• adam gibi adamdır. yalan dolan bilmeyen gerçek din adamı. selam olsun...

öncelikle şu videoyu izleyelim;
    https://streamable.com/h7933

işte reisin bahsettiği ayakkabılarla girilen caminin, içki içilen camini imamı bu.
    üstelik bu ayakkabılarla girişin ve içki içişin bütün görüntüleri erdoğan'ın elindeymiş, bu cuma günü(!) yayınlayacak artık 7 sene sonra...

neyse, işte erdoğan'ın içki içildiğini, ayakkabılar ile girildiğini söylediği caminin imamıydı fuat yıldırım...

ona dediler ki "erdoğan'ın söylediklerini doğrula..."

imam fuat yıldırım dedi ki; "camide içki içildiğini görmedim..."

bir imam erdoğan'ı yalanlıyordu.
    bir başka imam, aynı caminin imamı halil necipoğlu adlı şahıs ise o gün camide olmamasına rağmen, "camide içki içildiğini" söylüyordu...

sonuç, o gün orada olan ve "ben müslümanım yalan söyleyemem" diyerek camide içki içilmediğini söyleyip erdoğan'ı yalanlayan imam fuat yıldırım'ın görevine diyanet tarafından son verildi.

o gün orada olmayan yalancı imam ise ne oldu az çok tahmin ediyorsunuzdur...

bu geceye adam gibi bir adam bırakayım dedim.

selam olsun fuat yıldırım hoca'ya;
    dolmabahçe camii imamı fuat yıldırım

bazı din adamları gerçek müslümandır ve aydındır. fuat hoca da onlardan biriydi işte...
    11 0 ...
  • birkaç kişiyle aynı anda flört etmeyi benim midem kaldırmaz.
    5 1 ...
  • dertler derya olmuş çok mu değişmişsin bana mı öyle geldi yahu. sen de benim gibi buralarda büyüdün. yani bu gibi başlıklarda. ehe.
    4 0 ...
  • hayır koyamayız...

ben şahsen hiç koyamam. bu fetö yüzünden 6 ay cezaevinde yattım.

bu fetö yüzünden pek çok aydınımız, subayımız, askerimiz, polisimiz cezaevinde yattılar.
    birçok isim hayatını kaybetti.
    gururuna yediremedi intihar etti.

yüzbinlerce gencin gelecekleri çalındı.

milyonlarca insan haksızlığa uğradı.

fetö meselesi derin dondurucuya konamaz.
    kandırıldık denilip bu işten kimse sıyrılamaz.

bu dünyadaysa bu dünyada, öbür dünyadaysa öbür dünyada herkes hesap verecek.

gerekirse ölmüş olanlar mezarından çıkarılacak onlar dahi yargılanıp cezalandırılacak.

fetö ile kol kole yürüyüp haksız kazanç elde edenler, yoksulun yetimin hakkını gaspedenler ölmüş dahi olsa çoluk çocuklarından bunlar geri alınacak, herkesin burnundan fitil fitil getirilecek...

hırt hırt diye yemenin cırt cırt çıkarması olur.

bahçeli'nin tabi kendi göt korkusu var fethullah ile ilgili.

aha bak şuradaki konuşmaları örneğin;
    https://streamable.com/k8046

herkes bunu bilsin.
    benim ailem ait oldukları topraklardan yalın ayak sürüne sürüne geldiler bu vatana. bu vatan benim, bu vatan benim gibi olanların.

bu vatanı fetö'ye, siyasal islama peşkeş çekenleri ne bir kanun, ne bir dokunulmazlık koruyamayacak. derin dondurucuya falan kalkmayacak hiçbir şey.

kimse bu işten sıyırdık sanmasın.
    hepiniz yargılanacaksınız...
    9 0 ...
  • fetö'nün siyasi ayağının çok net belgesidir.

ümmetimizin lideri, asrın mücaddidi erdoğan, yardımcısı bülent arınç vasıtasıyla fethullah piçine selamlarını sevgilerini göndermiş, "bize bir emri, bir tavsiyesi var mı?" diye sormuş...

evet bunu anlatan bülent arınç.

şu an cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kurulunda kendisi. oğlu da akp istanbul milletvekili aynı zamanda.

izleyelim inşaallah;
    https://streamable.com/28d5o

bakınız çokomelli arkadaşlar. bülent arınç bunu 2013'te anlatıyor.

evet 17/25'ten önceye ait bu, ama fetö ilk kez ne zaman kalkışma yaptı hükümete karşı?

7 şubat 2012'de.

aslında fetö ile mücadelede milat 17/25 değil, 7 şubat 2012 tarihidir. bu tarihte fetö gerçek niyetini belli etmiştir ve bülent arınç'ın bu anlattığı olay 7 şubat kumpasından sonraki tarihe aittir.

alın size kanıtlı belgeli fetö'nün siyasi ayağı.

hadi eyvallah...

edit: "7 şubat kumpası nedir?" diye sormuş bir kardeşimiz.
    7 şubat kumpası, fetöcü savcıların talimatıyla fetöcü polislerin mit müsteşarı hakan fidan'ı gözaltına alıp sorgulamak ve bu sorgu ile erdoğan aleyhinde deliller elde edip erdoğan'ı yargılamak ve cezaevine göndermek istedikleri olaydır.
    23 2 ...
  • diyanet tarafından ümmetimize yapılan fetva niteliğindeki tavsiyedir.
    diyanetten sulu yemek bol ekmek tavsiyesi

diyanet işleri başkanlığı, din işleri yüksek kurulunun yayınladığı haftalık bildiride imam fakiri'nin hadisine yer verdi.

imam fakiri'ye göre peygamber efendimiz evinde pişen yemeklerin sulu yapılmasını ve bu yemeklerin yanında ekmeğin bol tutulmasını ister, bol ekmeği yemeğin suyuna banarak yemeyi müminlere tavsiye ederdi.
    diyanet işleri de bu alimin hadisini baz alarak vatandaşlara tavsiyede bulundu.

fakat görüyoruz ki bugün insanlar "ekmek sakıncalı" diyerek yemeklerini az ekmek tüketerek yiyorlar, bu da halkımıza çok pahalıya maloluyor. halbuki suyu bol yemek yapıp, bu yemeğe bol ekmek banıp yeseler az yemekle çabuk doyabilirler ve bu da çok ucuza malolur. böylece ümmetimiz boğazından kısarak daha çok vergi ödeyebilir, devletimizi yönetenleri çok daha fazla mutlu edebilirler.

işte görüyorsunuz hadislere bağlı yaşayınca ne kadar da kolay oluyor her şey.

kaynak: https://kurul.diyanet.gov.tr/FetvaYontem
    29 12 ...
  • gazi meclisimizin kürsüsünden verilen derstir.

meral ablamız, tayyip erdoğan ve damadının ülkemizi nasıl ekonomik zarara soktuğunu meclis kürsüsünden bilale anlatır gibi anlatmış, ekonomiden anlamayan ve ülkemizi 5 yılda yüzmilyarlarca dolar zarara uğratan bu kayınpeder damat ikilisine güzel bir iktisat dersi vermiş...

izleyelim inşallah;
    https://streamable.com/11pee

5 sene içinde döviz kurunun 3 misli artmasına sebep olan bu iki isim ülkemizi kaç yüz milyar dolar zarara sokmuştur?

bugün bizden toplanan vergilerin yüzde 30'u faize gidiyor sevgili arkadaşlar.
    kanıtlı belgeli bunlar.
    her sene bütçe yapılırken faize pay ayırıyorlar.
    (bkz: 2019 bütçesinde faize ayrılan para/#40819859)
    (bkz: 2020 bütçesinde faize ayrılan para/#42531999)

ülkemizi ekonomik olarak batırdılar malesef...
    Erdoğan sebep, Damat vesile, ekonomik kriz sonuç olmuştur...
    13 4 ...
  • Yetenekli yazarın kaleminden çıkan her entry, uzunluğuna, kısalığına bakılmadan keyifle okunur.
    Lakin yazım kuralları, boşluk bırakmak, paragraf yapmak, okumayı kolaylaştıran etmenlerdir.

SÜphanallah boncuğu gibi sıralanmış, paragraflara ayrılmamış 15-20 satırı okumak da af buyrun bir nevi işkence olabiliyor.
    Uzun yaz, yazma demiyorum ama gözlerimize tecavüz etmeden yaz be güzel kardeşim!
    5 1 ...
  • elit isim koyacam diye eşeğin bi tarafına suyu kaçıranlar da vardır,

anne ve babanın isimlerinin ilk hecesini koyar isim olarak. misal
    baba: buğra - anne: leman - çocuk: buğlem
    baba: can- anne: selma çocuk: cansel
    baba: hakan - anne: nurcan - çocuk: haknur (tanıdığım var)
    anne: gülsüm - baba: tekin - çocuk: gültekin(bunu da tanıyorum)
    anne: yaren - baba: akın - çocuk: ne ola ki?
    7 0 ...
  • bazı sözlük yazarlarının ne kadar kansız olduğunu tekrar gösteren bir başlık. birileri bir yerlerde yaşadıkları yüzünden canından vazgeçiyor.

bir gerizekalı çıkıyor yaşadıkları intihar için gerekçe gösterilemez diyor. bir amın evladı çıkıyor inşallah cuckold denemiştir. bir orospu çocuğu daha çıkıyor ve bir şeyler söylüyor.

ne yaşadınız lan hayatta. bir dikili ağacınız mı var koduğumun yerinde. intiharı düşünmeyecek kadar şuursuz bir hayat sürüyorsun, bir de kalkıp tutunamayanların hayatına sallıyorsun. sizi yaşama bu kadar bağlayan şey bu kadar ahmak oluşunuz mu acaba ?
    15 3 ...