariban çocukları ölecek :("

diyorsa bilin ki pkklıdır.
    özellikle 3. gruptaki itlere dikkat etmek lazım, onlar pkk lılar şehrin ortasında bomba patlatıp çoluk çocuk demeden katliam yaptığında da aynı şeyleri söylemezler.
    pkk lılar askerimizin canına yeltendiğinde "barış olsun, pkk ile masaya oturulsun, tc teslim olsun" edebiyatı çekerler.
    5 0 ...
  • Bu yazar arkadaşa biri gerçekten komik olmadığını söylesin lütfen. Bunu bu olay için gaza gelip demiyorum. Sözlükte Çok sayıda troll var ve bunun çok az kısmı gerçekten ara ara güzel güldürüyor. Gel gör ki bu adam baya boş öyle böyle değil. Kasma be birader yapamıyorsan yapma. Ülkenin it kopuğa da ihtiyacı var bırak başkaları trollük yapsın. Senin yüzünden diğer trollere önyargılı yaklaşıyorum amk.
    8 0 ...
  • bundan 1 hafta önce gereksiz bi mutluluk vardı üstümde pamuğumun kaybolması ile mutluluğum da gitti, kaç gündür aramadığım mahalle kalmadı, gelmeyince ''bi kediyi koruyamadın'' diye kendime daha fazla kızdım ama bu gece suriyeli bir ailenin yaşadığı evin bodrum katından çıkmış gördüğümde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. o pamuk gibi kedi gitmiş yerine çöplükte yaşayan kapkara, ağzı yara olmuş, salyaları akan, patileri ezilmiş, dişleri ve tırnakları kırılmış, gözleri içine gitmiş, açlıktan zayıflamış, burnu yaradan kapanmış bir kedi gelmiş. o mis gibi kokan kedinin yanına artık yaklaşamıyor kimse. bir insan hiç mi bakmaz bodrum katına ve bir insan bir kediyi ezecek ve ona işkence edecek kadar ne yaşamış olabilir. kaçıyordu, evde durmuyordu ama mama versem de veremesem de her sabah kapının önünde bitiyordu. kendimce şimdilik ıslak bezle silmeye çalıştım, merhem de sürmeye çalıştım ama o kadar canı acıyor ki ellerimi kan içinde bıraktı daha fazla canı acımasın diye bırakmak zorunda kaldım, sevdim öptüm, süt verdim, tavuk verdim, mama verdim hiçbirini yemedi ama normalde içmediği sütü kana kana içti ve gitti. yarın veterinere götüreceğim umarım iyileşir aksi takdirde her insana sevecek ve mama verecek diye yaklaşan o kadar sessiz bir kediye bunu yapanın yedi sülalesini bipleyeceğim. insanların ne kadar kötü olabileceğini tecrübe ederek öğrenmiştim ama afedersiniz bu kadar şerefsiz oğlu şerefsizine ilk defa denk geldim.
    12 0 ...
  • ulan sen nasıl bi döneksin. gidip iki saatte silik yedin diye oraya giden herkesi lanetleme çaban niye.

adamlar protesto için sözlükten uzaklaştılar, aynı sen gibi. ama sen ordan şutlanınca savunduğun adamları satıp, satmakla kalmayıp üzerine silinsinler edilsinler gibi bi kampanya yapmaya calisiyosun.

olm 2 saatte şutlanmayıp bugün orda yazıyor olsaydın şimdi orda ulu'ya sövecektin. kendin şutlandığın için yeni bi kapı olarak bu sefer ordaki insanları gömüyosun.

memati işte, kim kalabalıksa oraya yanaşır.
    27 3 ...
  • verilecek tavsiye bence şudur; bir şeyi yaptığınıza, gittiğinize , söylediğinize vs herhangi bir şey neyse artık, bunun pişmanlığı o kadar da kötü değildir. eğer iradeniz sağlamsa, pişman olup, bir daha o yöne bakmayarak yapmayarak, bulaşmayarak vs vicdanınız rahat eder. ama iyi bir şeyi, yapmadığınıza, söylemediğinize, gitmediğinize, vs pişmanlık, bu pişmanlık kötüdür işte. çünkü, o istediğiniz iyi şeyin, bir daha fırsatın ayağınıza gelip gelmemesini bilemezsiniz. gelir veya gelmez. içi kemiren de budur zaten. pişman olmanın en kötü hissi. pişman olmak istememek, çok lüks bir şeydir bence. hayatın ne getireceği belli olmaz. olmak istememeye yoğunlaşmak yerine, kendinizi geliştirmeye bakın. o kadar da irdelemeye gerek yok yani, demek istediğim.
    19 0 ...
  • inkar edilemez gercektir.
    Baska hesaplar acarak sozlukte saklabanlik yapiyor y@vsaklar.

Edit.ornek asagida.

Edit1.evet lan ozledim, alkolik pust unu gelsin. Tengiri ozlemedin, onu kavak tepesinde hoplaticam, mel mel i ozlemedim onu hep kiz zannedip maus ile nickk ini oksayoip otusbir cekiyodum. Agliyommmm amk.
    11 4 ...
  • Bildiğin sözlüğün can dündarı her türlü hain kesimin propagandasını yapıyor. Abd ülkeyi işgal etse abd bayrağını sallayıp dolaşır.
    24 5 ...
  • kadına yönelik şiddetin her türlüsü ile başlayıp kimi tecavüz kimi de işkence ile devam eden ve sadece türkiye'de değil dünyada son bulması beklenirken günden güne sayıları daha da artan ve son 15 yılda 20.000'e yakın kadının maktulü olduğu cinayetler. azmettiriciler; devlet, adalet, medya ve ''kadının sırtından sopayı, karnından da sıpayı eksik etmeyeceksin'' diye direten toplumdur.

failleri de genelde erkek gibi düşünüp de önce erkeğe sorması gereken soruların cevaplarını hemcinsinde arayan kesimden, başka övünecek bir şeyi olmadığı için sık sık erkekliği ile övünüp de ''ya benimsin ya kara toprağın'' düşüncesi ile hareket ederek delikanlılığı yürekte değil görünüşte yaşatan kesimden ve kadınlara prensesmiş gibi davranıp kendilerine muhtaç ederek mal gibi kullanan kesimden çıkar.

bahaneleri de hazırdır; ''çok seviyordum, kıskandım, açık giyiniyordu, erkekliğimi aşağıladı, aldattı, reddetti, bakire değilmiş, yemeğe tuz koymamış, çocuk benden değilmiş'' vs. ''kocamı ayarttı, sevgilimi yatağa attı, sözlümle aramıza girdi, yuvamı dağıttı'' bunlardan sadece birkaçı zira bunlar kabullenilmiş artık mahkemenin verdiği cezanın dahi hiçbir caydırıcılığı yok.

''namus cinayeti'' kadının katledilişini meşrulaştırmak için katillerin göğsünü gererek sunduğu bir neden. çünkü katili yetiştirenler namusun ne demek olduğunu, önce kendisinde araması gerektiğini öğretmemiş ve kadını her aşağıladığında sırtını sıvazlamış. hakkında yapılan şakalara gülenler dahi katilleri destekliyor zira olayların vahametinin farkında değiller.

medya da katili aklarcasına cinayetlere bir kılıf uydurarak sunar haberlerini. aşkına karşılık bulamayıp da ''hayır''ı sindiremeyen tipler tarafından katledilen kadınların haberlere konu olma şekli buna bir örnek; ''karşılıksız aşk cinayeti, aşkına karşılık bulamayınca öldürdü, sevgili dehşeti, kıskançlık krizi.'' hayır bu baya baya kadın cinayeti. adaletin olmadığı, eril tahakkümün hüküm sürdüğü bölgelerde kadının adı yoktur, katliamları da çok olur.

bu cinayetlerde erkeklerin güç aldığı cins; yine erkeğe yaranmak için güzellik uğruna eril zihniyetle hareket ederek kendini harcatan kadınlar. bir kadının hemcinsinin yanında değil karşısında durması, ''babamın evine dönersem elalem ne der?'' sorusuyla yaşayarak yaşadıklarını kabullenip boyun eğmesi, düşman olduğu kadını ''kocam sana tecavüz edecek'' diye tehditler savurup da yine bir erkekten güç alarak sindirmeye çalışması, kendini güçsüz gösterip erkek delisi olması, kendi ekonomik özgürlüğünü kazanmak varken erkekten para beklemesi, nerde ipsiz sapsız, kaba, erkekliği silahla veya rakıyla bağdaştıran ve geçmişinde bir kadına her yönden şiddet uygulamış hindi gibi kabaran tipler varsa onları seçmesi, kendisine şiddet uygulayan erkeği veya kendisini aldatanı affetmesi, hemcinsiyle dalga geçen erkeğe katılması, fatma betül sayan kaya gibi yetkililerin boşanmaların azalması için çalışıp bununla övünürken kadın katliamlarının arttığını görmezden gelmeleri, pedofiliye ve anneliği yüceltip cumbabanın ''anneliği reddeden kadın, yarım kadındır'' lafına destek vermeleri bunlara sadece birer örnek.

bi 7 yıldır kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri ile ilgili araştırmalar yapıyorum ve dicle koğacıoğlu'nun dediği kadar var.

medyaya yansıyanların bir kısmı:

kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    kadın cinayetleri
    26 2 ...
  • Sırf bu yüzden yazmama tavrımı bırakıyorum. Sizin gideceğiniz sözlüğü sikeyim. Eylem yaptınız, katıl dediniz. Katıldık. Gelmeyeceğim yere ısrarınızla sırf selam verip çıkmak için geldim, gelmez olaydım.

Burada moderasyon nasıl hiçbir şeye karışmıyorsa orada her şeye karışıyor amk.

uludağ sözlük ten dünya sözlük e gitmek

Üsluba bak gömülmüştür falan. Sizi bi gömerim 9 ay bulanık sıçarsınız amk cihatçı kafaları.

Bir sözüm de beni oraya ısrarla çağırıp şu 'gömülmüştür' lafına sessiz kalanlara... kalın orada, buraya gelirseniz ilk ben söverim size. Eylem yapacağım diye sikik sikik adamların sözlüğünü kalkındırıyorsunuz amk. Sizin Yapacağınız eylemi sikeyim.

Edit: yazmama eyleminden tüm desteğimi çekiyorum. ilk 3 gün ben de desteklemiştim. Ayrıca o yazmayanlar özel mesajlardaki mesailerine de son versinler bir zahmet.
    38 25 ...
  • Yukarıdaki tanımları okuyun.

Bazılarında afrin'de türkiye'nin başarısız olmasını dileyen orospu çocuklarını göreceksiniz.

Dillerine dolamışlar ezbere iki üç kelime, her yedikleri bokta bu kelimelerin arkasından zırvalıyorlar.

Hırsızlığın daniskası bu kızıl kefere takımında, yolsuzluk bunlarda, vatan hainliği bunlarda, her çeşit ahlaksızlık bunlarda... ama enikler ezberlemiş üç kelime, sayıklayıp duruyor nesebi belirsizler.

Türkiye'ye bağlı öso isimli grup afrine girerken aynı anda sizin götünüze girmiş gibi olacaksınız kızıl enikler. Yarasın.
    10 2 ...