• Yumurtanın içini çöpe, kabuğunu tavaya attım.

  Telefondan lahmacun sipariş ettiğim adama telefonu kapatırken: "görüşürüz canım öptüm byee!" dedim:/.

  Bi de Sık sık asansöre binip hiçbir tuşa basmadan öyle mal mal beklerim. Sanki bana tahsis edilmiş özel asansörümmüş gibi. sonra ışık söner, asansörde kaldım diye panik atak geçiririm. Asansör bozuk galiba diye merdivenden çıkarım.
  5 0 ...
 • Namuslu bir adamdı.

  Akrabalarını yada kendisini zengin etme peşinde değildi.
  5 0 ...
 • ne mızmızlandınız yahu. zorla evlendiriyorlarmış gibi.

  ataerkil düşünüşün erkekler üzerinde kurduğu tahakkümün eleştirisine varım ancak evleneceğiniz kadınları açgözlü düşmanlar olarak tanımlayarak gerçek hedefe yönelememek aymazlık olur.

  1. öyle kadınlarla evlenmeyin
  2. öyle kadınlar yaratan ataerkil sisteme karşı durun.

  bir de efendim seksin karşılığı diyenler var. arkadaşlar sağlıklı ve sosyal bir gençlik yaşamışsanız inanın bana, seks hayatınızın en tırt olacağı birliktelik şekli evliliktir. kaçınılmaz bu. dolayısıyla tersinden de para ödeyip seks aldığınız bir şey değil.

  bir olmak bu. sağ elinize kızıyor mu sol eliniz para harcarken?

  eşimle isteyerek evlendim, isteyerek düğün yaptık, istediğimiz eve yerleştik, istediğimiz eşyaları aldık. düğün takıları ev hariç bunların tümünü karşıladı da üstüne kaldı bile. eşim çalışıyordu, ben çalışıyordum. her zaman çok daha fazla kazandım. aileme harcadığım tek kuruş için de bir gün dahi sömürüldüğümü hissetmedim. asla olmasın ama eskaza olursa boşanırken de neyim var neyim yok yarısı çocuğumun annesinindir sorgusuz sualsiz.

  kendi kafanıza uygun iyi insanları bulun, onlarla müşterek bir hayat inşa edin, böyle dertleriniz olmasın. ama evde beyaz atletle oturup paranız olmadığı için sikiniz elinizde size vermeyen sığ kadınları hayal edip içine evlilik dahil ettiğiniz genellemelerle içinizi karartmayın ne olur. hala aşk var, hala iyi insanlar var, evlilik kurumu hala gayet makul bir kurum.
  5 3 ...
 • türkiye'nin ve türk milletinin başına gelmiş en kötü şeydir. ekonomiyi batırmış, insanları bölmüş, suriyelileri ülkeye almıştır. fetöcülere ne istediyse vermiştir. diğer ülkelerle aramızı bozmuştur. hâlâ büyük bir destek almaktadır. eğitimi mahvetmiştir. her yeri imam hatiplerle doldurmuştur. yolsuzluk, hırsızlık, rüşvet, terör onun döneminde azmıştır. ülkeyi inşaat alanına döndüren bir rizelidir. gürcüdür ve türklüğü kabul etmez. arapları çok sever ve ümmetçilik gibi saçma sapan bir ideolojiyi savunur. bizi bitirmiştir. siyasal islam dinamitiyle ülkenin içinden geçmiştir.
  5 0 ...
 • Verilen madde favipiravir. Koronaviruse spesfik bir ilac degil. Antivirallerden biri.

  Ilac miktarinin amaci da etkin doza en kisa zamanda ulasmak ki hastalikla mucadeleniz kolay olsun. Size yardimci olsun. Ilk gun verilen sekizer ilac yukleme dozu diye gecer. Sonraki gunler sabah aksam 3 er tane olan de idame.

  Hani boyle telefondan sosyal medyaya girip yaziyorsunuz ya yok bizi zehirliyorlar. Yok bizi oldurecekler. Yok bunu icen olur. Su arama cubuguna facebook instagram magazinden farkli bi sey yazin arastirin bi kere. Saglik bakanliginin sitesinde de yabanci kaynaklarda da onerilen kullanim boyle.

  Edit: millet catir cutur kalp krizi geciriyor hepsine(uygun olanlara) 8 tb plavix veriyoruz. Kimse o an sorgulamiyor can havliyle. Beni zehirliyor demiyor. Catir cutur yutuyor. Bir gun basiniza gelirse siz icmeyin.. yiyorsa.
  8 2 ...
 • ne zamanmış? neden bizim haberimiz yokmuş? neden kutlanmıyormuş? karılarımız neden bize hediye alıp "erkekler günün kutlu olsun hayatım" demiyormuş?
  3 0 ...
 • çölde kutup ayısı tarafından tecavüze uğramakla kalmayacak olan şanssız torbacıdır. tecavüze uğradıktan sonra kutup ayısının azmettirdiği komodo ejderi tarafından 56 yerinden bıçaklanıp gelinlik giydirilip çölde ormanlık alana cesedi bırakılacaktır.

  evet çölde ormanlık alan, tropik ve kutup hayvanı bir arada.
  2 0 ...
 • Bir garip yer,hem var, hem yok.

  Senelerdir sözlükten tanıdığım insanlara şaşırmaktan ben yoruldum,onlar beni şaşırtmaktan yorulmadi.

  istediginiz kadar yakın olun, sonuçta sözlük arkadaşısınız.
  arkadaşlığınızın süresi sözlük hayatınıza bağlı. Yani pamuk ipliğine. Yani aslinda sanalsınız,aslinda yoksunuz.
  Onlara gore gerçek hayatta olmadiginiz için, her an her seyi yapabilirler.
  Kulağınıza küpe olsun.
  6 0 ...
 • Biliyorsunuz,Akape döneminde sadece geleceğimiz değil, hayal kurmamız bile elimizden çalındı.
  Yine ona benzer bir durum söz konusu.

  Sayısal lotoda artık 1'den 90'a kadar rakam var ve kimse bilemiyor. Çünkü 622 milyonda 1 ihtimal.

  18 ve 23 Kasım'da gerceklesen cekilislerde ise 8-22-55 ve 71 rakamları çıkıyor arka arkaya.
  Bu ise tamı tamına 5 trilyon 437 milyar 710 milyonda bir olay.

  Neyse akapeliler memnun. yol yabtı, ezanlar susmuyor falan.
  5 1 ...
 • "Bailamos, let the rhythm take you over
  Bailamos
  Te quiero amor mío, bailamos
  Gonna live this night forever
  Bailamos
  Te quiero amor mío, te quiero"

  (bkz: enrique iglesias)

  (bkz: bailamos)

  Benim söyleyiş:

  "Baylambooooos,
  Let dı ritm teyk yu ovı baylamboooos
  Tek kuero amor mioo tek kueroooo"

  Bir yandan da salsa yapacaksınız ama ortaokul üniformanız üzerinizdeyken.
  1 0 ...